Magdalena Stworzewicz - opinie - Kraków, Stomatolog

Gabinet stomatologiczny
Stworzewicz Magdalena, lek. stomatolog.

Telefon kontaktowy: 

0 12 632 62 05

Dane adresowe: 

30-049, Kraków, Konarskiego 9 lok. 19

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 14.00-18.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-13 11:54, Aktualizacja: 2008-09-13 11:54

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Magdalena Stworzewicz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jako (na szczęście) była

Jako (na szczęście) była pacjentka jestem zmuszona wystawić opinie negatywna Dentystce Magdalenie Stworzewicz, która przyjmuje w gabinecie prywatnym na Konarskiego 9 w Krakowie, ponieważ zostałam perfidnie oszukana przez dentystkę Stworzewicz, która naciągnęła mnie na prawie 6tys zł na leczenie, które jak się okazało wcale nie było konieczne. Dentystka oszlifowała mi zdrowe żeby pod korony, co jest błędem w sztuce i nadaje się do Prokuratury. Dodatkowo złe wykonała most i korony, w których się dosłownie nie dało chodzić. Bezczelnie zwaliła cała winę na technika, który wykonywał prace okazało się za kwote 20% wartości koron, za które jej zapłaciłam. 80% ceny trafiło do kieszeni pani doktor. Nawet wątpię czy odprowadziła podatek bo nic mi nie wystawiła ani nawet nie wspomniała słowem czy potrzebuje fakturę, rachunek, paragon czy cokolwiek.

Mało tego w leczony kanałowo ząb wdało się zakażenie bardzo wysoka gorączka ropa i ból. Musiałam w nocy jechać na SOR. To, co mi się rzuciło w oczy wtedy podczas wizyty u niej to to, ze usługę wykonywała narzędziami, które leżały na stole po poprzednim pacjencie, widziałam ze nie były odkażane…Trudno mi było wtedy zaprotestować i to był olbrzymi błąd. Zęba trzeba było usunąć, inny lekarz stwierdził ze było dużo błędów w sztuce przy leczeniu. Jednym słowem Magdalena Stworzewicz jako dentystka to porażka!!!

Warto tez wspomnieć ze pacjent wchodząc do gabinetu po raz pierwszy jest (niestety bardzo niemile) zaskoczony faktem, ze zdjęcia dentystki zamieszczone na jej stronie www niestety w żadnym(zwłaszcza wagowym) aspekcie nie odzwierciedlają rzeczywistości. Dosłownie trudno uwierzyć ze to ta sama osoba, która na zdjęciach jawi się, jako aktywna, wysportowana osoba bez rażącej w oczy nadwagi i widocznego ogólnego zaniedbania. Szczerze odradzam jakikolwiek kontakt z dentystka Stworzewicz tym bardziej ze nie oddała pieniędzy za źle wykonane prace, co jest karygodne i karalne

WYSTAWIAM OPINIE NEGATYWNA

WYSTAWIAM OPINIE NEGATYWNA PONIEWAŻ ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ DENTYSTKĘ STWORZEWICZ KTÓRA NACIĄGNĘŁA MNIE NA PRAWIE 4TYS ZŁ ZLE WYKONAŁA KORONY A W LECZONY KANAŁOWO ZĄB WDAŁO SIĘ ZAKAŻENIE 39ST GORACZKI ROPA I BÓL (USŁUGĘ WYKONYWAŁA NARZĘDZIAMI KTÓRE LEŻAŁY NA STOLE PO POPRZEDNIM PACJENCIE, WIDZIAŁEM ZE NIE BYŁY ODKAŻANE. ZĘBA TRZEBA BYŁO USUNĄĆ, INNY LEKARZ STWIERDZIŁ ZE BYŁO DUŻO BŁĘDÓW W SZTUCE PRZY LECZENIU. JEDNYM SŁOWEM STWORZEWICZ JAKO DENTYSTKA TO PORAŻKA!!!

Za wizyty u dentystki

Za wizyty u dentystki Stworzewicz Magdaleny zapłaciłam w sumie ponad 7000zł bo na tyle się wyceniła i były to wyrzucone pieniądze, most nie nadawał się do leczenia korona była za duża, kolor licówki zupełnie inny. Jednym słowem porażka stracony czas i pieniądze których Stworzewicz nie oddała tłumacząc naiwnie ze to nie jej wina tylko techników którzy robili prace. A kto pytam bierze odpowiedzialność i firmuje tych techników jak nie właśnie ona-lekarz dentysta właśnie. Sprawę zgłosiłam do sadu o oszustwo i na policje o wyłudzenie…

nie polecam, błędy pani

nie polecam, błędy pani Magdaleny musiałam naprawiać u innego dentysty...

Od kilkudziesięciu lat nie

Od kilkudziesięciu lat nie byłem u Stomatologa. Nie jest to wina braku czasu ale przeżyć związanych z ostatnim leczeniem zębów. Przyszedł moment kiedy zdecydowałem się na wizytę w gabinecie. Trafiłem do p. Magdaleny i jestem zobowiązany do stwierdzenia że dzięki profesjonalnemu podejściu do pacjenta zaczynam powoli odzyskiwać wiarę w to iż wizyta u stomatologa nie musi łączyć się ze stresem i traumą. W pełni profesjonalne podejście do leczenia, miła atmosfera panującą w gabinecie w trakcie leczenia to jest to co pacjenta umacnia w przekonaniu że to jest lekarz u którego chce się leczyć. Jeżeli ktoś ma problem z wizytą w gabinecie stomatologicznym to polecam wizytę u p.Magdaleny a wszystkie lęki powolutku ustąpią.
Kazimierz N.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania