Regina Pisowłocka - opinie - Olsztyn, Barczewo, Ortodonta, Stomatolog

specjalista ortodonta
aparaty stałe
zawarta umowa z NFZ

Telefon kontaktowy: 

89 514 97 80, 89 532 00 05, 608 670 494

Dane adresowe: 

ul.Mazurska 1
Barczewo
ul. Wyzwolenia 16/50
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

pn-pt 9:00-18:00 po uzgodnieniu telefonicznym

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-01-10 18:45, Aktualizacja: 2015-04-01 01:02
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij i promuj

Opinie o Regina Pisowłocka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Niestety Pani zadufana w

Niestety Pani zadufana w sobie zero profesjonalizmu - z tego co słyszałem zrobiła krzywdę wielu osobom. Nie polecam.....Unikajcie tego lekarza.

Potwierdzam. Pani wyrobiła

Potwierdzam. Pani wyrobiła sobie markę i teraz myśli, że odcina kupony. Zawsze się spóźnia. Nigdy nie wszedłem o umówionej godzinie. Raz nawet siedziałem prawie dwie godziny. Pani doktor nie rozmawia z pacjentem, nie wyjasnia, spiłowuje zęby, robi z nich takie wąskie klocki. Źle to wygląda po leczeniu. Bardzo się zawiodłem. Gdyby zapytała, to nie wyraziłbym zgody. Coś okropnego. Poza tym zamki są przyklejane w ogromnych pościechu i ciągle sie prawie każdemu pacjentowi odklejaja, trzeba przyjeżdzać specjalnie na doklejanie, czekać 2 godziny w kolejce i za miesiąc znów się odlejają. Kiedyś siedziała nastolatka, co jej się 7 zamków odkeliło, a Pani doktor przykeiła 5, a dwa odpuściła, bo musiała juz brać nastepnego pacjenta. Matka dziewczyny zrobiła awanturę, to jej dokeiła. Czy to jest podejście do pacjenta? Dodam, że leczonego bardzo drogo. 180 co miesiąc za wizytę. Uciekajcie jak najdalej od tego gabinetu.

120 za wizyte bierze pani

120 za wizyte bierze pani doktor ;)

Mam dokładnie te same,

Mam dokładnie te same, niemiłe doświadczenia z tą Panią. Na każdą wizytę idę w ogromnym stresie. Za każdym razem wizyta jest opóźniona. Pacjenci przyjmowani taśmowo, co 15 min, z takim samym "taśmowym" podejściem. Pani dr działa w pośpiechu, nie przywiązuje uwagi do tego co robi, zdarzyło się, że nie zmieniła rękawiczek po poprzednim pacjencie - ZGROZA (wstydziłam się zwrócić Jej uwagę, choć powinnam, bo chodziło o moje bezpieczeństwo)! Odbiera prywatne tel. i podczas "dłubania" przy zębach, podtrzymuje tel. ramieniem i rozmawia o prywatnych sprawach! Zupełna ignorancja i brak kultury wobec pacjenta, który płaci za JEJ usługi ciężko zarobione pieniądze! Również mi spiłowała zęby nie informując o takim zamiarze i teraz przy każdej wizycie pilnuję żeby znowu nie zrobiła tego bez mojej wiedzy. Stres, brak zaufania, obawa o dalsze wyniki leczenia. Niestety nie polecam i na tą chwilę żałuję wyboru. Mam tylko cichą nadzieję, że Pani dr się poprawi i będę mogła spokojnie i z sukcesem dokończyć swoje leczenie.

Czy Pani Doktor przyjmuje

Czy Pani Doktor przyjmuje prywatnie?

Wszyscy piszą, że milutka

Wszyscy piszą, że milutka itp, ale czy fachowa??

Niestety nie. Pani sprawia

Niestety nie. Pani sprawia wrażenie miłej i ciepłej. Ale przyjmuje pacjentów co 15 min. Siada się na fotelu, hignienistka ściąga gumki, nikt nic nie tłumaczy, po czym Pani dłubie, piłuje, wykonuje rzeczy wbrew wiedzy i woli pacjenta. Po czym szybko inkasuej 180 zł i następny. Pod drzwiami kotłują sie ludzie. Są opóźnienia po 40 min, nawet czasem ponad godzinę. Przyjeżdzają ludzie spoza Olsztyna i spieszą się na pociąg, bus, a tu po 40 min spóźnienia. Najgorsze, że nie tłumaczy, piłuje szkliwo i opiłowuje ładne zęby (tylko krzywo osadzone w zgryzie) na mniejsze. Po chamsku zmniejsza ja z 3 stron i robi z zęba taki pasek. Wygląda to komicznie i szkaradnie. Zęby są krótkie po leczeniu. Koszmar. Spiłowuje je, żeby weszły do łuku. Zęby są bezpowrotnie niszczone. Przy czym wszystko się odbywa prywatnie i biegiem, bo następny pacjent czeka. Bardzo żałuję, że tam trafiłem.

ja mam taką propozycje,

ja mam taką propozycje, żeby po prostu walczyć o swoje i razem wspólnie założyć sprawę pani Reginie za brak kompetencji, wzbogacanie się na czyjejś krzywdzie. Mi również spiłowała zęba bez mojej zgody z czego został cienki pasek tylko po to żeby zmieścił się do łuku, przy czym była strasznie niemiła. Z tego co wiem od mojej dentystki spiłowanie zęba jest dopuszczalne do 0,4 mm, jeżeli będzie więcej może to grozić naruszeniem szkliwa i późniejsze powikłania.
Na fb jest utworzona grupa Ortodoncja Olsztyn z 3 pingwinami, zapraszam osoby, które czują się pokrzywdzone przez p. Pisowłocką do dyskusji.
pozdrawiam

SUper, dziękuję za

SUper, dziękuję za wiadomosc. zajrzę na FB. Cieszę sie, ze jest nas wiecej. Skandalem jest to, że Pani doktor przyjmując prywatnie jednocześnie przyjmuje kilka osób. Nie dość, że leżąc na fotelu słucham usług Pani Dentystki i tego co robi Panu za kotarą, to jeszcze wchodzą pacjenci Pani Pisowłockiej i siedzą obok, gdy pajent poprzedni jeszcze leży na fotelu. JEden nie zejdzie a drugi już płaci za usługę za góry, żeby tylko szybciej. Żadnej intymności. Żądnej rozmowy, taśmowo, jak za PRLu. Koszmar, a to usługa prywatna. Odradzam wszystkim którzy chcą się tam leczyć.

bardzo przemiła i

bardzo przemiła i sympatyczna osoba aż chce się chodzic do niej. POZDRAWIAM PANIA REGINĘ

Pani Regina to przemiła i

Pani Regina to przemiła i wspaniała osoba, i świetny ortodonta. Jeśli zastanawiasz się na wyborem ortodonty to ja polecam Panią Reginę.

Niestety. Niespodziewnie na

Niestety. Niespodziewnie na wizycie, bez uprzedzenia i nawet pytania, spiłowała 4 zęby. Nadała mi zupełnie nowy kształ. Zniszczyła szkliwo dojrzałej kobiecie. Nawet nie uprzedziła. Koszmar. Nie polecam kobiety. Jest miła, ale powinna takie rzeczy uzgadniać, a ona wyrównała sobie "jedynki" bez pytania. Mam krótsze zęby i zniszczone szkliwo. Nie o takie leczenie mi chodziło. NIE POLECAM NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

bardzo proszę o aktualny nr

bardzo proszę o aktualny nr telefonu do pani doktor z góry dziękuję oraz pozdrawiam

Polecam ! Niesamowicie

Polecam !
Niesamowicie sympatyczna Pani doktor. Rzeczowo i umiejętnie przedstawia diagnozę, chętnie odpowiada. Lekarz z powołania. Prawdziwy fachowiec. Wspaniale umie porozumieć się z dziećmi i dorosłymi. Polecam z pełną świadomością.

bardzo fajna pani,miła i

bardzo fajna pani,miła i widac ,że zna sie na swojej pracy :D polecam

Co mogę powiedzec miła

Co mogę powiedzec miła sympatyczna. Bardzo sobie chwale takich lekarzy. POLECAM

bardzo miła sympatyczna ale

bardzo miła sympatyczna ale lekko zakręcona nie pamięta nie których rzeczy itd. czasem naumawia ludzi na tasama godz potem sien ie wyrabia w czasie wszystko szybko byle jak

Nie polecam.Lekceważy

Nie polecam.Lekceważy pacjentów.Umawia na konkretną godzinę i nie pojawia się w gabinecie.Straciłam pół dnia czekając na nią

W tym dniu Pani doktor była

W tym dniu Pani doktor była w gabinecie od 8 30 do 17 ,więc nie wiem kto czekał cały dzień.Wiem to,ponieważ byłam w gabinecie rano i potem dowoziłam zdjęcia.Proszę się podpisać.Ja w jestem z wizyt bardzo zadowolona.Weszłam na ten portal przypadkowo,aby sprawdzić opinię i ta opinia była kłamliwa.Beata k.

Pani jest świetna, bardzo

Pani jest świetna, bardzo miła i sympatyczna kobieta !
Polecam w 100% !

wiec ja tez polecam bardzo

wiec ja tez polecam bardzo miła i sypmatyczna

wiec ja tez polecam bardzo

wiec ja tez polecam bardzo miła i sypmatyczna

Rewelacyjny specjalista i

Rewelacyjny specjalista i przesympatyczna kobieta;) Szkoda ze mozna przyznać tylko 5 serduszek. Polecam z czystym sercem!!!!

Bardzo milutka Pani ,

Bardzo milutka Pani , ortodontka z powołania ,Polecam wszystkim dziecią i dorosłym . Kochana Nasza Pani

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
9 + 1 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania