Grażyna Głowinkowska - opinie - Ostrów Wielkopolski, Kardiolog

Pełna nieinwazyjna diagnostyka kardiologiczna dzieci. Badania : Ekg , ECHO serca , EKG- Holter , Holter-RR

Telefon kontaktowy: 

600893126

Dane adresowe: 

Okólna 11, Ostrów Wlkp.

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-11-09 21:42, Aktualizacja: 2010-11-09 21:42

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Kardiolog Ostrów Wielkopolski
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij i promuj

Opinie o Grażyna Głowinkowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dziś byłam na badaniu

Dziś byłam na badaniu profilaktycznym skierowanym przez lekarza ginekologa, do którego chodzę w ciąży. Pani doktor ma swój charakter, jak każdy człowiek. Wydaje mi się, że ludzie powinni skupić się na pracy lekarza - nie na jego charakterze. Lekarz to człowiek - nie oznacza, że każdego pacjenta ma kochać i nie mówić co myśli. Wizyta bezpłatna, co jest dużym plusem. Praca z dziećmi to kawałek chleba do przegryzienia, wiadomo iż potrzeba cierpliwości i ciszy w trakcie wizyty. Mimo czekania kilka godzin, w sumie z własnej winy - wizyta bardzo dokładna i konkretna. Co najważniejsze darmowa, tak jak pani doktor powiedziała. W niektórych momentach życia to ważny szczegół, nawet kiedy wydaje się że powinno się mieć w ciąży pieniędzy na badania prywatne jak lodu. Ja jestem wdzięczna, ponieważ dzidzia ułożyła się źle, ale jestem umówiona na jeszcze jedną wizytę. Rodzice, uspokójcie dzieci przed wejściem do gabinetu - to duży plus dla badania i szybsze wyjście z gabinetu. Polecam i w sumie nie rozumiem tych złych opinii, ani skąd się biorą.

Dzisiaj byłam na badaniu z

Dzisiaj byłam na badaniu z moją 5-cio miesięczną córeczką. Jestem bardzo zadowolona, gdyż Pani Doktor wykazała duże zaangażowanie, widać było, iż zależy jej na dokładnej ocenie stanu zdrowia dziecka.

Pani Doktor jest świetnym

Pani Doktor jest świetnym lekarzem którego polecam każdemu rodzicowi mającymi dziecko z problemem kardiologicznym. Jesteśmy pacjentami Pani Doktor od ponad 5 lat i nie zamierzamy szukać innego kardiologa. Na wizyty czekamy bardzo krótko, jesteśmy przyjmowani bardzo miło. Nie rozumiem niektórych opinii o tym że to niemiły człowiek czy że się denerwuje. Badanie kardilogiczne wymaga szalonego skupienia i pelnej współpracy pacjenta z lekarzem. Często jesteśmy niestety świadkami scen urządzonych w gabinecie przez dzieci ale też przez samych rodziców. To my, rodzice powinniśmy wytłumaczyć pociechom na czym badanie polega, jak należy się zachować a nie mieć pretensję kiedy lekarz z konieczności zwraca nam uwagę iż badania przeprowadzić nie może przez zachowanie dziecka lub rodzica. Za kilka dni znów zjawimy się na wizycie u Pani GG i będziemy przyjęci jak zawsze miło i profesjonalnie. Pozdrawiamy, Rodzice Julii z Kalisza.

Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam. Miałam przyjemność być wczoraj na wizycie. Pani bardzo miła, kompetentna,widac że lubi to co robi. Byłam zaskoczona bo dostałam numer do Pani doktor od lekarza prowadzącego moja ciążę. Zadzwoniłam i umowilamm się na wizytę , jeszcze tego samego dnia zostałam przyjęta a co mnie najbardziej zdziwiło że nawet nie musiałam płacić. Wizyta trwała dość długo około pół godziny. Nie wiem dlaczego są tak negatywne opinie na temat Pani doktor na mnie wywarła pozytywne wrazenie. Za to rozwrzeszczone dzieciaki w poczekalni totalna masakra... Może to z wami jest coś nie tak skoro nie potraficie uspokoić dzieci a nie z Panią doktor. Pozdrawiam

Nie polecam. Podczas rozmowy

Nie polecam. Podczas rozmowy odwraca sie tyłem i nie odpowiada na pytania. Bardzo nieprzyjazna w stosunku do dziecka (odzywała się taki tonem, ze myślałam, że się mały popłacze) Niekulturalna, wręcz bezczelna. W życiu żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób. Bez wzgledu na to, czy jest to badanie prywatne czy na NFZ pacjent powinien być przyjęty w miłej atmosferze i przede wszystkim z szacunkiem. Nikt tu łaski nie robi. Pani G. za swoja pracę ma wypłacane wynagrodzenie w ramach NFZ.

Każdy kto miał

Każdy kto miał kiedykolwiek ,gdziekolwiek i jakiekolwiek robione usg wie,że układ jest zwykle taki, że lekarz siedzi zwrócony twarzą do ekranu aparatu usg i leżącego na kozetce pacjenta. Siłą rzeczy towarzysząca pacjentowi osoba trzecia stoi za plecami lekarza lub, jeżeli jest miejsce, może stanąć przy kozetce obok pacjenta. Taki też jest układ w naszej pracowni echo w szpitalu. Jest dosyć ciasno, ale jeżeli dziecko jest małe zawsze zachęcam rodzica ,żeby stanął przy dziecku obok kozetki, jeżeli to nastolatek rodzic stoi zwykle za moimi plecami. Wykonane badanie opisuje się następnie przy biurku przepisując parametry z ekranu aparatu usg. W poradni układ jest normalny biurko i osoby siedzące na przeciw siebie i nikt do nikogo nie odwraca się plecami. Cóż jak widać każdy może dać upust swoim frustracjom poprzez internet. GG

Witam. Moj synek jak się

Witam.
Moj synek jak się okazalo że ma wadę serca mial 7 lat. Lekarz nie miał podejścia do dzieci ... na pytanie mojego syna w stresie bo nigdy nie miał stycznosci z lekarzami bo nie chorował - co będzie Pani mi robić? ... to będę leżał w szpitalu? ... a co mi jest ? ... odpowiedziała A co ty taki ciekawy ..:/ masakra. Polecam- jeśli dziecko ma blok komorowo-przedsionkowy prof.Bobkowskiego Poznań.
Pozdrawiam Monika

Czy to blok przedsionkowo-

Czy to blok przedsionkowo- komorowy 1 stopnia ? Jeżeli tak , to wariant normy u 7 latka . Błagam niech Pani nie robi ze swojego dziecka jeszcze większego hipochondryka ze swojego dziecka

Umówmy się, że nie

Umówmy się, że nie polecamy generalnie wizyt na NFZ, zwłaszcza tym ,którzy chcą sobie pogadać i usłyszeć odpowiedzi na wszystkie- również te całkiem głupie pytania ( bo w ciągu 15 min. nie ma na to zwyczajnie czasu). Umówmy się też,że nie polecamy wizyt na NFZ tym, którzy chcą być witani od progu z naręczem kwiatów. Poza tym rzeczywiście anonimowo każdy może napisać co mu w duszy gra.

Nie polecam - być może

Nie polecam - być może jest miła na wizycie prywatnej - nie wiem - na wizycie na nfz bardzo niemiła - nie ma żadnego podejścia do dzieci, mogłaby porozmawiać chwilę z dzieckiem i w przyjazny sposób nakłonić do badania - to dla niej za dużo - jedynie straszy, że jeśli dziecko się nie uspokoi to nie będzie badania bo inni czekają...zdawkowo odpowiada na zadane pytania, tworzy bardzo nieprzyjemną atmosferę.

Nie polecam!!!zgadzam siez

Nie polecam!!!zgadzam siez opiniami pani dr bardzo niemila dla malych pacjentow na nfz, moje dziecka jest bardzo grzeczne kazalo sie zbadac i siedziala cichutko a mimo wszystko pani dr bardzo niemila, niekomunikatywna, odpowiadala na sile na zadane pytania a jej diagnoza no coz pozostawia wiele do myslenia! Robiac specjalizacje z kardiologi dzieciecej powinna byc vardziej wyrozumiala dla malych pacjentow!!!!

Wizyta podstawowa w ramach

Wizyta podstawowa w ramach nfz obejmuje: rozmowę z rodzicami, badanie lekarskie, zapis ekg , rozebranie -ubranie pacjenta, zaplanowanie badań , wypisanie ew. skierowań , wypisanie ew. recepty , przekazanie informacji rodzicom i przewidziana jest przez nfz średnio na 15 min. Jeżeli dziecko się boi ale chce słuchać co się do niego mówi - zwykle udaje się przekonać je do badania i zwykle nie zajmuje to istotnie czasu. Bardzo niewielka część dzieci nie daje się uspokoić, ponieważ tak bardzo się boi lekarza. Pewna grupa dzieci nie chce słuchać co się do nich mówi- bo nie chce się badać i już, bo jest przyzwyczajona do żądzenia wszystkimi wokół z rodzicami na czele. W takiej sytuacji nie mam nic do zrobienia -czekam na efekt działan rodziców Długotrwałe pertraktacje z takim typem pacjentów nie sa przewidziane przez nfz, nie są moim obowiązkiem, nie wydają mi się właściwe. W związku z tym do pierszej grupy rodziców nalezy wytłumaczenie dziecku o co chodzi , przygotowanie go do badania przed wizytą aby zmniejszyć niepokój. Rodzicom drugiej grupy pacjentów zalecam właściwe postępowanie wychowawcze. Pozdrawiam i proponuję przemyślenia Grazyna Głowinkowska

Bardzo polecam. Chodziliśmy

Bardzo polecam. Chodziliśmy z córką wcześniej do innego lekarza którego podejście do dzieci daje wiele do życzenia. ..natomiast nie dość ze Pani Glowinkowska miała fajny kontakt z córką to rzetelnie ja zbadała i postawiła diagnozę której nie usłyszeliśmy wcześniej.
Myślę że Pani kardiolog ma ogromną wiedzę i doświadczenie a przede wszystkim komunikatywność z dziećmi.

Nie polecam. Bardzo niemiła

Nie polecam. Bardzo niemiła i niesympatyczna dla pacjentów z nfz.

Potwierdzam, że jest bardzo

Potwierdzam, że jest bardzo niemiła. Nie tylko dla rodziców, ale również dla dzieci. Moja córeczka jest bardzo grzeczna, ma 5 lat. Jak ostatnio byłyśmy na wizycie u Pani doktor, córeczka po cichutku mnie o coś spytała, na co Pani doktor kardiolog "dziecięcy" wydarła się na nią, że ma być cicho, bo ją rozprasza.

Po pierwsze:nigdy " nie

Po pierwsze:nigdy " nie wydzieram się" do dzieci, po drugie: mogę zwrócić uwagę dziecku, jeżeli rodzice nie reagują na jego niewłaściwe zachowanie dziecka w gabinecie, po trzecie jeżeli dziecko o coś spyta rodziców nie reaguję bo mi to nie przeszkadza, natomiast jeżeli 5 latek pepla bez opamiętania rzeczywiście mi to przeszkadza, ponieważ moja praca wymaga skupienia a badania kardiologiczne wymagają ciszy, spokoju i współpracy z pacjentem jeżeli mają być miarodajne- a oto chyba chodzi.
Jeżeli chodzi o pacjentów na NFZ (w przeciwieństwie do większości pacjentów zgłaszających się na wizyty prywatne): duża grupa tych pacjentów ( może 20-30%) to ludzie niegrzeczni , niezdyscyplinowani, wymagający dla siebie szczególnego traktowania za to chętnie wypisujący anonimowe komentarze w internecie. Zaznaczam, że jest to powszechna opinia wśród lekarzy , pielęgniarek pracujących na NFZ a zwłaszcza narażonych na agresję i chamstwo rejestratorek . G. Głowinkowska

"5 latek pepla bez

"5 latek pepla bez opamiętania" Pani doktor, życzyłaby Pani sobie, nawet jeśli nie bezpodstawnie, żeby o Pani ktoś powiedział: kilkudziesięciolatka olewa pacjentów bez opamiętania? Dziecko też człowiek, proszę o tym pamiętać. Być może te 20-30% procent niegrzecznych, niezdyscyplinowanych, wymagających dla siebie szczególnego traktowania ludzi to ta sama grupa, która zazwyczaj żąda obsługi w restauracji na najwyższym poziomie w zamian za niską zapłatę, pomiatając przy tym obsługą. Pasowało by to do ogółu naszego społeczeństwa, ale proszę się tym nie zasłaniać. Bo jeśli mamy wejść w statystyki to może porównamy opinię o innych lekarzach przyjmujących tą samą grupę ludzi. Wtedy będzie to badanie wysoce miarodajne, a o to chyba chodzi? Fakt, że dała się Pani sprowokować na prostującą odpowiedź, zamiast dać im kłam własnym zachowaniem każe mi się mocno zastanowić kto tu ma rację. Szanuję Pani profesję, bo lekarze mają do czynienia z ludźmi w większości przypadków chorymi, a chory człowiek zazwyczaj jest rozdrażniony, ma mniej empatii i zrozumienia, a Państwo biorą to na własne barki. Ja bym tego tak łatwo nie zniósł, więc postanowiłem nie być lekarzem. Życzę Pani większego ukierunkowania na misję, jakiej się Pani podjęła. Zapracować sobie na to by o Pani mówili źle jest bardzo łatwo, ale proszę pomyśleć jak satysfakcjonujące byłoby czytanie o sobie opinii pozytywnych. Pozytywne opinie to jednak dopiero początek, bo czym że dla lekarza jak nie wielką dumą jest rzesza zdrowych i zadowolonych pacjentów? Pani Grażyno, proszę pomyśleć o sobie za każdym razem, kiedy zauważy Pani jak ktoś obsługujący Panią jest zobligowany do tej czynności, ale się zmusza - tak to właśnie wygląda z naszej strony.
Wszystkiego dobrego - Roman Szymczak

Szanowny Panie Romanie.

Szanowny Panie Romanie. Dziękuję bardzo za rady i życzenia mimo mniej lub bardziej zakamuflowanej uszczypliwości. Zapewniam Pana, że nie musi mi Pan przypominać o misji zawodu. Mam szczęście pracować w zawodzie , który daje szalenie dużo powodów do zadowolenia i satysfakcji pod każdym względem a praca wbrew jego misji, której podstawą jest pomoc drugiemu człowiekowi w sposób maksymalnie rzetelny i zgodny ze współczesną wiedzą, mijałaby się z sensem i była nie do zniesienia. Wszystkie badania naukowe, jak twierdzą psychologowie, wskazują na to ,że kluczowe w ocenie lekarza przez pacjenta są nie tytuły naukowe, stopień fachowości a właśnie umiejętność komunikacji. Problem polega na tym, że nie uczono nas takiej komunikacji w sensie profesjonalnym, nikt nie uczył nas zasad rozładowywania nieuzasadnionej agresji itp. dlatego każdy z nas lekarzy reaguje wyłącznie intuicyjnie i zależnie od swojego temperamentu. W moim przypadku przyjmuję ok 90 pacjentów tygodniowo, ok 400 miesięcznie. W sensie kontaktu z ludźmi jest to w zasadzie przeważnie fajne doświadczenie czasem obojętne , czasem śmieszne , czasem bardzo miłe, bardzo rzadko frustrujące i niemiłe. Kontakt z pacjentem w gabinecie prywatnym jest zawsze miły a w przypadku pacjentów na NFZ na pewno przesadziłam z szacunkiem 20-30 % pacjentów ,których nie chciałoby się więcej widzieć , bo myślę,że ta grupa nie przekracza 5%. Zycie to nie internet i jego opinie , gdzie każdy może wyrzucić to co mu zalega na żoładku. Moje odpowiedzi traktowałam jako wyraz polemiki i edukacji , ale widzę, to nie ma sensu, nie będę już więc więcej reagować na to . Dziękuje za Pana opinię . Nie wiem czy jest Pan nauczycielem , psychologiem czy filozofem nie mogę więc zrewanżować się równie cennymi wskazówkami jakich mi Pan udzielił. Pozdrawiam serdecznie GG. A propos " peplania" :w mojej ocenie jest to nieobraźliwe określenie sposobu ciągłego mówienia przez małe dziecko, które jest dozwolone i śmieszne w różnych okolicznościach choć zdecydowanie nie wskazane w czasie wizyty lekarskiej zwłaszcza w przypadku 6 latka, którego rodzice powinni uczyć zasad zachowania w różnych okolicznościach.

JAK MOZNA ZAUWAZYC NA FORACH

JAK MOZNA ZAUWAZYC NA FORACH ZADEN Z DOBRYCH LEKARZY NIE MUSI SIE NA NICH PRODUKOWAC TAK JAK PANI. BRAK KOMPETENCJI NIE ZASTAPI SIE SZCZYM PAPLANIEM O NFZ. ZYCZE WIECEJ MERYTORYCZNEJ WIEDZY MNIEJ BEZSENSOWNEGO PAPLANIA. NIESTETY NIE POTRAFI SIE PANI OBRONIC WLASNYM POSTEPOWANIEM Z PACJENTAMI I WIEDZA DLATEGO POZOSTAJE PANI TYLKO GADANIE O NFZ I MALYCH CHULIGANACH:)

Rzeczywiście nie muszę

Rzeczywiście nie muszę się ani " produkować ani bronić własnym peplaniem", nie muszę też zabiegać o tytuł ulubionego i najsympatyczniejszego lekarza , bo ciągle w mojej ocenie nie o to chodzi a pracy mam raczej nadmiar niż niedobór. Mogę natomiast na stronie, na której wpisujecie państwo opinie reagować na głupotę, kłamstwo, chamstwo czy tym podobne i nie zostawiać ich bez komentarza. Umieściłam swoje dane w internecie, muszę więc liczyć się ze wszystkim co internet niesie ale nie odmawiam sobie jak napisałam komentownia tego. Co prawda obiecałam nie komentować więcej " zażalników" Jednak pan/ lub pani z komentarzem jw mnie sprowokował/a
W żądnym przypadku nie pisałamn" o małych chuliganach" a jedynie o barkach w wychowaniu więc bardzo proszę o nie wypaczanie moich intencji. Poza tym nie wiem co pan/pani może powiedzieć na temat moich kompetencji zawodowych, jak merytorycznie może je pan / pani negować. Radzę uważać i ważyć słowa bo wbrew pozorom nikt w internecie nie jest do końca anonimowy a ja tego typu rzeczy mogę nie chcieć zostawić bez reakcji.

JAK TO MIŁO ANONIMOWO

JAK TO MIŁO ANONIMOWO POSZCZEKAĆ

Gorąco polecam Panią

Gorąco polecam Panią doktor Grażynę Głowinkowską. Jest świetnym fachowcem oraz wspaniałym i przede wszystkim uczciwym człowiekiem. Bardzo dobrze zajmuje się pacjentami, ma z nimi świetny kontakt. Przed postawieniem diagnozy, starannie i fachowo wykonuje wszystkie potrzebne badania. Pacjent nie jest dla niej tylko kolejnym "przypadkiem medycznym". Zawsze służy radą. W razie wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić i porozmawiać.Jeszcze raz polecamy wszystkim Panią Doktor, serdecznie dziękujemy za opiekę i radę. Rodzice i Alicja

Bardzo dobry fachowiec.

Bardzo dobry fachowiec. Indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta. Stawia diagnozę po wnikliwych badaniach. Konkretna, miła, serdeczna, godna zaufania. Polecam wszystkim rodzicom. Mama Jasia

Polecam panią doktor

Polecam panią doktor Głowinkowską za pełny profesjonalizm i dyspozycyjność.Dobrze wyposazony gabinet dajacy mozliwosc przeprowadzenie na miejscu badań typu echo serca czy holter. Indywidualne podejscie do pacjenta, co w przypadku najmlodszych pacjentów jest istotne,pani doktor ich rozpoznaje i traktuje powaznie czasami moze nawet za bardzo.Konsultacje fachowe,godna zaufania
jako lekarz i po prostu człowiek.

Serdecznie dziękujemy Pani

Serdecznie dziękujemy Pani dr Głowinkowskiej za poświęcenie swojego WOLNEGO czasu i udzielenie pomocy naszemu synkowi. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie, które nam Pani okazała oraz za wniesienie spokoju i opanowania w stresującej dla nas sytuacji. Dziękujemy za dobre słowa i rady, które tak bardzo były nam wtedy potrzebne.
Rodzice Wiktorka.

Konkretny fachowiec ,bardzo

Konkretny fachowiec ,bardzo dobrze i rzeczowo podchodzi do pacjenta,miła ,nie stawia diagnozy od tak z mety tylko dokładnie i wnikliwie przegląda zapisy z echo serca a potem wydaje opinię .Osobiście panią doktor Głowinkowską polecam w pore wykryła wadę u mojego syna Bartka i za to jesteśmy wdzięczni bo dalej nas prowadzi i zawsze można zasięgnąć porady i można na nią liczyć w trudnych sytuacjach a było ich trochę BARDZO DZIĘKUJEMY I POLECAMY TEGO DOBREGO FACHOWCA

Pani doktor uratowała

Pani doktor uratowała życie naszej córeczki. Dzięki niej w czwartym dniu od diagnozy nasza córeczka była już operowana. Od tej chwili jesteśmy pod stałą profesjonalną i fachową opieką pani doktor. Mamy do niej ogromne zaufanie. Jest to lekarz który spełni oczekiwania wymagających troskliwych rodziców. Z pełną odpowiedzialnością polecam ją rodzicom dzieci z chorym serduszkiem.

Gdy w Poradni Onkologicznej

Gdy w Poradni Onkologicznej w Poznaniu zlecono mojemu synowi konsultację kardiologiczną trafiłam do dr Głowinkowskiej. Tam otrzymałam rzetelną informację jak serce syna moze się zachowywać po chemioterapii. Syn /16lat/ miał zrobione badania, otrzymał również od Pani Ddoktor szczere i jasne odpowiedzi na nurtujące go pytania. Szczegółowe i konkretne opisy badań, fachowość, perfekcja oraz rzetelność to atybuty dr Głowinkowskiej. RR.

Serdecznie polecam wszystkim

Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor Grażynę Głowinkowską. Pani doktor jest niezwykle miłą, ciepłą osobą. Z mężem uważamy, że jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie kardiologii dziecięcej. Zdiagnozowała naszego synka Michałka i odtąd prowadzi leczenie jego serduszka. A i nasze także poruszyła swoją serdecznością, życzliwością i otwartością. Pani Doktor dziękujemy za wszelką pomoc, za dobrą radę i wsparcie. To dzięki Pani mamy zdrowego synka !

DZIWOLĄG I TYLE W TEMACIE.

DZIWOLĄG I TYLE W TEMACIE. NIE POLECAM NAWET WROGOM. DZIWACZNE ZACHOWANIE JAK NA LEKARZA...

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
2 + 2 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania