Agata Wąchalska - opinie - Gdańsk, Lekarz rodzinny

lekarz medycyny rodzinnej

Dane adresowe: 

gdańsk

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-08-29 12:26, Aktualizacja: 2011-09-08 11:03

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Lekarz rodzinny Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Agata Wąchalska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Niestety należę do osób

Niestety należę do osób które musiały iść na wizytę do P. doktor... Ja bardziej interesował komputer niż pacjent..przepisał lek który już dawno jest wycofany....tragedia...

Pani Doktor jest osobą

Pani Doktor jest osobą nieprofesjonalną. Nie tylko jest nieuprzejma i nie ma podejścia do pacjenta, ale też w bardzo nieprzyjemny sposób zwraca się do osób ze środowiska pracowniczego. Gdy weszłam do gabinetu usłyszałam, że wizyta u lekarza z moją dolegliwością jest bezsensem. Sugerowałabym odświeżenie pamięci nie tylko w zakresie praktyki lekarskiej, ale też dobrego wychowania i szacunku do drugiej osoby. Zostałam nieprawidłowo zdiagnozowana (po wizycie skonsultowałam się także z innym lekarzem), nawet pani farmaceutka w Aptece była zdziwiona diagnozą i przepisanymi lekami. Po drugie został mi przepisany lek, który nie istnieje od kilku lat na rynku polskim. Dziękuję za takie wizyty, strata mojego czasu i nerwów.

Pani "doktor" podczas wizyty

Pani "doktor" podczas wizyty zachowuje się, jakby w ogóle nie jej interesowało gdzie się znajduje ani co robi. Rozsiada się wygodnie w fotelu, przez większość wizyty patrzy w sufit i ironicznie się uśmiecha kiedy się do niej mówi. Jest bardzo arogancka. Była bardzo niezadowolona że w ogóle musi wstać z krzesła żeby mnie osłuchać.
Zupełnie nie słuchała tego, co się do niej mówi, ignorowała objawy, które opisywałam oraz jawnie mnie wyśmiała kiedy opisałam jeden z objawów. Odniosłam wrażenie, że nie uwierzyła w połowę z nich. Na początku wizyty orzekła "aha, czyli po zwolnienie pani przyszła", zbadała mnie szybko, podczas badania miałam ponad 39 stopni gorączki, pani "doktor" szarpała mną na wszystkie strony podczas osłuchiwania. Naciskając na brzuch dwa razy parsknęła śmiechem i odeszła bez słowa komentarza do biurka. Na ostrą infekcję gardła (która była jedyna rzeczą, jaką udało jej się rozpoznać) zapisała... witaminę C. Na pytanie czy wszystkie objawy przejdą od witaminy C w dwa dni (tyle wypisała mi zwolnienia) i czy przepisze mi coś jeszcze, wzruszyła ramionami i sarkastycznie dodała "Panią to chyba zwolnienie najbardziej uleczy". Zapytałam czy może zapisać mi coś mocniejszego na gorączkę, ponieważ przez kilka dni żadne leki nie pomogły warknęła "to sobie pani paracetamol weźmie". Nie uzyskałam informacji na co jestem chora, pani "doktor" stwierdziła że nie wie. Większość objawów zignorowała, nie dostałam prawie żadnych leków, a te, które mi zapisała brałam sama od kilku dni, co również pani "doktor" postanowiła zignorować. Kontakt z tą panią jest koszmarny, w czasie wizyty nie wolno zadawać pytań, ponieważ od razu głośno wzdycha, przewraca oczami oraz odpowiada w bardzo nieprzyjemny sposób.

Ta osoba to zero profesjonalizmu w swoim fachu. Nigdy więcej nie zdecyduję się na wizytę u niej. Stanowczo odradzam!

Pani przyjmuje aktualnie w przychodni na Żeglarskiej, przy IX LO w Gdańsku, gdzie miała miejsce także moja wizyta, z całego serca radzę unikać tej osoby.

współczuję tak to jest z

współczuję tak to jest z komuchami

Przeczytałam wszystkie

Przeczytałam wszystkie komentarze i zdecydowanie zgadzam się z opinią - lekarka z powołaniem i z talentem do trudnych przypadków. Trafiłam do Pani doktor całkiem nie dawno, choć przez dłuższy czas należę do przychodni, w której pracuje. Wcześniej leczyłam się u innego lekarza i jeśli miałabym wyrazić opinię negatywną to zdecydowanie odnosiłaby się to tego lekarza. Niemal rok temu zaczęły się u mnie problemy z anginą i nawet ciężko mi zliczyć ile antybiotyków przyjęłam, a kiedy sama zasugerowałam, że może przydałoby się zrobić jakieś badania moja ówczesna lekarka łaskawie wypisała mi skierowanie na wymaz i do laryngologa. Z wymazu nic nie wyszło więc zarówno laryngolog jak i Pani doktor stwierdzili, ze wszystko jest w porządku, a gdy naiwnie zapytałam co z moim gardłem powiedziała żebym poszła do innego lekarza, co też zrobiłam. Tak właśnie trafiłam do doktor Wąchalskiej. I tu bardzo szybko została postawiona diagnoza. Pani doktor obejrzała mnie i z góry wiedziała, że jednak nie wszystko jest w porządku, osobiście pobrała mi wymaz i wszystko stało się jasne. Dostałam kolejne antybiotyki i w końcu jestem zdrowa, za co bardzo dziękuję. Więc tak, w mojej ocenie to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. A co do negatywnych opinii to warto pamiętać, że każdy z nas jest tylko człowiekiem i może mieć gorszy dzień. A mnie cieszy mnie świadomość, że istnieją jeszcze lekarze, którym zależy.

Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca. Uśmiechnięta pani doktor z podejściem do pacjentów ;)

NIE POLECAM!! Ważniejsze

NIE POLECAM!! Ważniejsze są pogaduszki z personelem niż przyjmowanie pacjentów!!!!! Po 30 minutowych oczekiwaniach pod gabinetem drzwi się owierają....a tam! Wychodzi pani w kubraczku jakimś personelowym z tekstem do DOKTOR "TO DO ZOBACZENIA, POGADAMY PÓŹNIEJ"
JESTEM W CIĄŻY w 30tyg ZAPYTAŁAM grzecznie,czy DOKTOR nie chciałabym mnie przyjąć ,bo od dwóch dni próbuje się dostać a ona z tekstem "NAWAŁ PACJENTÓW MAM, NIE PRZYJME PANI, PROSZE ZAMKNAC DRZWI -DOWIDZENIA" była godzina 13:30 na korytarzu pustka ,tylko jedna pani ,która chciała tylko ,żeby doktor wypisała jej receptę (btw. kobieta czekała 2h)
SZANOWNA PANI DOKTOR kończyła pracę o 14:00 równo z GRAFIKIEM.
To nie jest pierwsza sytuacja ...DOKTOR notorycznie spóźnia się do pracy nie 5minut, tylko 20-25!!
JESTEM ZAŻENOWANA

dzisiaj byłam świadkiem

dzisiaj byłam świadkiem spóźnienia 45min. Kiedy już po prawie godzinie oczekiwania Pani doktor mnie przyjęła była bardzo niemiła i opryskliwa!

Ta pani doktor to żenada,

Ta pani doktor to żenada, wiecznie spoźniona, kpi z pacjenta, wręcz podśmiewa się, zero zaangażowania, zero zrozumienia, nie wiem jak można tak olewać pacjentów. życzę tej pani,żeby- jak będzie w potrzebie- też była tak olana przez kogoś!

bardzo nie miła lekarka.

bardzo nie miła lekarka. Byłam trzy razy i więcej nie chcę mieć z nią doczynienia. Zapisane leki nie pomogły.

na ciążę urojoną leki

na ciążę urojoną leki tez nie pomagają. zamiast chodzić do lekarza prosze popracować nad ortografią. zal słuchac casem opowiesci pod gabinetem P. doktor.
zadowolony pacjent

Świetna, godna zaufania

Świetna, godna zaufania lekarka. "Z powołania" i z talentem do trudnych przypadków. Bardzo wnikliwa, kompetentna, empatyczna. Zdiagnozowała u mnie zagrażającą życiu dolegliwość, którą przeoczył nawet doświadczony specjalista !!!! Polecam szczególnie tym, którzy odsyłani od lekarza do lekarza tygodniami czekają na diagnozę !!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania