Najlepsze aplikacje zdrowotne

Sprzęt treningowy i telefon - zdjęcie partnera
Stres, zła dieta i brak aktywności fizycznej w ciągu dnia mogą przyczyniać się do pogorszenia stanu zdrowia i samopoczucia. Dobrym pomysłem na wprowadzenie zmian do swojej rutyny może okazać się wykorzystanie aplikacji na telefon, które ułatwią nam wypracowanie zdrowych nawyków. Oto 5 programów, dzięki którym łatwiej będzie Ci poprawić kondycję i zadbać o właściwe odżywianie. 


Endomondo

Jest to aplikacja umożliwiająca dokładne śledzenie swojej aktywności fizycznej. W trakcie treningu program pobiera dane GPS, rejestrując przebytą na przykład w trakcie joggingu trasę. Otrzymujemy informacje o długości trwania treningu, pokonanych kilometrach czy spalonych kaloriach. W trakcie uprawiania sportu warto zwrócić szczególną uwagę na zabezpieczenie swojego telefonu, który jest wówczas wyjątkowo narażony na upadek ze sporej wysokości, zalanie czy zniszczenie. Sprawdź ubezpieczenie https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance, by nie martwić się o swój telefon w trakcie aktywności.   


MyFitnessPal

Aplikacja łączy w sobie kalkulator kalorii z siecią społecznościową. Dzięki niej możemy zapisywać spożywane w ciągu dnia posiłki, sprawdzać ich kaloryczność oraz zawartość mikro i makroskładników. Wprowadzane przez nas dane możemy dodatkowo udostępnić znajomym. Aplikacja umożliwia integrację z innymi programami jak Endomondo, RunKeeper czy Garmin Connect. MyFitnessPal jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie zrzucić zbędne kilogramy lub zadbać o jakość spożywanych posiłków.   


Workout Trainer

  Aplikacja ta cieszy się wyjątkową popularnością, zwłaszcza wśród miłośników sportu. Program podsuwa codzienne ćwiczenia, dzięki którym można w krótkim czasie poprawić swoją kondycję, zrzucić nadmiar kilogramów czy polepszyć wyniki w uprawianym sporcie. Każde proponowane ćwiczenie jest dokładnie wytłumaczone, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko wystąpienia kontuzji i błędów w trakcie wykonywania treningu.  

Dieta PL 2018 - przepisy fit

  Dzięki aplikacji znajdziesz łatwe przepisy na zdrowe i smaczne dania, które przyrządzisz w kilka minut. Dostępne są również opisy licznych diet jak 1000 kcal, wegańska czy bezglutenowa. Szeroki wybór jadłospisów sprawi, że każdy znajdzie menu odpowiednie do swojego stylu życia. Aplikacja doskonale sprawdzi się, zarówno jeśli pragniesz zrzucić kilogramy, jak i wtedy, gdy brakuje Ci pomysłu na zdrowy i pożywny obiad.   


Menadżer Zdrowia 

Aplikacja umożliwia skorzystanie z wielu szczegółowych przeliczników jak BMI, kalkulator podstawowej przemiany materii czy energii zużywanej przy wykonywaniu różnych czynności. Dodatkowo, na podstawie spożytych trunków, obliczymy również zawartość alkoholu we krwi. Dzięki programowi możemy wygodnie monitorować zmiany naszej wagi i aktywność fizyczną.  

Artykuł zewnętrzny

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania