Wojciech Stąporek - opinie - Nowy Sącz, Chirurg, Ortopeda

Dane adresowe: 

Centrum Wielospecjalistyczne
Poradnia Osteoporozy
i Chorób Kostno-Stawowych

ul. Grunwaldzka 62
33-300 NOWY SĄCZ

Koszt wizyty: 
70zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-01-03 22:40, Aktualizacja: 2011-01-05 11:40

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Nowy Sącz Ortopeda Nowy Sącz
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojciech Stąporek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam, miałam 9 lat

Nie polecam, miałam 9 lat gdy zachorowalam na perthesa, Pan doktor zdiagnozowal u mnie martwice kości stopy. Dopiero dr Ostrowski powiedział co mi jest ale niestety ubytki zostały. Obecnie mam 23 lata i niestety krótsza nogę. Gdybym nie trafiła do doktora Ostrowskiego to może bym teraz nie miała ZDROWEJ stopy.

Miałem badanie po powaznym

Miałem badanie po powaznym złamaniu..lekarz nie miał pojecia o przedstawionej dokumentacji z leczenia - chyba w ogóle jej nie czytał!! ( w opinii podał inna konczyne niz była leczona)... całosc oczywiscie konczac konkluzja - zdrowy, zdolny do pracy..Kolejny "cudotworca":..jak ci Orzecznicy z ZUS...

stawałem u tego lekarza

stawałem u tego lekarza biegłego sądowego na komisji sądu Pracy ZUS i jeszcze dobrze za sobą nie zamknąlem drzwi,a dr zapytał się mnie ,,dlaczego mi się nie chce pracować,prosze mi powiedzieć;;...mi się wydawało że biegły sądowy to lekarz,który nie jest stronniczy,a w moim przypadku wzorował się na opini z komisji ZUS,którą miał przed sobą,a nawet opinia mi przyszła,że bez zaniku mięśni,tak jak mi powiedziała dr na komisji zUS w Krakowie gdzie też nie byłem badany,tylko był wywiad środowiskowy.Wogóle nie miałem czasu wypowiedzieć się na temat choroby,a badanie przeprowadzone było bardzo pobieżnie,a przypomne,ze chodze nonstop o kuli i w ortezie ze względu na silny ból,po zmiazdzeniowym złamaniu ,noge mam do usztywnienia.Nie miałem zmierzonych obwodu mięśni i porównanych ze zdrową nogą,ani mechaniki chodu,a takze ruchomosci stawu,tetna na tetnicach udowych,miałem tez zdj z kregosłupa,które było zignorowane, itd,a decyzja przyszła że mam cechy agrawacji!?i że jestem zdolny do pracy,a jeszcze mam 2 dodatkowe zaawansowane schorzenia!?Zycze panu DR takiej nogi i AGRAWACJI,myślałem,że dr biegły sądowy przebada dokładnie.Jestem w szoku,ze badanie w sądzie było takie same jak u orzeczników ZUS,a jakbym był zdrowy,to bym nie robił odwołania,i poszedł do pracy,ze względu na stres i psychike :(

Ostrzegam i przestrzegam,

Ostrzegam i przestrzegam, przed nieodpowiedzialnym i nierzetelnym podejściem do leczenia tego pana. Uśmiecha się, wzbudza zaufanie i chętnie namawia na operacje ale czy słusznie?. W moim przypadku z niewielkiego kłucia w kolanie przed operacją zrobił się bardzo poważny problem po operacji, na dzień dzisiejszy ok. 8m-cy po nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Kolano jak się okazało było błędnie zdiagnozowane a operacja znacznie pogorszyła w sumie niewielki problem, którego nie należało w ten sposób "leczyć" . NIE POLECAM! Moje życie zmieniło się w koszmar, mam żal do siebie, bo mu zaufałem i potraktowałem jak fachowca, czasu niestety nie da się cofnąć. Zdrowie to najcenniejszy skarb, jeden nieodpowiedzialny człowiek a tak wiele mi odebrał :(.

czy chodzi Panu o

czy chodzi Panu o lek.Stąporka, mam problemy z nogą i zakwalifikował mnie do operacji.Zastanawiam sie nad ew, konsultacja dalszą u innego specjalisty. Czy w Pana przypadku to była oepracja, zabieg, czy w szpitalu w nowym sączu?

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania