NZOZ 'Eskulap' Poradnia Zdrowia Rodzinnego - opinie - Pabianice, Kardiolog, Lekarz rodzinny, Okulista, Pediatra

NZOZ 'Eskulap' Poradnia Zdrowia Rodzinnego
szczepienia, EKG, spirometria, punkt pobrań Pabianice

Telefon kontaktowy: 

042 215 60 37

Dane adresowe: 

ul. Gobelna  8
95-200 Pabianice

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-27 19:03, Aktualizacja: 2009-06-27 19:03
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o NZOZ 'Eskulap' Poradnia Zdrowia Rodzinnego

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

panie siedzące na pediatrii

panie siedzące na pediatrii są zawsze uśmiechnięte i miłe

Zachowanie pań z

Zachowanie pań z rejestracji jest po prostu żenadą!!! Są niesympatyczne, niedoinformowane i ciągle się mylą a przeprosić za swoje błędy nie potrafią. Siedzą tam jak z łaski i naburmuszone. Więcej empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Nikt tam do Was nie przychodzi z przyjemności. Dobra rada do właścicielki przychodni Pani Sikory aby dobrze przyjrzeć się panią z rejestracji bo to w końcu wizytówka placówki.

Co do Przychodni ESKULAP

Co do Przychodni ESKULAP opieka lekarska w dobra, jednak potwierdzam rejestracja Fatalna!!!! To miejsce pierwszego kontaktu z pacjentem, opryskliwy personel, stałam przy Pani rejestratorce która rozmawiała z koleżanką z zegarkiem w reku 20min bez ,,dzień dobry" pomimo moich licznych ,,przywitań" , w poradni było spokojnie a mimo to Panie udawały, iż mnie nie ma:) dodam, iż obie Panie mnie widziały, w końcu jedna z Pań rejestratorek zasiadła i wyraźnie zniechęcona zapytała bez kontaktu wzrokowego ,,słucham", następnie bez słowa wyjaśnienia zbyła mnie, a kiedy dopytałam zostałam obrażona. NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA PERSONEL W REJESTRACJI!!!!

W środę moja żona poszła

W środę moja żona poszła do przychodni do lekarza rodzinnego czy tam internisty, panie z rejestracji być może były zmęczone, coś pobąkiwały, że żona powinna wcześniej przyjść. Problem był taki, że zachłysnęła się kością w zupie i nie mogła oddychać. Jadła żeberka i zupa wleciała jej do dziurki w nosie. Strasznie to wyglądało. Gastrologa nie było, bo powinni zrobić płukanie żołądka. Po jakimś czasie w zabiegówce pielęgniarki wsadziły rurkę do krtani i zrobiły zabieg. Siedziałem pod gabinetem i cały się trzęsłem, bo co to by było, gdyby nie wypłukali kości z gardła. Gdy było już po wszystkim, panie rejestratorki powiedziały, że takie rzeczy się zdarzają.

Ostatnio byłam w tej

Ostatnio byłam w tej Nieszczęsnej przychodni z moją Mamą. Chciała dostać się do ginekologa (choć wiedziałam ze są duże kolejki to chciałam się pytać lekarza czy nas przyjmie). Moja mama ma zdiagnozowanego raka jajnika i jest po chemii. Niestety pani w rejestracji p.Jatczak powiedziała że"....TRUDNO ŻE PANI MAMA MA RAKA, TAKIE RZECZY SIĘ ZDARZAJĄ!!! JA TU NIC NIE POMOGĘ I PROSZĘ NIE BLOKOWAĆ TERMINÓW DO LEKARZA !!!! Bardzo inteligenta rejestratorka- bezczelność poniżej krytyki! Napewno tego tak nie zostawie !!! Chyba dobór pracowników w takim miejscu powienien być bardziej radykalne przez p.Sikorę !

Dzisiaj byłam w przychodni

Dzisiaj byłam w przychodni Eskulap, pan ortopeda bardzo miły człowiek, szkoda tylko ze nie można tego samego powiedzieć o paniach w rejestracji. Nie rozumiem dlaczego do lekarza internisty można dostać się dopiero tydzień po złożeniu deklaracji. Pani w rejestracji próbowała mnie przekonać, że tyle czasu potrzeba aby wprowadzić moje dane do systemu, a na uwagę iz lekarze są bardziej serdeczni i mili niż one, pani Jagodzińska w rejestracji wzrusza ramionami mówiąc "TRUDNO", chyba nie o to chodzi ??

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania