Centrum terapii PROMITIS

hej,

czy ktoś z was może jest pacjentem Centrum Terapii Promitis. Zastanawiam się czy to dobra placówka, w sieci można przeczytać wiele dobrego o nich, ale informacje z pierwszej ręki są jednak najważniejsze. Szukam psychologa i psychiatry w Warszawia .

Link do nich to

www.centrum-terapii.pl

będę wdzięczna za pomoc.

a.

Hej, ja byłam u seksuologa

Hej, ja byłam u seksuologa tzn. u Pani seksuolog Justyny Boreckiej i jestem zadowolona, moj facet też:) innych specjalistów nie znam, ale koleżanka była u jakiegoś młodego psychiatry i nie narzekała.

W Promitis korzystam z

W Promitis korzystam z pomocy logopedy i terapii indywidualnej dla mojego synka i także jestem bardzo zadowolona. Chyba wiele osób podziela nasze opinie, bo widziałam, że mają jakieś nowe placówki;)

A ja chodzę do pani Kasi z

A ja chodzę do pani Kasi z całą rodziną a przyszliśmy z naszym synkiem i jest to pierwsza osoba która tak się nami zaopiekowała. Wreszcie ruszyło coś do przodu.A pani musi mieć w sobie dużo agresji żeby odwiedzać różne fora i pisać tak jednostronnie źle o tak zaangażowanym psychologu. To już kolejny pani wpis i myślę sobie że ciężko będzie znaleźć idelanego psychologa dla pani skoro ma pani na celu wyładowanie się w taki sposób. Ja poszłam do niej z polecenia i polecam innym. Rozmawiam z rodzicami w poczekalni i przed wejściem do centrum i wiem że cenią sobie współpracę z panią Kasią. Sami sprawdźcie:)

ja mam dziecko z

ja mam dziecko z zaburzeniami podobnymi do autyzmu. chodzę z dzieckiem do Pani Doroty na wiatracznej. I jestem bardzo zadowolona z programu, pomysłów na terapię i z częstych konsultacji. Co do psychiatry to nie wiem kogo ci polecic.

Chodzę tam do psychiatry,

Chodzę tam do psychiatry, najpierw na terapię indywidualną, teraz na grupową. Jestem zadowolona, czuję że się mną pożądnie zajęli, robię postępy.

byłem tam kilka razy u

byłem tam kilka razy u psychiatry u Pani Karoliny Smolarczyk. Bez problemu zdiagnozowała moją chorobę. Jest bardzo empatycznym lekarzem. Wczuwa się w sytuację pacjenta. Nie wiem jak inni lekarze w Promitis ale Panią Karolinę mogę śmiało polecić.

Pani Karolina Smolarczyk to

Pani Karolina Smolarczyk to doskonały lekarz. Bardzo mi pomogła i świetnie się czułem odwiedzając ja jako pacjent psychiatryczny.

Łukasz

Bardzo nieprofesjonalna

Bardzo nieprofesjonalna placowka juz dwa razy odwolano wizyte mojemu synkowi ,dzisiaj godzine przed spotkaniem a jechalam z daleka bo w ojolicy gdzie mieszkam nie ma podobnych poradnii.Jestem bardzo zawiedziona musze szukac pomocy gdzie indziej bo zalezy mi na szybkim zdiagnozowaniu synka ;(

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania