Niekompetencja lekarza medycyny estetycznej -Łódź

Szanowni Państwo,
moja opinia dotyczy Pani doktor Marii Kowalczyk (Gabinet PANACEUM, Łodź, ul. Kosynierów Gdyńskich 40) jako lekarza medycyny estetycznej.
Słyszałam, że jest dobrym stomatologiem, ale... być może już do końca życia nie pozbędę się dwóch wyraźnych blizn w centralnym punkcie dekoltu oraz dwóch na plecach, które są bezpośrednim skutkiem przeprowadzonego przez Panią doktor zabiegu laserowego w lutym 2016 r. Zabieg kosztował mnie 700 zł. Pani doktor poparzyła mnie laserem Nd:YAG.
1. Pierwsze zaniedbanie: Pani doktor nie wykonała wcześniej próby lasara Nd:YAG na mojej skórze, od razu przystąpiła do zabiegu. Dr wykonała próbę innego lasera, tj. Er:YAG, ale jest on diametralnie inny w działaniu.
2. Do poparzeń nie doszło na fragmentach skóry, gdzie Pani doktor dokonała jednego strzału. Poparzenia (a teraz blizny, przebarwienia) pozostały tam, gdzie zrobiła dwa lub trzy strzały w jednym miejscu. Początkowo przyznawała się, że nie powinna była wykonywać kilku strzałów w jednym miejscu. Teraz nie chce przyznać się do błędu, obarcza za problem... moją skórę.
3. Zobowiązała się, że nie pozostawi mnie samej sobie i zlikwiduje szpecące mnie skutki zabiegu. W ciągu roku wykonała kilka zabiegów karboksyterapii oraz jeden zabieg laserowy.
4. Niestety, właśnie wycofała się ze swojej obietnicy i odmówiła dalszej pomocy. Nie umie, albo nie potrafi mi pomóc - nie wiem, ale to bardzo przykra dla mnie sytuacja jako dla pacjentki.
5. Po upływie roku jestem już gotowa podzielić się z zainteresowanymi osobami zdjęciami poparzeń w pierwszych tygodniach, miesiącach oraz po roku od poparzenia. Proszę pisać.
Ponadto poszukuję innego, solidnego lekarza, który pomoże mi pozbyć się tych blizn/przebarwień. Są widoczne i szpecą mój dekolt. Wierzę, że można coś z tym zrobić. Nastawiam się na dodatkowe koszty...
Wniosek końcowy: proszę pamiętać, że leczenie u Pani doktor Kowalczyk odbywa się na własne ryzyko. Jeśli zbieg będzie nieudany, np. dojdzie do głębokich poparzeń, jak w moim przypadku, po jakimś czasie jest gotowa wyprzeć się swojego zaniedbania i pozostawić Państwa z powikłaniami.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania