Violetta Nowacka - opinie - Poznań, Psychiatra, Psychoterapeuta

„SELF” Przyjazne Terapie to poradnia psychologiczna oraz gabinet relaksacji i masażu - Violetta NOWACKA.
Posiadam 10-letnią praktykę. Dyplom UAM Poznań, Certyfikat psychoterapeuty NLP (Instytut H. Ericksona w Berlinie), Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego, specjalista ds. edukacji seksualnej (Dyplom Instytutu Zdrowia Seksualnego pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lwa Starowicza.) Publikuję teksty i komentarze z dziedziny psychologii i seksuologii w ogólnopolskich czasopismach.

W jednym miejscu znajdziesz pomoc dla duszy, umysłu i ciała.
Współpracuję ze specjalistami od relaksacji i masażu, którzy doskonale wspierają wyniki pracy z psychologiem.
Przekonaj się, co to znaczy dobry psycholog i psychoterapeuta. Psycholodzy i psychoterapeuci w Poznaniu to ogromna rzesza specjalistów. Wybierz takiego, który cieszy się uznaniem wśród społeczności internautów i ma najlepsze referencje na portalach konsumenckich.

W czym pomagamy:

pomoc psychologiczna indywidualna
poradnia małżeńska
psychoterapia
pomoc w kryzysie
nerwice
depresje
DDA - dorosłe dzieci alkoholików
ofiary molestowania

Indywidualnie:
Pomagam w dylematach decyzyjnych, w uporaniu się z rozstaniem, zdradą, nieporozumieniami w związkach międzyludzkich. Proponuję trening poczucia własnej wartości, asertywności, radzenia sobie ze stresem, odnalezienia czy zmiany ścieżki zawodowej, coaching.

Poradnia małżeńska
Wiele par zmaga się z kryzysem dlatego, że nie potrafi się porozumieć: swobodnie rozmawiać o swoich uczuciach, potrzebach, problemie, a także dlatego, że inaczej interpretują te same fakty. Podczas terapii małżeńskiej odnajdujemy także indywidualne bariery tkwiące w każdym z partnerów, pokonujemy zahamowania, aby znów odnaleźć energię i zasoby do dzielenia się miłością.

Problemy seksualne i nieudane związki
Cierpisz z powodu nieudanych związków? Szukasz recepty na udane życie, także seksualne? Zajmuję się pomocą w problemach seksualnych wynikających z barier psychologicznych. Nie przepisuję leków.

Jako trener biznesu oferuję ciekawe szkolenia dla firm i coaching.
Posiadam dyplom Trenera Biznesu MODERATOR i certyfikat coucha ICF. Oferuję szkolenia: efektywność sprzedaży, rozwiązywanie konfliktów, poprawa komunikacji, autoprezentacja, kreowanie wizerunku, radzenie sobie ze stresem, asertywność, trening menedżerski, zarządzanie czasem, budowanie zespołu, szkolenia integracyjne i wiele innych.

Telefon kontaktowy: 

606 302 977

Dane adresowe: 

ul. Wierzbięcice 36/11
61-568 Poznań
3. piętro (Dawne Kino Wilda, obecnie lewa brama Marketu Biedronka; Możliwy parking w podwórzu gabinetu)

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek - piątek: 9-19

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-13 20:03, Aktualizacja: 2011-05-05 09:35

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychiatra Poznań Psychoterapeuta Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Violetta Nowacka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Violetta Nowacka jest

Pani Violetta Nowacka jest jedynym psychologiem, którego polecam moim przyjaciołom i rodzinie. Kiedy szukałam psychologa, miałam nadzieję znaleźć osobę kompetentną i konkretną. Planowałam jednorazową wizytę, ponieważ potrzebowałam omówić ważną życiową decyzję, która wtedy przede mną stała. Zdecydowałam się na panią Violettę po przeczytaniu materiałów na stronie jej gabinetu SELF i to był ŚWIETNY WYBÓR! Pani Violetta Nowacka jest właśnie taka: kompetentna i konkretna. Na początku przeprowadziła wywiad (kiedy po trzech latach wróciłam do niej, wciąż miała szczegółowe notatki z tamtego spotkania i była w stanie rozmawiać ze mną, jakby od naszego spotaknia minął tydzień) i zapytała mnie czego oczekuję od naszego spotkania. Potem zadawała dużo pytań, a moje odpowiedzi na nie, przybliżały mnie do samodzielnego znalezienia rozwiązania i podjęcia decyzji. Spotkanie było w 100% produktywne - czułam po nim, że jestem pewna mojej decyzji (jak pokazał czas, bardzo trafnej). Kilka miesięcy temu znów spotkałam się z panią Violettą i po raz kojeny nie zawiodłam się - spotkanie miało jasną czytelną strukturę, każda jego cześć przybliżała mnie do mojego celu, jakim tym razem było opracowanie strategii działania w pewnej trudnej sytuacji. Na koniec pani Violetta podsumowuje sesję, co jeszcze lepiej pozwala uporządkować sobie w głowie to, co zostało wypracowane.
Osobowość pani Violetty robi na mnie świetne wrażenie - jest sympatyczna, energiczna, inteligentna, ma poczucie humoru i umiejętność celnego puentowania. Mam wrażenie, że każde jej pytanie jest bardzo celowe i przemyślane.
Dodam, że rejestracja centrum działa bardzo sprawnie i pomimo teoretycznego braku szybkich terminów u Pani Violetty, dzięki liście rezerwowej często udaje się coś zdziałać (ja np. zamiast miesiąc, czekałam tydzień).
W przyszłości, jeśli będę potrzebowała pomocy psychologa, na pewno umówię się znów do pani Violetty.

witam Ta Pani poleca

witam

Ta Pani poleca energoterapeutke osobe, ktora twerdzi ze ma nadprzyrodzone zdolnosci, jest MEDIUM? zyla juz w pradawnych czasach jako buszmenka a lud skladal jej ofiary, dlatego teraz chetnei pocza ludzi jak maja zyc, nie toleruje wlasnego zdania i uwaza ze rozmawia z Bogiem, nei wiem jakie umowy podisaly te panie miedzy soba, ale gratuluje osobie po psychologii etyki, odpowiedzialnosci i swiadomosci ze czlowiek to nie tylko 130 zl za 1h

Wioletta Nowacka nie jest

Wioletta Nowacka nie jest ani psychoterapeutą (NLP to quasi- psychoterapia, przytaczam tylko jeden z artykułów na ten temat: http://www.charaktery.eu/blog/30470/AdamZemelka/7058/KONIEC-NLP/kat-1010-1/ ), ani seksuologiem (skończyła kurs na edukatora seksualnego i może prowadzić lekcje z wychowania seksualnego). Chociaż psychologiem jest rzeczywiście, to z psychologią kliniczną nie ma nic wspólnego i nieetyczne jest, by "psycholog biznesu" bez ŻADNYCH szkoleń z zakresu leczenia zaburzeń psychicznych, proponował swoją pomoc ludziom, którym nerwica, czy depresja niszczy życie. Pani Nowacka, jak wynika z jej strony www, zajmuje się wszystkim, cóż - całkowity bezkrytycyzm.

Trafiłam do Pani Violetty w

Trafiłam do Pani Violetty w złym stanie. Nie mogłam poradzić sobie ze swoim życiem, a przede wszystkim z traumą po molestowaniu w wieku lat przez sąsiada. Byłam wcześniej u wielu psychologów, ale terapia polegała na kiwaniu głową i słuchaniu. Tutaj to rzeczywiście była terapia. Trudna, chwilami bolesna, tak jak zapowiadała Pani Violetta wcześniej, ale pomogła i to bardzo. Później odwiedziłam gabinet jeszcze parę razy aby poukładać resztę spraw i dziś Pani Violetta sama zakończyła spotkania. Zgadzam się z poprzednikami, że dużu pracy należy wykonać samemu, ale powodzenie zależy tylko i wyłącznie od dobrego psychologa. Pani Violetta z pewnością takim jest. Co też jest nie bez znaczenia, nie naciąga klientów na kolejne wizyty. Pomomo juz zarezerwowanego następnego terminu zakończyła terapię. Szczerze polecam i życzę powodzenia.

pojawia sie tylko "jedno

pojawia sie tylko "jedno pytanie"? kto tej Pani napisał tyle pozytywów?
ale powiedzmy ,ze komus tam pomogła ja mam nieco inne doświadczenia z w/w terapeutka nawet tak bym jej nie nazwała... także nie polecam...

SZCZERZE NIE CHCE ZASZKODZIC

SZCZERZE NIE CHCE ZASZKODZIC NIKOMU A RACZEJ PODPOWIEDZIEC SZUKAJACYM POMOCY......
PANIA V.NOWACKA ZNAM OSOBIŚCIE I BARDZO DALEKO JEJ DO PROFESJONALIZMU, TO RACZEJ OSOBA KTORA MA DUZO NIEJASNOSCI SAMA ZE SOBA .. I DOSKONALE JEST TEGO SWIADOMA.... NIKOGO NIE POLECAM GDYZ NIE ROBIE TU REKLAMY POPROSTU V.N. NIE JEST W MOIM MNIEMANIU PROFESJONALISTA...

tak, te wszystkie opinie

tak, te wszystkie opinie chyba psycholodzy pisza sobie tutaj sami, bo jeszcze rok temu nie było na ty portalu zadnej opinii u nikogo a teraz nagle taki wysyp;) załosne to jest - a na stronach powołują sie na kodeks etyczno-zawodowy

Byłam pacjentką p.

Byłam pacjentką p. Nowackiej przez rok. Pomogła mi w wielu sprawach, nadal korzystam z przekazanej przez nią wiedzy. Potwierdzam stwierdzenie, które przeczytałam w jednej z powyższych opinii: p. Nowacka raczej unika podawanie gotowych rad, nakłania do myślenia i współdziałania w wyciąganiu wniosków i rozwiązań. Po prostu do współpracy. Wizyty i rozmowy z nią dawały początek ciężkiej pracy nad sobą, którą tak naprawdę w 99% trzeba wykonać samemu z pomocą najbliższych.
Jest jedna rzecz na którą chciałabym zwrócić uwagę. P. Nowacka nie ma oporów aby przekierować pacjenta do innego specjalisty w momencie kiedy widzi, że problem danej osoby jest poza jej kompetencjami. Nawet jeśli oznacza to utratę pacjenta. Tak było ze mną. Jestem jej za to bardzo wdzięczna i dziękuję.
Jeśli kiedyś będę miała potrzebę zasięgnięcia porady psychologa to będzie to p. Violetta Nowacka.
Polecam.

Dobry specjalista,

Dobry specjalista, nastawiony na pacjenta, z nowoczesnym podejściem do psychologii. Pani Wioleta przekonuje pacjenta, że najważniejsze jest jego dobro i że pozytywne myślenie, afirmacje, wiara w ludzi i wszechświat da pozytywne rezultaty.

Spotykaliśmy się wraz z

Spotykaliśmy się wraz z mężem z p. Wiolettą przez pół roku. Rozmowy były bardzo fajne, zwłaszcza po kłótniach miedzy nami bardzo szybko udawało sie wyjaśnić problem przy pomocy p. doktor. Duzo rzeczy sobie wyjaśniliśmy, otworzyły nam sie oczy na wiele ważnych spraw na które wcześniej nie zwracalismy uwagi. Spotkania uświadomiły nam jak patrzeć na konflikt z tej drugiej strony, co jest ważne dla mnie a co dla niego, rozmawialiśmy o sprawach których sami nigdy byśmy nie poruszyli bo uważaliśmy je za nieistotne. Zdalismy sobie sprawę z rożnic między nami i że żadne z nas nie jest gorsze tylko inne. Małżeństwo z długim stażem to ciężka praca, ktora jest juz w naszych rękach i nie zawsze sie udaje. Pani Wioletta dała nam wskazówki, wyjaśniła, ale reszta należy do nas a to juz inna sprawa. Nie zawsze potrafimy jej rady wprowadzić w życie.

Do Pani Violetty trafiłam

Do Pani Violetty trafiłam dzięki mojej siostrze i należy tu podkreślić słowo DZIĘKI. Kiedy rozpoczynałam terapię byłam w opłakanym stanie, teraz widzę to najlepiej. Dzięki terapii udało mi się odzyskać wiarę we własne siły i pozytywny stosunek do życia. Każda wizyta to zastrzyk pozytywnej energii :) Nigdy nie korzystałam z porad innych psychologów, więc nie mogę Pani Violetty z nikim porównać, ale nie zmienia to faktu, iż terapia w 100%, w zasadzie nawet w 200% spełniła moje oczekiwania. Teraz polecam Panią Violettę wszystkim moim znajomym!

Cieszę się, że od razu

Cieszę się, że od razu trafiłam w dobre ręce. Nie chciało mi się żyć. Dzisiaj cieszę się każdym dniem dzięki sobie przede wszystkim ale pierwsza pomoc przyszła od Pani Violi. Pierwsze otwarcie oczu nastąpiło już na pierwszym spotkaniu. Pytania zadawane podczas wizyty budują poczucie własne wartości bo tak naprawdę pokazują że sama znam rozwiązanie swoich problemów. Terapia jest bardzo skuteczna bo dzisiaj już wiem że porządek zaczynam od siebie i nie mam już pretensji do całego świata. Pani Viola naprowadza moje myślenie na właściwe tory dbając również o mój rozwój nie tylko emocjonalny ale również duchowy. Polecam każdemu...kto chce żyć świadomie i cieszyć się każdym dniem, bo radość jest we mnie a pani Viola pomogła mi ją odnaleźć w sobie :)

Gorąco polecam porady Pani

Gorąco polecam porady Pani psycholog Violetty Nowackiej - profesjonalizm zawodowy, a przy tym miła i sympatyczna osoba ; moje życie zmienia się na lepsze, na wiele spraw i relacji międzyludzkich zaczęłam patrzeć inaczej.... , warto !

Spotykaliśmy się

Spotykaliśmy się cyklicznie przez okres ponad 2 lat. W tym czasie, pod kierunkiem Pani Violetty, przy ciężkiej własnej pracy stałem się zupełni innym człowiekiem.
Nie ma na świecie psychologa który sam załatwi za nas kwestie problemów, smutków, niepowodzeń itp. Każdy musi zrobić to sam, poprzez systematyczną pracą nad sobą samym. Ważne jest jednak to aby wiedzieć jak tą pracę rozpocząć i jak ma wyglądać sam proces. Do tego potrzebny jest ktoś kto wskaże jak to robić i ktoś kto będzie kontrolował postępy.
Pani Violetta w mojej ocenie jest najlepszym „przewodnikiem” jakiego znam.
W tej chwili jestem zupełnie inną osobą. Wiem jednak, że praca nad sobą jest procesem ciągłym i nie należy poprzestawać na laurach.
Z pełną świadomością polecam. Pamiętajcie jednak o jednym psycholog nie załatwi waszych problemów. On nauczy Was jak sobie z nimi radzić.
Pamiętajmy, ze aby osiągnąć sukces trzeba być gotowym na zmiany, otworzyć się przed samym sobą i przyznać się do tego, że nie jesteśmy perfekcyjni. Jeśli nie jesteśmy na to gotowi, to praca psychologa nie będzie łatwa.
Jeśli ktoś czyta mój wpis, to znaczy, że szuka tego co ja szukałem ponad 2 lata temu. Ja znalazłem, a teraz trzymam za Was kciuki kimkolwiek jesteście…..

Jestem bardzo zadowolony z

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani Violetty uważam oboje z żoną uważamy że są to najlepiej wydane pieniądze, dzięki Pani Violett-cie nasze małżeństwo jest baaaaaaaaaaaaaardzo udane, gdybym nie dał się namówić na tą terapię nadal między nami była by wojna, bardzo jej dziękuję w imieniu własnym żony i dzieci i bardzo gorąco polecam.

Te dobre opinie, to chyba

Te dobre opinie, to chyba sama "Pani psycholog" sobie napisała! Nie polecam!

Nie specjalnego, za 130 zł

Nie specjalnego, za 130 zł za godzine można oczekiwać zdecydowanie więcej, pani psycholog nie jest w stanie zapamietać spraw o jakich się z nią rozmawiało nawet jeśli od poprzedniej wizyty minął ledwo tydzień, ja zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!

Zgadzam z ta opinia! Po

Zgadzam z ta opinia! Po pierwszym spotkaniu nawet bylem zadowolony,ale na drugim pani psycholog kompletnie mnie rozczarowala. Była nieprzygotowana, ponadto myslala,ze przychodze dopiero pierwszy raz. Walkowala tylko to,co zapisala sobie na ostaniej stronie swoich notatek. Mam naprawde duzy problem a pani psycholog zniechecila mnie do dalszej terapii.

Moim zdaniem dobre

Moim zdaniem dobre samopoczucie i zdrowie nie jest przeliczalne na pieniądze, tym bardziej że pani Violetta naprawdę zna się na rzeczy. Jest osobą bardzo wyrozumiałą, ciepłą, niezmiernie angażuje się w terapię. O wielu sprawach, o których rozmawiałyśmy, pamięta lepiej ode mnie. Myślę że niełatwo trafić na dobrego psychologa, mnie się udało (po 6 latach). Także naprawdę szczerze polecam!

Jestem bardzo zadowolony z

Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy Pani Wioletta, są one profesjonalne w każdym calu, przede wszystkim w przeciwieństwie do większości lekarzy nie daje gotowych rozwiązań tylko pomaga je znaleźć i to jest bardzo ważne, dzięki niej człowiek odzyskuję wiarę w siebie, a na tym właśnie polega psychologia, jeśli ktoś nie rozumie, że psycholog ma nam pomóc uwierzyć w siebie, zrozumieć nasze lęki i pomóc je przezwyciężyć, a oczekuję że będzie za niego rozwiązywał wszystkie jego problemy to jest w błędzie, ja dzięki Pani Wiolecie odzyskałem wiarę w siebie, po bardzo ciężkich przejściach nie mogłem sobie poradzić sam ze sobą przez kilka lat, teraz czuje się dobrze sam ze sobą i to jest świetne uczucie, polecam wszystkim tą Panią

Pani psycholog totalnie

Pani psycholog totalnie oderwana od rzeczywistości robi wrażenie kogoś kto bardziej potrzebuje pomocy niż jej pacjenci. Uważam iż bazuje na wierze ludzi poszukujacych pomocy iż trafili do kogoś kompetentnego, w rzeczywistości człowiek znajduje się pod "opieką" kobiety jaka głównie przekonuje o cudach bazując na naiwności o niekiedy desperacji drugiej strony. Po przeszło roku spotkań jedynie żal zmarnowanych pieniędzy i czasu. Nie polecam nikomu.

Pani Violetta jest

Pani Violetta jest wspaniałą terapeutką. Po roku terapii moje życie uległo całkowitej zmianie. Nareszcie jestem szczęśliwą osobą. Jeżeli jednak ktoś (audrey125) oczekuje pomocy, nie wkładając w terapię min. wysiłku ze swojej strony, to oczywiste jest że terapia nie przyniesie rezultatu, a nawet nie ma sensu. Uważam że jest niewielu tak wykwalifikowanych terapeutów, jak pani Violetta. Naprawdę szczerze polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania