Tomasz Basta - opinie - Kraków, Ginekolog

lek. med. Tomasz Basta
specjalista ginekologii i położnictwa
email : kontakt@tomaszbasta.pl
strona www : www.tomaszbasta.pl

Telefon kontaktowy: 

tel. 48 12 353 66 01 kom. 48 780614102

Dane adresowe: 

SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Dni i godziny przyjęć: 

czwartek od godz 18:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-06 12:16, Aktualizacja: 2013-05-10 08:41

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Tomasz Basta

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Najlepszy Pan ginekolog w

Najlepszy Pan ginekolog w Krakowie - Pan doktor Tomasz Basta, Chodzę ja, chodzi mama, chodzi nawet moja ciocia. Mamy u niego silną rodzinną reprezentację i coś czuję, że przyjdzie nam tylko ją powiększać ;)

Najlepszy lekarz do którego

Najlepszy lekarz do którego trafiłam. U mnie był bardzo poważny problem z miejscami intymnymi po porodzie, nie mogłam się z tym pogodzić i jak możecie się domyślić moje relacje z mężem też na tym ucierpiały. Ale na szczęście trafiłam na dr. Tomasza, z którym mogłam porozmawiać o swoim problemie, a on przedstawił mi najlepsze rozwiązania. Zdecydowałam się na zabieg i jestem panu doktorowi za to wdzięczna.

Dr Tomasz Basta to

Dr Tomasz Basta to wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty, sympatyczny, potrafiący pocieszyć. Jako ginekolog- bardzo dobry fachowiec, dobry diagnosta, nadzwyczaj delikatny. Byłam operowana przez doktora a teraz jestem pod jego stałą opieką w SCM w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej. Naprawdę bardzo polecam Pana doktora, to nadzwyczajny człowiek i lekarz.

W czerwcu byłam operowana

W czerwcu byłam operowana przez Pana doktora z powodu mięśniaka macicy – polecam Pana doktora jako wspaniałego chirurga.
Po operacji Pan doktor dokładnie wszystko mi wyjaśnił. Zarówno w szpitalu jak i w czasie wizyt w gabinecie Pan doktor chętnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Wzbudza duże zaufanie. Można do niego telefonować w razie jakiś problemów czy wątpliwości.
Szczerze polecam Pana doktora / podobnie jak i mi polecono/, jako wspaniałego profesjonalnego specjalistę. Jest lekarzem z powołania. Spokojny, troskliwy, bardzo delikatny , życzliwy i pełen szacunku do ludzi.

Dr Tomasz Basta wzbudza

Dr Tomasz Basta wzbudza zaufanie od pierwszej chwili. Jest bardzo dobrym diagnostą, troszczy się o swoje pacjentki. Nigdy nie zbywa milczeniem, chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Naprawdę każda pacjentka może poczuć się zaopiekowana. Podzielam opinię iż szkoda że mało jest tak sympatycznych i kompetentnych lekarzy jak Pan Doktor także w innych dziedzinach medycyny.

Pan Doktor prowadził moją

Pan Doktor prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest uprzejmy, kompetentny, delikatny, nigdy się nie śpieszy, zawsze zleca komplet badań i wnikliwie je interpretuje. Wspaniały lekarz i człowiek:)

Dobry człowiek, wspaniały

Dobry człowiek, wspaniały specjalista.
Odpowie na każde pytanie. Doradzi, pomoże, pocieszy, kiedy potrzeba. Wiem coś na ten temat..
Oby każdy lekarz miał takie podejście!
P O L E C A M !

Bardzo polecam

Bardzo polecam

jest swietnym lekarzem

jest swietnym lekarzem obecnie jestem w ciązy i chodzę do Niego to prawda jest bezinteresowny mily zawsze odpowiada na pytania nie zbywa pacjentek jestem zadowolona

Wspaniały specjalista.

Wspaniały specjalista. Zwraca uwagę na szczegóły, które mogą być istotne. Dzieci traktuje jakby były jego własne, rozpościerając nad nimi opiekę od pierwszej wizyty. Pacjent jest o wszystkim poinformowany a leczenie dobrane trafnie (bez eksperymentów). Jako lekarz jest bezinteresowny, co w tych czasach jest wielką zaletą.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania