Sissel CLASSIC Szwedzka poduszka ortopedyczna - pomóż swojemu kręgosłupowi

Śpiąca kobieta - zdjęcie partnera

Problemy z kręgosłupem można uznać za jedną ze współczesnych chorób cywilizacyjnych. Pośpiech, stres, siedzący tryb pracy, godziny spędzane przed komputerem i smartfonem: wszystko to odbija się w negatywny sposób na naszym kręgosłupie. Sissel CLASSIC Szwedzka poduszka ortopedyczna to jeden ze sposobów aby ulżyć kręgosłupowi przynajmniej podczas snu.

1. Sissel CLASSIC Szwedzka poduszka ortopedyczna: czy wiesz, jak możesz sobie pomóc?

2. Największe zalety poduszki ortopedycznej

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że sen, który powinien przecież przynosić ulgę i ukojenie, może przyczyniać się do pogłębienia problemów z kręgosłupem.

1. Sissel CLASSIC Szwedzka poduszka ortopedyczna: czy wiesz, jak możesz sobie pomóc?

Ta szwedzka poduszka ortopedyczna jest znana na całym świecie. Dotąd na zakup zdecydowały się już miliony osób. Czemu zawdzięcza swoją sławę?

Model Sissel CLASSIC oferuje przede wszystkim bardzo komfortowe, optymalne podparcie szyi i karku, dzięki któremu kręgosłup podczas snu bądź odpoczynku, może zachować naturalną krzywiznę. Układ kręgów w takiej pozycji pozwala na maksymalne rozluźnienie mięśni. Dzięki temu sen i odpoczynek wiążą się z likwidacją napięcia, kumulowanego podczas całodziennego wysiłku.

Co ważne, poduszka ortopedyczna wykonana jest z trwałej, wygodnej, ale też przyjaznej dla zdrowia pianki poliuretanowej. Do tego poszewka wykonana jest z przyjemnego w dotyku weluru.

2. Największe zalety poduszki ortopedycznej

Jakie wymierne korzyści ma korzystanie z poduszki ortopedycznej Sissel CLASSIC?

  • ten model gwarantuje nam, że podczas snu nasze ciało przyjmuje prawidłową, odpowiednią dla zdrowia naszego kręgosłupa pozycję. Zalety poduszki odczujemy więc również w dzień
  • poduszka jest wygodna i zapewnia maksymalny komfort podczas snu
  • producent zadbał nie tylko o kwestię komfortu, ale także wykonanie poduszki ze zdrowych materiałów
  • szwedzka poduszka gwarantuje produkcję w zgodzie z naturą
  • poszewkę można z łatwością wyprać w temp. do 40 stopni, wkład również można wyprać ręcznie, przez co poduszkę można z łatwością utrzymać w czystości
  • najważniejsze dla wszystkich, którzy mają problemy z bólem kręgosłupa, są jej ortopedyczne właściwości.

Nie wszyscy wiedzą, że sam zakup poduszki ortopedycznej nie musi oznaczać zdrowego wyboru. Zdarza się, że nawet przedmiot, który z założenia powinien służyć zdrowiu, jest wykonany ze szkodliwych materiałów, zawierających toksyczne substancje. Stąd ogromna popularność, jaką cieszy się Sissel CLASSIC na całym świecie.

Artykuł sponsorowany

fajna

fajna

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania