Szpital Kielecki św. Aleksandra ul. Kościuszki

serdecznie polecam oddział chirurgiczny tego szpitala
leżałem na tym oddziale z bardzo poważnym złamaniem kości udowej i jestem bardzo zadowolony z faktu ze tam trafilem poniewaz opieka personelu jak i warunki na oddziale sa tam bardzo dobre i zawsze mozna liczyc na pomoc

Na oddziale chirurgicznym

Na oddziale chirurgicznym tego szpitala miałem przeprowadzaną operację usunięcia woreczka żółciowego. Operacja została przeprowadzona bez żadnych komplikacji, a dzięki zastosowaniu metody laparoskopowej po trzech dniach byłem już w domu, a mój powrót do zdrowia był dużo szybszy.

W tym szpitalu miałem

W tym szpitalu miałem usuwany woreczek żółciowy. Operacja została przeprowadzona bez żadnych komplikacji, a opieka na oddziale jest tam naprawdę bardzo dobra.

Był wieczór a ja nagle

Był wieczór a ja nagle bardzo źle się poczułam. Mąż bez chwili wahania zawiózł mnie do szpitala na Kościuszki. Na Izbie Przyjęć zajęły się mną wspaniałe panie pielęgniarki które zaraz poinformowały lekarza o moim stanie. Szybko i sprawnie zrobiono mi zlecone przez lekarza badania, podano kroplówkę. Byłam zaskoczona tak sprawną i fachową opieką. Widać, że są szpitale gdzie pracują ludzie z powołania.

Witam leżałam na oddziale

Witam leżałam na oddziale ginekologiczno położniczym. Lekarze tam pracujący mają niesamowite podejście do pacjentek, które przychodzą do tego szpitala pełne wiary i optymizmu.

W lipcu leżałem na

W lipcu leżałem na oddziale wewnętrznym szpitala i mogę polecić go innym chorym. Opieka bardzo dobra, lekarze godni zaufania, kompetentni i co ważne to z sercem podchodzą do pacjenta i jego choroby.

Jestem dwa miesiące od

Jestem dwa miesiące od czasu opuszczenia oddziału chirurgii szpitala na Kościuszki. Z przebiegu leczenia, zaangażowania personelu oraz warunków jestem zadowolona i jeszcze jedno, pracują tam super specjaliśc

Leżałam na oddziale

Leżałam na oddziale chirurgii szpitala na Kościuszki i muszę przyznać, że takiej opieki i takiego zaangażowania i ciepła, super specjalistów, wsparcia, pomocy po operacji nie ma żaden szpital.

Wspaniała opieka na

Wspaniała opieka na oddziale neonatologicznym szpitala św Aleksandra którzy błyskawicznie zajęli się moim synkiem chorym na zapalenie płuc. Mają mimo ogromu pracy niesamowicie dużo serca, ciepła i cierpliwości dla małych pacjentów i ich rodziców.

Byłam operowana na oddziale

Byłam operowana na oddziale ginekologicznym szpitala na Kościuszki i jestem zadowolona. Niesamowite zaangażowanie lekarzy i pielęgniarek, dużo ciepła w mega trudnych dla mnie chwilach.

Spędziłam kilka dni na

Spędziłam kilka dni na patologii ciąży w szpitalu św. Aleksandra gdzie personel traktuje każdą pacjentkę z uśmiechem i w każdej chwili służą pomocą. Cieszę się że niedługo będę rodzić w tym szpitalu.

Ze szpitala na Kościuszki

Ze szpitala na Kościuszki wróciła moja sąsiadka. Jest to osoba starsza i jest zachwycona traktowaniem i opieką ludzi starszych i chorych. Kadra medyczna bardzo sympatyczna i cierpliwa z ogromnym zaangażowaniem w leczenie chorych

W zeszłym roku byłam

W zeszłym roku byłam pacjentką oddziału chirurgii na Kościuszki. Cały personel medyczny oraz pomocniczy zasługuje na pochwałę. Wszyscy pracują tam perfekcyjnie z wielkim oddaniem a słowa uznania od chorych mobilizują ich by pracować jak najlepiej. Super!

Wspaniały szpital z

Wspaniały szpital z oddziałem wewnętrznym włącznie, wspaniała opieka medyczna z ogromem wyrozumiałości i ciepła w tych trudnych chwilach dla pacjenta.

Na oddziale neonatologii na

Na oddziale neonatologii na Kościuszki leżał w zeszłym roku mój synek. Wspaniała opieka, pracują tam osoby które mają niesamowicie dużo serca, ciepła i cierpliwości dla dzieciaczków i ich rodzin.

Niedawno byłam na SOR w

Niedawno byłam na SOR w szpitalu św Aleksandra z moją mamą, osobiście widziałąm wysiłek ofiarność i zaangażowanie pracujących tam ludzi. Dzięki ich wspaniałej pracy moja mama jest dziś wśród nas.

W szpitalu na Kościuszki na

W szpitalu na Kościuszki na oddziale wewnętrznym leżałem w zeszłym roku. Ogromne zaangażowanie, profesjonalizm, serdeczna i wielka empatia to cechy pracujących tam osób.

Na oddziale ginekologicznym

Na oddziale ginekologicznym szpitala św Aleksandra miałam przeprowadzoną operację. Doktor dokładnie zaplanował przebieg leczenia, wykazał dużo troski i serdeczności przed i po operacji, bardzo spokojny, sympatyczny i kompetentny.

W zeszłym roku byłem

W zeszłym roku byłem pacjentem oddziału wewnętrznego szpitala na Kościuszki i mogę powiedzieć, że gdyby wszyscy lekarze w szpitalach pracowali tak rzetelnie i sumiennie jak tam to wielu z nas byłoby dużo zdrowszymi ludźmi.

W szpitalu na Kościuszki

W szpitalu na Kościuszki przeszłam operację usunięcia woreczka żółciowego. Polecam ten szpital gdyż pracuje tam personel z rzetelnym podejściem do pacjenta. Lekarze bardzo uprzejmi, ambitni, zaangażowani w to co robią.

Wróciłam z wizyty

Wróciłam z wizyty lekarskiej w poradni chirurgicznej. Rana pooperacyjna goi się bardzo ładnie a lekarz bardzo sympatyczny człowiek poświęca tyle czasu ile potrzeba i odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jestem zadowolona.

Miesiąc temu byłem

Miesiąc temu byłem operowany w szpitalu kieleckim. Pełęn profesjonalizm i jeśli kiedykolwiek będę potrzebował interwencji chirurga na pewno wybiorę ten szpital.

Na izbę przyjęć szpitala

Na izbę przyjęć szpitala św. Aleksandra przywiózł mnie mąż. Tego dnia bardzo źle się czułam, leki niewiele pomagały. Nie było kolejki więc bardzo szybko zostałam przyjęta. Po zbadaniu lekarz zlecił badania, zrobiono mi EKG i podłączono kroplówki po których poczułam się lepiej. Ponieważ stan mojego zdrowia nie zagrażał życiu wróciłam do domu ale umówiłam już wizytę u kardiologa by podjąć dalsze leczenie.

Odbyłam zaplanowaną

Odbyłam zaplanowaną wizytę w poradni chirurgicznej na Kościuszki przed zbliżającą się operacją kolana. Lekarz bardzo konkretny, super specjalista, przyjazny dla pacjenta który chce pomóc rozwiązać problem. Mam nadzieje, że wszystko skończy się dobrze.

Miałam operację w szpitalu

Miałam operację w szpitalu na Kościuszki. Podziwiam zaangażowanie lekarzy i pielęgniarek ich wrażliwość i bardzo duży profesjonalizm.

Miałam okazję być na SOR

Miałam okazję być na SOR szpitala św. Aleksandra. Z podziwem i wdzięcznością obserwowałem pracę pracujących tam ludzi którzy nie mają chwili wytchnienia i ciężko pracują.

Miesiąc temu leżałam na

Miesiąc temu leżałam na oddziale chirurgii ogólnej. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego dobrego miłego, sympatycznego i zaangażowanego personelu jak tu na Kościuszki. Serdecznie dziękuję!

W maju urodziłam zdrową

W maju urodziłam zdrową śliczną córeczkę. Dzięki rewelacyjnemu personelowi który mnie wspierał i pomagał, poród przebiegł bardzo sprawnie. Wsparcie i ciepłe słowa podczas porodu bardzo mi pomogły. Z czystą przyjemnością polecam ten oddział.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
3 + 0 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania