Adam Popko - opinie - Białystok, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Adam Popko, Stomatologia, Protetyka.

STOMATOLOGIA PROTETYKA lek, stom. Adam Popko

Porady i przeglądy uzębienia kamerą wewnątrzustną - gratis
Oczyszczanie z osadów i kamienia nazębnego skalerem ultradźwiękowym i piaskarką
Leczenie nadwrażliwych szyjek zębowych
Fluoryzacja
Lakowanie zębów mlecznych i stałych
Wybielanie zębów na jednej wizycie
Mosty i korony porcelanowe
Wkłady koronowo-korzeniowe (włókno szklane)
Protezy: acetalowe, bezklamrowe (zatrzaskowe), szkieletowe, szynoprotezy, akrylowe (niealergizujące)
Protezy natychmiastowe
Naprawy pękniętych protez i licówek, dostawianie zębów i klamer do protez
Szyny relaksacyjne (nagryzowe)
Leczenie w znieczuleniu, zamykanie diastem międzyzębowych
Leczenie kanałowe
Ekstrakcje korzeni i zębów mądrości, znieczulenia - gratis
Biżuteria zębowa

GABINET KLIMATYZOWANY

Telefon kontaktowy: 

85 742 22 55, 601 380 000

Dane adresowe: 

ul. Suraska 1 lok. 111
15-660 Białystok

Dni i godziny przyjęć: 

PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 8.00 - 14.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-12-05 08:34, Aktualizacja: 2011-12-05 08:34

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Białystok
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Adam Popko

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

"Do gabinetu Pana doktora

"Do gabinetu Pana doktora trafiłam z Gruponu na zabieg oczyszczania zębów. Co zastałam zaraz po wejściu, bardzo mnie zdziwiło. Lekarz, rejestratorka, pomoc stomatologiczna i sprzątaczka w jednej osobie ! Do tego miał na sobie biały kitel z widocznymi śladami krwi, co mnie szczerze mówiąc, zaczynało już trochę przerażać!! Pomyślałam jednak, no cóż spróbujmy w końcu to tylko czyszczenie. Przecież teoretycznie, nic nie może mi się stać. Ale później było już tylko gorzej. Doktor założył rękawiczki ale uprzednio nie umył rąk, a wcześniej widziałam jak zamiatał podłogę. Zabezpieczył moje ubranie i przystąpił do zabiegu, który był najgorszy jaki kiedykolwiek miałam. Odniosłam wrażenie, że zęby są czyszczone tylko połowicznie, cała procedura bardzo chaotyczna i nieprzyjemna. Czego rezultatem były moje mocno poranione dziąsła. Generalnie doktor starał się być miły, nadrabiał opowieściami dziwnej treści. Dodatkowo namówił mnie na lakowanie z dopłatą 30 zł, zgodziłam się,chociaż tak naprawdę nie wiem czy było mi to potrzebne. Ostatecznie zapłaciłam 80 zł, nie będąc zadowolona z wyniku zabiegu. W dodatku zaliczyłam nieprzespaną noc, myśląc o tym czy aby narzędzie które wkładał mi do ust, było sterylne. Czego niestety w tym przypadku nie mogę być pewna. Pozostał tylko strach, niepewność i oczekiwanie, kiedy będę mogła zrobić sobie testy w kierunku HIV i WZW, bo inaczej nie da mi to spokoju. Żałuję, że po prostu nie zrezygnowała z zabiegu.Ale teraz wiadomo,by ten pseudo gabinet unikać szerokim łukiem. Reasumując, na leczeniu nie da się zaoszczędzić, bo można się niestety nieźle przejechać. Byle tylko nie był to bilet w jedną stronę."

Wstyd się przyznać, ale

Wstyd się przyznać, ale również złapałam się na grupon i... oprócz miłego gadania to P Adam niczego sobą nie reprezentuje. Jest bardzo nieudolnym stomatologiem a ów grupon to jedna wielka ściema. W ramach gruponu wynajdzie najmniejsze wręcz niewidoczne ubytki a i tak wciska "kit" iż trzeba dopłacić bo coś tam a na ubytkach które nas niepokoją proponuje oczywiście inny termin i oczywiście odpłatnie NIE POLECAM szkoda Waszych pieniędzy

przecież nikt nikogo nie

przecież nikt nikogo nie zmusza do leczenia, a z małych dziur zobią się.............duże nawet dziecko to wie

...aż nie chcę mi się

...aż nie chcę mi się wierzyć,że lekarze ze wschodniej polski mają nieakceptowalne stereotypy/leczenie na odpierd..,naciąganie/.Sam się leczę u pani z tych regionów i muszę powiedzieć,że,, nie naciąga,, i nie mobbinguje/.Taką formę raczej przejawiają dentyści z dużych miast np.z Gdyni.Nie posądzam o to KASZUBÓW...

Zacznę od tego, że nie mam

Zacznę od tego, że nie mam zwyczaju pisać negatywnych opinii, bo nie ma ludzi idealnych ani bezblednych. Jednak to co mnie spotkało po wizycie u pana popko zasługuje na coś wiecej niż słowny lincz w internecie. A więc. ..
nigdy, przenigdy nie kupujcie grouponów na jakiekolwiek usługi u tego człowieka. Moja historia jest podobna jak poprzednie. Rok temu kupilam ów gruopon na wymianę 2 amalgamatów, w gabinecie człowiek ten (nie użyje słowa stomatolog) powiedział że w tej cenie zrobi mi tylko jeden ząb, gdyż wwypełnienia amalgatowe mam bardzo duże. Zabieg trwał ok 30 min. W trakcie opowiadał różne historyjki, zachwalalał moje piękne zadbane uzębienie. Wzbudził moje zaufanie. Po miesiącu ułamał mi się fragment "leczonego" przez tego pana zęba. Po kilku miesiącach wyruszyła się również i plomba. Na wizycie u prawdziwego stomatologa, dowiedziałam się i zobaczyłam na własne oczy że ząb miał mega ilość próchnicy pod plombą i nie do końca został wyczyszczony z amalgamatu. Ząb obumarł, ratowanie go przed usunięciem kosztuje mnie teraz 350 zl + 600 zł kanałowe.
Brak słów na takiego konowała. Dopiero teraz rozpytalam znajomych opana popko, i podobno jest slynny ze swoich chałtur od kilku lat, gdy jeszcze przyjmował na Malmeda.

ja zaś cenie sobie odwagę

ja zaś cenie sobie odwagę a nie schowanie się jako anonim

A tak. Dziś zrobiłam

A tak. Dziś zrobiłam zdjęcie rtg...a tam nieszczelnie wypełnienie...ale...minął dopiero tydzień jak byłam u p. Popko...Wracam do niego - niech poprawia..ale paragonu nie dał... karty zapewne tez nie mam założonej...nie widziałam by cokolwiek gdziekolwiek zapisywał..hm...zapytałby przeciez o moje nazwisko?!

najgorszy stomatolog jakiego

najgorszy stomatolog jakiego spotkałam!!! przez kilka lat chodziłam do niego co kilka miesięcy - zawsze mówił że wszystko jest ok, nie widział zadnych ubytków; raz zdarzył mi się zrobić u niego koronę - do dziś mam z nią problem - niedopasowana, ząb niedoleczony kanalowo; kiedy przypadkiem trafiłam do innego stomatologa dowiedziałam się ze kilka zębów jest nie do uratowania, mnóstwo kamienia, próchnica - na pierwszy rzut oka był ok, ale kiedy lekarz poszukał dokładniej - zgroza; minęło już kilka lat a ja wciąż lecze skutki działalności dr Popko; naraził mnie na ogromne koszty nie wspominając o stresie; mam wątpliwości czy ten pan w ogóle skończył stomatologię...

nowoczesny gabinet, ceny

nowoczesny gabinet, ceny niektórych zabiegów niższe niż u innych stomatologów,. do tego pan Adam i jego pomocnik to zgrany zespół i nie dają sie człowiekowi stresować podczas wizyty :) bardzo go lubie i wiem, ze zna sie na swojej pracy i wykonuje ją profesjonalnie

świetny protetyk, z

świetny protetyk, z wieloletnim stażem. Do tego bardzo uprzejmy, pan Adma potrafi rozładowac atmosfere i sprawic, że pacjent czuje sie komfortowo w gabinecie :)

Adam Popko zasługuje na

Adam Popko zasługuje na miano wzorowego lekarza - wie, jak z pacjentem rozmawiać, jest kontaktowy, omawia każdy zabieg, jaki przeprowadza. Nigdy nie miała miejsca sytuacja z jakimś niedopatrzeniem czy zaniedbaniem podczas zabiegu, narzedzia są sterylne, gabinet nowoczesny, ładne urządzony, z przyjemna atmosferą, Polecam.

Bardzo miły, bezbolesny, ma

Bardzo miły, bezbolesny, ma dobry sprzęt i w porównaniu do innych nie drogi.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania