Wyszczuplanie i redukcja celulitu z wykorzystaniem Icoone

Paznokcie po kosmetyczce - zdjęcie partenra

Coraz więcej osób szuka pomocy przy redukcji cellulitu. Próbując wielu metod tych domowych, dochodzą do wniosku, że wiele z nich zawiodło i nie przyniosło spodziewanych efektów. Medycyna estetyczna w Lublinie oferuje wiele zabiegów skutecznie zwalczających nierówności na skórze i zbędną tkankę tłuszczową gromadzoną pod nią. Wiele kobiet boryka się z tym problemem, szuka kosmetyczki w Lublinie, która pomoże pozbyć się cellulitu. Jednym z nowoczesnych zabiegów oferowanych w gabinetach medycyny estetycznej w Lublinie jest masaż próżniowy z wykorzystaniem technologii Icoone.

Czym jest Icoone?

Icoone to próżniowe urządzenie do masażu. Wykorzystuje zmechanizowane głowice z rolkami masującymi. Powoduje stymulację skóry, działając dokładnie na każdy jej milimetr. Wykorzystywana przez kosmetyczki w Lublinie nie powoduje żadnych obrażeń ani podrażnień. Skóra otrzymuje tylko bodźce wywołane ruchem głowic, dzięki czemu dociera do nawet najbardziej niedostępnych miejsc na skórze. Wcześniej medycyna estetyczna w Lublinie wykorzystywała urządzenia z jedną głowicą. Obecne urządzenia korzystające z dwóch głowic gwarantują równomierne masowanie obszarów ciała, do których jedna głowica nie mogła dotrzeć. Skrócił się również czas zabiegów i efekty, jakie dzięki nim osiągamy, widać je już po pierwszej sesji.

Masaż przy użyciu Icoone trwa przeważnie 20 minut. Dotyczy podstawowego masażu całego ciała. Na wybrane części ciała trwa do 10 minut. W zależności od oczekiwań pacjentów i efektów może być wykonany jedną lub dwiema głowicami. Kosmetyczka w Lublinie korzystająca z urządzenia Icoone najlepiej dobierze długość i technikę masażu. Zabieg urządzeniem Icoone może być również wykorzystywany w przypadku zmarszczek. Urządzenie z powodzeniem może być wykorzystane w okolicy twarzy, gdzie odmładza skórę i redukuje wszelkie oznaki starzenia. Masaż próżniowy może być stosowany na szyi, twarzy, wokół oczu i ust. Skóra po zabiegu jest lepiej napięta, gładsza i jaśniejsza.

Jak w przypadku każdego zabiegu ingerującego w jakimś stopniu w organizm człowieka. Masaż Icoone nie może być stosowany u osób:
• z nowotworami,
• chorobami pęcherzykowymi skóry,
• w czasie ciąży i karmienia piersią,
• z łuszczycą w miejscu operacyjnym,
• z zapaleniem skóry.

Artykuł sponsorowany

Serdecznie Polecam

Serdecznie Polecam

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania