Rewolucyjna terapia MBST

Terapia MBST - zdjęcie partnera

Choroby układu kostnego są trudne do wykrycia, a mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Osteoporoza, zwyrodnienia kości i stawów, podatność na urazy – oto najczęstsze zagrożenia dla układu kostnego, dotykające nie tylko seniorów. Innowacyjna terapia MBST® to nowoczesne, skuteczne narzędzie walki z chorobami i urazami kości oraz stawów.

Czym jest terapia MBST®?

MBST® to opatentowana metoda terapeutyczna, opierająca się na działaniu rezonansu magnetycznego (MRI). Urządzenie – powszechnie stosowane w medycznej diagnostyce – może być także wykorzystywane w terapii schorzeń układu kostnego, co potwierdzono w ponad 150 raportach i publikacjach naukowych. Metoda powstała w wyniku szczegółowej analizy zachowania pacjentów, wskazujących na zmniejszenie bólu po standardowym badaniu rezonansem magnetycznym. Szereg zaawansowanych badań naukowych, prowadzonych we współpracy z klinikami uniwersyteckimi, pozwolił niemieckiej firmie MedTec na stworzenie skutecznej terapii regeneracyjnej.

Działanie terapii i kluczowe zadania

Kluczowym zadaniem terapii jest wskazanie przyczyn urazu, bądź choroby a następnie uaktywnienie skutecznej i precyzyjnej regeneracji w miejscu urazu. W przypadku każdego schorzenia, związanego z układem kostno-stawowym, niezwykle istotne jest także skuteczne zmniejszenie dolegliwości bólowych. Prawidłowo przeprowadzona terapia MBST® działa stymulująco na komórki uszkodzonych kości, chrząstek i tkanek. Proces regeneracji i wzmocnienia jest – w dużym uproszczeniu – skutkiem działania pola elektromagnetycznego na jądra atomów wodoru. Energia wyzwalana podczas indywidualnie dobranej sekwencji leczniczej, stymuluje naturalne procesy biochemiczne. Skutkiem terapii jest bezpieczne pobudzenie organizmu do regeneracji uszkodzonych tkanek.

Urazy i osteoporoza – w jakich przypadkach warto polecić terapię?

Metoda MBST® została stworzona z myślą o chorobach, urazach i zwyrodnieniach układu kostnego. Terapia rezonansem magnetycznym jest szczególnie polecana osobom, borykającym się z następującymi dolegliwościami:

 • osteoporoza,
 • artroza,
 • dyskopatia,
 • halluksy,
 • zwyrodnienia stawów,
 • urazy rzepki i kolana,
 • kontuzje i urazy sportowe,
 • zapalenie ścięgien,
 • powikłania po zabiegach endoprotezoplastyki.

Terapia jest dostosowana do potrzeb pacjentów, walczących z długotrwałym, przewlekłym bólem kości lub stawów. Szczegółowe informacje o leczeniu osteoporozy znajdą Państwo pod adresem – http://mbst-terapia.pl/osteoporoza/ . Sesje rezonansu są całkowicie bezbolesne, krótkie (ok. 1 godziny na sesję) i prowadzone z pełnym zachowaniem komfortu pacjenta. Pozytywne skutki terapii MBST® mają charakter długofalowy i są odczuwane nawet do kilku lat po przeprowadzeniu sesji.

Napisz opinię

 • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania