FitLabs - dla lepszych rezultatów

Laboratorium - zdjęcie partnera

Dla laika zazwyczaj kwestie żywienia, zwłaszcza żywienia i odżywiania sportowców, pozostają najczęściej pełną tajemnicą. Nie jest on tym zainteresowany. Interesuje go to, by różnego rodzaju odżywki czy witaminy, które bierze dla poprawy swojego zdrowia i dla poprawy efektów swoich wysiłków przynosiły jak najlepsze rezultaty. Jak dokładnie to zrobią, to już problem ich producentów, czyli firmy Fitlabs. W rzeczywistości bywa to szalenie skomplikowany proces i opracowanie odpowiednich rozwiązań, a następnie ich praktyczne zrealizowanie, okazuje się prawdziwie tytanicznym wyzwaniem.

Współpraca z jednostkami naukowymi

Jak trudne może być przygotowanie dobrej odżywki dla sportowca? Niech elementem odpowiedzi na to pytanie będzie fakt, że zespół FitLabs bardzo często podejmuje współpracę z jednostkami naukowy. Pomimo tego, że firma FitLabs posiada znakomite wyposażenie, doskonałych ekspertów oraz linie produkcyjne, dzięki którym możliwe jest tworzenie produktów najwyższej jakości, bardzo często pojawiają się zadania, które zespół FitLabs lub po prostu dostępne zespołowi narzędzia przerastają.

W takiej sytuacji pracownicy FitLabs zwracają się do instytutów naukowych oraz innych podmiotów na rynku, które realizują podobne działania i razem starają się rozwiązywać zaawansowane problemy. Warto podkreślić, że bardzo często są to problemy znajdujące się w samej awangardzie nauki, czyli dotyczą zagadnień, które nigdy prędzej nie były poruszane. Można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, ze współpraca FitLabs z instytutami naukowi przyczynia się do poszerzania wiedzy całej ludzkości o zdrowiu i żywieniu człowieka, chociaż oczywiście pewnie te wysiłki nie zostaną nigdy ukoronowane nagrodą Nobla. Inne nagrody naukowe są już jednak jak najbardziej w zasięgu ekspertów FitLabs i ich współpracowników.

Intuicja i doświadczenie

Radzenie sobie z zaawansowanymi problemami, jakie każdego dnia pojawiają się w pracy specjalistów z zespołu Fitlabs, zazwyczaj w większym lub mniejszym stopniu wymaga doświadczenia. Z doświadczenia rodzi się intuicja, dzięki której możliwe jest przewidywanie tego, co sprawdzi się w danej sytuacji i co po prostu będzie działało, nawet jeśli mowa o polu, które jeszcze nie zostało dobrze zbadane i nie istnieje teoria dokładnie określająca efekty podejmowanych wysiłków.

W zespole FitLabs doświadczenie nie jest żadnym problemem, ponieważ członkiem ekipy FitLabs nie może zostać byle kto. Do pracy przyjmowane są tylko osoby o odpowiednim poziomie kompetencji, który nie został potwierdzony dokumentem wydawanym przez jakąś arbitralną komisję, ale który został realnie udowodniony w czasie pracy w zawodzie. Kwalifikacje formalne są oczywiście bardzo ważne i stanowią podstawę, fundament do dalszej działalności, ale nie są niczym innym, jak tylko punktem wyjścia. 

FitLabs to połączenie kompetencji bardzo wielu różnych specjalizacji na raz. Wiodącą rolę pełnią tutaj farmaceuci oraz biotechnolodzy, którzy przy wsparciu dietetyków i lekarzy są w stanie przewidywać działanie poszczególnych substancji chodzących w skład produktów FitLabs oraz określać, w jaki sposób będzie działała cała mieszanka. Wiedza oczywiście ma tutaj wiodące znaczenie, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że FitLabs nie powiela pomysłów, które istnieją w branży od dawna. FitLabs to propozycje wyjątkowe, ponieważ każda z nich stara się przynajmniej o pół kroku wyprzedzać wszystko inne, co można znaleźć na rynku, a taka sytuacja byłaby nie do osiągnięcia bez odpowiednich kroków naprzód.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania