NZOZ 'Animed'. Poradnia Specjalistyczna - opinie - Tarnowskie Góry, Alergolog, Chirurg, Fizjoterapeuta, Ginekolog, Kardiolog, Laryngolog, Okulista, Pediatra, Pielęgniarstwo, Psychiatra, Urolog

NZOZ 'Animed'. Poradnia Specjalistyczna
badania laboratoryjne, punkt pobrań, punkt szczepień, spirometria, rektoskopia, USG, EKG, masaż, audiometria, badanie pola widzenia Tarnowskie Góry

Telefon kontaktowy: 

032 285 57 61

Dane adresowe: 

ul. Piłsudskiego  9 A
42-600 Tarnowskie Góry

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-26 12:54, Aktualizacja: 2009-06-26 12:54
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o NZOZ 'Animed'. Poradnia Specjalistyczna

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Animed do doskonały

Animed do doskonały przykład, jak nie powinna funkcjonować przychodnia lekarska. Wieczne kolejki, czy to do rejestracji, czy już do gabinetów lekarskich (jak już ktoś wspomniał wcześniej, godzina na którą zapisany jest pacjent to czysta fikcja), przyjmowanie panów z neseserami (przypuszczalnie przedstawicieli firm farmaceutycznych), w czasie gdy w kolejce czekają pacjenci (sam byłem świadkiem takiej sytuacji), czy absolutny brak możliwości dodzwonienia się do przychodni, przez co w każdej sprawie trzeba się stawić osobiście i...czekać w kolejce.

Druga sprawa to sami lekarze, mam tutaj na myśli dr Danutę Cichoń.
Historia moich wizyt u dr Cichoń nie jest zbyt bogata, ale za każdym razem odnosiłem wrażenie, że pani doktor jest w pracy za karę.
Już pomijam zwracanie się do mnie na "ty" mimo, że nie wyraziłem nigdy na to zgody a od kilkunastu lat jestem pełnoletni, ale uznałem że z racji różnicy wieku między mną, a panią doktor nie będę robił problemów z tak naprawdę błahych powodów.
Inną kwestią jest to, że doktor Cichoń nie prezentuje empatycznego podejścia do pacjenta, jakie było standardem u wielu innych lekarzy, których miałem okazję w życiu odwiedzić, również w Animedzie.

Czarę goryczy przelała wizyta z dnia 26.03.2019
Byłem zmuszony odwiedzić dr Cichoń, z nadzieją na wypisanie kilku dni L4, po "awaryjnym" wyrwaniu dwóch "ósemek".
Z wyraźnie opuchniętą twarzą i ciągłym, przeszywającym całą głowę bólem, tradycyjnie musiałem odczekać na swoją kolej około 45 minut, co i tak było czasem w miarę rozsądnym, jak na standardy Animedu.
Po przyjęciu mnie do gabinetu, i wysłuchaniu opisu moich dolegliwości, pani doktor tradycyjnie musiała znaleźć jakiś problem.
Otóż dr Cichoń byla wielce zdziwiona, że mój dentysta nie wypisał L4 (niestety nie ma takiej możliwości, gdyż to gabinet prywatny, bez umowy z NFZ. Dentysta jednocześnie zapewnił, że po takim zabiegu - widocznym gołym okiem, lekarz rodzinny bez problemu powinien wystawić zwolnienie lekarskie).
Pani doktor kategorycznie stwierdziła, że do wypisania L4 potrzebuje "kartkę" od mojego stomatologa z poleceniem wypisania zwolnienia lekarskiego (tak jakby opuchlizna na twarzy i poszyte, ale ciągle krwawiące zębodoły nie były żadnym argumentem).
Po wyjaśnieniu, że nie jestem już w stanie jeździć po jakieś kartki i kolejny raz czekać w kolejce, pani doktor łaskawie wypisała L4, ale zaznaczyła że "kartkę" od dentysty i tak koniecznie trzeba jej dostarczyć na wizytę kontrolną.
Dwa dni później odwiedziłem mojego stomatologa, po rzeczoną "kartkę".
Jego reakcji nie można opisać inaczej, jak wielkie zdziwienie. Powiedział, że pierwszy raz spotyka się z sytuacją, że lekarz rodzinny robi jakiekolwiek problemy z wystawieniem L4, świeżo po chirurgicznej ekstrakcji zębów.

Po tej historii, postanowiłem przenieść się do innej przychodni, do innego lekarza, ponieważ ewidentnie widać, że dr Cichoń jest przemęczona nadmiarem pracy, nadmiarem który jest normą w Animedzie.
Innym pacjentom polecam to samo, a tym którzy mimo wszystko u pani doktor zostaną, serdecznie współczuję.

Wojciech Biszof

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania