Szpital Kielecki ul. Kościuszki

witajcie
po ostatnim pobycie na oddziale chirurgii w Szpitalu Kieleckim chciałbym wam go serdecznie polecic
lekarze są tam są tam bardzo dobrzy a pielęgniarki zawsze chętne do pomocy

pozdrawiam i jeszcze raz polecam Szpital Kielecki

również polecam ten

również polecam ten szpital a konkretnie oddział ginekologiczno-położniczy
urodziłam tam wspaniałego synka w czym pomógł mi doktor Wołowiec który wraz z pielęgniarkami otoczył mnie bardzo dobrą opieką

Potwierdzam opinie Pań,

Potwierdzam opinie Pań, przechodziłem w tym szpitalu badania. Szpital odremontowany a więc nie odstrasza po wejściu do środka z nowoczesnym sprzętem. pracownicy bardzo kompetentni a do tego mili i uprzejmi. Paru moich znajomych przebywało w tym szpitalu z zawsze chwalili sobie poziom opieki medycznej :)

Na oddziale Chirurgii

Na oddziale Chirurgii usunięto mi laparoskopowo przepuklinę. Zabieg odbył się bez żadnych problemów. Dzięki operacji laparoskopowej odczuwalne efekty zabiegu były małe. Szybko wyszłam, ze szpitala i wróciłam do zdrowia. Sam oddział nowoczesny. Lekarz bardzo dokładnie wyjaśnił mi przebieg operacji.

Niespodziewanie znalazłam

Niespodziewanie znalazłam się na oddziale wewnętrznym szpitala św Aleksandra. Od początku zajęto się mną fachowo , zrobiono szereg badań i podjęto odpowiednie leczenie. Sama więc mogłąm przekonać się o świetnej i bardzo dobrze zorganizowanej pracy lekarzy i pielęgniarek.

Na oddziale chirurgii w

Na oddziale chirurgii w szpitalu św Aleksandra miałam usuwany woreczek żółciowy. Lekarze świetni profesjonaliści zapewniają fachowe leczenie pełni empati i poświęcenia, szczerze interesują się samopoczuciem pacjenta.

Niedawno wyszłam z

Niedawno wyszłam z oddziału wewnętrznego ze szpitala na Kościuszki. Warunki mnie zaskoczyły, czysto, miło a ludzie bardzo przyjemni. Lekarze bardzo rzeczowi i konkretni. Robią wszystko aby pomóc człowiekowi

Niedawno wróciłam z

Niedawno wróciłam z oddziału chirurgii. Miałam operowany wyrostek. Lekarze jak i pielęgniarki niesamowicie życzliwi, mili i odpowiadający na każde pytanie związane z operacja. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu.

W szpitalu na Kościuszki

W szpitalu na Kościuszki miałam zabieg endoskopowy. Jestem zadowolona że mamy tu na miejscu świetnych lekarzy specjalistów i wspaniałą kadrę pielęgniarską.

Na oddział chirurgii

Na oddział chirurgii szpitala św. Aleksandra przeszłam operację. Cieszę się, że trafiłam na świetnych specjalistów którzy podchodzą z troską i zaangażowaniem do każdego pacjenta.

Niedawno byłam pacjentką

Niedawno byłam pacjentką oddziału SOR w Kielcach na Kościuszki. Pracują tam naprawdę ludzie z powołania i z oddaniem służą pomocą potrzebującym, chorym ludziom. Bardzo dobrze, że powstał ten oddział.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
3 + 7 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania