Mirosława Ryckiewicz - opinie - Koszalin, Psychoterapeuta

Prywatny Gabinet Psychologiczny

Dane adresowe: 

Koszalin, ul. Zwycięstwa 137-139

Dni i godziny przyjęć: 

www.ryckiewicz.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-05 00:17, Aktualizacja: 2009-06-05 00:17
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij i promuj

Opinie o Mirosława Ryckiewicz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

LEpszego psychologa w

LEpszego psychologa w Koszalinie nie znajdziecie. Jeśli każdy człowiek byłby tak miły i zaangażowany w swoja pracę to nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze. Nie zastanawiajcie się gdzie iśc - bo wybór jest jeden Pani Mirka, wam zawsze pomoże.Ja za pomoc mi udzieloną bardzo dziękuje.

Dla mnie młody wygląd Pani

Dla mnie młody wygląd Pani magister jest atutem. Myślę, ze istnieje możliwość połaczenia urody z intelektem i to się Pani Ryckiewicz niewątpliwie udaje - doświadczenie zawodowe Pani magister, mimo młodego wyglądu jest imponujące. Zdecydowanie łamie stereotypy. Poza tym ja widze pozytywne efekty terapii, więc polecam

Taka młoda psycholog może

Taka młoda psycholog może pomóc co najwyżej głupszym od siebie. Nie ma doświadczenia, a bez tego nie można być dobrym psychologiem. Na mnie wrażenia nie zrobiła, powiedziała to co już wiedziałam. Poniżej przeciętnej.

Młodości Pani nie odzyska

Młodości Pani nie odzyska - to smutne, ale chyba nie upoważnia Pani do obrażania innych ludzi.

Bez wątpienia, Pani

Bez wątpienia, Pani Mirosława Ryckiewicz jest jednym z najznamienitszych w zachodniopomorskiem i jak widzę również po innych komentarzach, raczej nie ma co do tego wątpliwości. Zamiast jak inni skupiać się na skuteczności samej terapii (z której nota bene jestem bardzo zadowolona), mam zamiar poruszyć inny temat. Czy zauważyliście jak nowoczesne podejście do pacjentów promuje pani Ryckiewicz? Na jej stronie internetowej (bardzo atrakcyjnej skądinąd), można samodzielnie sprawdzić terminy wizyt, a następnie od razu się na nie umówić! Ilu psychologów coś takiego umożliwia? Rewelacja, szczególnie zważywszy dyskretny i poufny charakter wizyt psychologicznych! Po przeprowadzeniu małego śledztwa odkryłam, że ta strona sama wysyła pacjentom smsy i emaile z powiadomieniami o wszelkich zmianach w wizytach, sama przypomina o tych nadchodzących i robi jeszcze jakieś tam inne cuda. Powiem tak - jestem pod dużym wrażeniem zastosowania Internetu w gabinecie, gdyż jest to coś, co nam - pacjentom zapewnia ogromną i niespotykaną dotąd wygodę. Kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że pani Ryckiewicz jest absolutnie moim ulubionym psychologiem, którego serdecznie wszystkim polecam ;)

Bardzo fajna strona www a

Bardzo fajna strona www a Pani Psycholog faktycznie zna się na swojej pracy. Nie opowiem Wam o moim problemie - ale od niej właśnie usłyszałem, że moge coś z tym zrobić i okazało sie, ze to działa! Wielkie DZIĘKI!

Dla mnie super! Pani jest

Dla mnie super! Pani jest faktycznie rzeczowa i kompetentna. Poza tym jest młoda i naprawde sympatyczna. No i mozna sie do niej rejestrować przez internet, co dla mnie osobiście jest bardzo wygodne.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
2 + 8 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.