Środek na porost włosów dla mężczyzn - czy naprawdę działa?

Mężczyzna - zdjęcie partnera

Łysienie u mężczyzn jest dolegliwością występującą zdecydowanie częściej niż u kobiet. Jest to zasługa zarówno genów jak i fizjologicznych uwarunkowań. Męskie hormony odpowiedzialne za nadmierne wypadanie włosów występują w nadmiarze przeważnie u mężczyzn. Wielu mężczyzn godzi się z takim losem, goląc włosy na łyso lub pozostawiając przerzedzającą się łysinę. Coraz częściej zdarzają się jednak mężczyźni, którzy pragną walczyć i sięgają po rozmaite sposoby na porost włosów. Jak jednak odnaleźć skuteczny środek na porost włosów dla mężczyzn? Jak pobudzić porost włosów? Jaki preparat na porost włosów jest warty stosowania? Szampon na porost włosów? Odżywka na porost włosów? A może tabletki na porost włosów?

Środek na porost włosów dla mężczyzn - od czego zacząć?

Przede wszystkim, szukając środku na porost włosów, musimy zastanowić się z jakim rodzajem łysienia mamy do czynienia. Oczywiście, główną przyczyną łysienia mężczyzn jest nadmiar testosteronu. Zdarzyć się jednak może, że łysienie jest objawem innego zaburzenia, np. choroby lub nadmiernego stresu. Dlatego konsultacja lekarska jest zawsze dobrym rozwiązaniem.

Środek na porost włosów dla mężczyzn - czy dla wszystkich?

Jakkolwiek śmiesznie to brzmi, dobry szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn powinien być stosowany przez mężczyzn. Przede wszystkim ze względu na odmienne potrzeby zależne od rodzaju płci. Zawarte składniki w preparatach przeciw łysieniu dla mężczyzn odpowiadają męskim potrzebom. Kobiety powinny stosować środki przeznaczone specjalnie dla nich.

Poza tym, istotny jest także wiek mężczyzny oraz stopień zaawansowania postępującego łysienia. Oczywiście, im wcześniej zaczniemy walczyć z objawami łysienia, tym większa szansa, że powstrzymamy wypadanie dużej ilości włosów, oraz pobudzimy cebulki włosów do wyrastania nowych.

Środek na porost włosów dla mężczyzn - jak wybrać?

W dobie Internetu, coraz częściej możemy natrafić na fałszywe reklamy preparatów, które obiecują nam niesamowite zmiany za pomocą jednego tajemniczego triku. Reklamy te zazwyczaj pojawiają się w formie spamu jako wyskakujące zdjęcia podczas odwiedzania różnych witryn internetowych. Na zdjęciach przedstawione są obrazki kuracji “przed” i “po”. Nie trać czasu na klikanie w tego typu reklamy, ponieważ stoją za nimi wyłudzacze pieniędzy i oszuści.

Środki na porost włosów dla mężczyzn nie należą do najtańszych, dlatego decydując się na zakup, upewnij się, że sięgasz po produkt najwyższej jakości. Na potrzeby stworzenia tego artykuły, o poradę zapytaliśmy specjalistów Vichy. Przedstawili nam oni unikatowy produkt do pielęgnacji włosów - Dercos Neogenic. Jest to kuracja stymulująca porost nowych włosów, oraz wspierająca włosy wypadające.


Pamiętaj, że w walce o włosy pomoże Ci rzucenie papierosów, ograniczenie alkoholu, unikanie sztucznych barwników i konserwantów w pożywieniu, a także spożywanie dużych ilości warzyw i owoców. Jeżeli czujesz, że Twoje życie wypełnione jest stresem, często wybieraj się na długie spacery lub spróbuj technik relaksacyjnych, np. jogi.

Żaden szampon nie działa.

Żaden szampon nie działa.

A próbowałaś suplement

A próbowałaś suplement diety? Biotebal lub Folisin? O tym drugim poczytasz tutaj Folisin

U mnie żadne środki tego

U mnie żadne środki tego typu nie działają. Dopiero wizyta w microhaar i ich zabieg mikropigmentacji pozwoliły odzyskac mi pewnosć siebie :)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania