Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam Gabinetu "Mediderm" w Katowicach,ul. Jordana, mimo,że nie skorzystałam z konsultacji lekarskiej Pani Doktor Grażyny Szeremeta-Bazylewicz. Byłam umówiona na godzinę 18.00 z dwutygodniowymm wyprzedzeniem i po wczesniejszym potwierdzeniu wizyty. Po 20 minutach oczekiwania poprosiłam Pana Rejestratora o sprawdzenie dlaczego opóźnienie tak długo trwa. Po mojej interwencji z gabinetu wyszła Pani doktor, która oświadczyła,że przecież nie wyrzuci z gabinetu pacjenta, bo nie ma takich zwyczajów. Absolutnie nie tego oczekiwałam i nie na to liczyłam. Liczyłam na elementarne zasady dobrego wychowania, tzn. przeproszenie za opóźnienie, zaproponowanie innego terminu, albo przyjście później. Trudno mi sobie wyobrazić, abym mogła zaufać lekarzowi, który nie ma szacunku do swojego potencjalbego pacjenta i do jego czasu. Zatem nie żałuję,że nie skorzystałam z usług tego gabinetu. Pani Doktor być może ma laser, ale kultury - nie.

Nie , nie , nie polecam

Nie , nie , nie polecam otolaryngologa Roman Drążek z Krakowa ponieważ przyjmuje pacjentów poza kolejnością, jest opryskliwy, nie grzeczny. Nie wystawia zwolnień lekarskich (osobom chorym) , ponieważ , jak mówi "jest często kontrolowany". Ciekawe o co chodzi ??? !!!

Tak znam, też mam takie

Tak znam, też mam takie doświadczenia z tym otolaryngologiem, na dodatek w spółdzielni gdzie za wizytę zapłaciłem 120 zł. Byłem raz i wystarczy. Nie polecam. Pan "doktor" z pewnością minął się z powałaniem.

mam pytanie czy pan doktor

mam pytanie czy pan doktor Roman Drążek jest dobrym specjalistą proszę okontakt wszystkie osoby które miały z nim kontakt a przede wszystkim u których wykonywał zabieg na strunach głosowych. Z góry dziekuję za info gg 1104643 e-mail konserwa2@poczta.fm

uwazam ze jest fantastycznym

uwazam ze jest fantastycznym specjalista!!!! polecam

Pan Roman Drążek

Pan Roman Drążek doprowadził moje dziecko do kalectwa, źle przeprowadził operację wycięcia migdałów. Dziecko miało zrośnięte podniebienie, przez co nie mogło oddychać nosem. Po wizycie kontrolnej Pan Drążek zasugerował, że to wina smogu (konsultacja odbyła się w lipcu) i przepisał krople ziołowe. Dziecko miało źle wycięte boczne migdały przez co zrosło się podniebienie. Przestrzegam przed kontaktami z tym lekarzem oraz z klinikami z którymi współpracuje. Na list wysłany do kliniki na ul. Barską nikt nie odpowiedział. Klinika wzięła duże pieniądze za nieudany zabieg po którym rozmyła problem.

Mam podobną sytuację,

Mam podobną sytuację, absolutnie nie polecam lekarza dr Drążka.

Zdecydowanie NIE polecam

Zdecydowanie NIE polecam doktor Marię Dubert-Guziak (przyjmuje m.in. w przychodni "Colmed" przy ul.Braterskiej w Łodzi.
Jest to przykład idealny niewłaściwej osoby na tak odpowiedzialnym stanowisku, jak stanowisko lekarza.
Powiedzieć, że traktuje pacjentów przedniotowo, to jakby nie powiedzieć nic o tej osobie. Jest potwornie niemiła, brak jej elementarnego szacunku wobec ludzi. Ma pretensje do pacjentów przede wszytkim o to, że wogóle do niej przychodza. Proszę sobie wyobrazić, że wypisywanie zwolnienia przyprawia niezmiennym ubliżaniem i obwinianiem pacjenta w tym, że śmiał, nikczemny, swą chorobą sprawić, że właśnie musi wykonywać jeden ze swoich podstawowych obowiązków! Nie wspominając o tym, że przepisuje ten sam zestaw leków czy to na infekcję, czy na bakterie. Nie muszę nawet wykupywać leków: dzięki temu, że na recepcie zawsze jest to samo, zgromadził się w domu już całkiem niezły zapas :/
Najgorsza w tym wszystkim jest postawa wspólpracowników oraz szefostwa tej osoby. Zrozumiała jest ich lojalność wobec koleżanki, ale litości!! Ludzie, gdzie nas zaprowadzi tolerancja otaczajacego nas chamstwa oraz niekompetencji? Czy lekarz nie jest po to, aby pomagac??

zdecydowanie nie polecem

zdecydowanie nie polecem dokror Doroty Jakubowskiej z ginekologii poddębice. Oprócz miłego uśmiechania się do pacjentów nic nie robi. mnie wyśmiała i przez jej zaniedbanie straciłam jedno dziecko z bliźniaków.

Ja tez nie polecam,

Ja tez nie polecam, leżałam w szpitalu gdzie pani doktor była lekarzem prowadzącym moje leczenie - badanie usg dopochwowe w wykonaniu tej pani to jakaś pomyłka - niemile, bolesne i przede wszystkim bez zachowania podstawowych zasad higieny co u lekarza i w szpitalu jest niedopuszczalne! Zafundowała mi chorobę z która bede musiała długo walczyć....

Czy ktos mial do czynienia z

Czy ktos mial do czynienia z Pania ordynator oddzialu nefrologi w Gorzowie?Podczas ostatniej wizyty byla dosc opryskliwa wiec nachodza pewne obawy co do umiejetnosci Pani Danuty J...???

Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!! na

Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!! na stomatologa z Warszawy, nie pamiętam z imienia i nazwiska, bo się chyba nawet nie przedstawił. Jego gabinet znajduje się w szeregowcu, niedaleko stacji WKD Raków. Poszlam do niego z bólem, mialam leczenie kanałaowe,po leczeniu ząb jeszcze dlugo mnie bolał. Po roku, gdy wypelnienie wylecialo przeżylam szok. Wypełnieniem było coś w rodzaju gipsu i brunatne od krwi, pomieszane z tkanką kostną zęba. Gdy zapytałam się pana stomatologa o wypelnienia jakie stosuje to zostałam nakrzyczana. Kanały wyczyścił w blyskawicznym tempie, w ciągu 20 minut, moja wizyta wraz z wypełnieniem trwała 30 minut i kosztowała 470zł, a efekt jest taki,że teraz leczę na nowo, ale u innego stomatologa. Gabinet, no coz gabinety weterynaryjne są dużo czysciejsze od tego stomatologicznego.

Neuro-med

Neuro-med katowice
neurolog:gaże profesorskie a umiejętności niekoniecznie, widać w leczeniu dyktat firm farmaceutycznych, wszystkie choroby pochodzą od kręgosłupa, stres to napięty kark. Niepolecam

NIE POLECAM SZPITALA W

NIE POLECAM SZPITALA W BRZEGU UL.MOSSORA.ZWŁASZCZA ODDZIAŁ WEWNETRZNY.CAŁY PERSONEL NADAŁBY SIE DO ZWIERZAT ,CHOCIAZ SWOJEGO ZWIERZAKA TEZ BYM NIE ODDAŁ DO ICH LECZENIA..

Serdecznie odradzam prof

Serdecznie odradzam prof Polisa z CZMP : wykonał u mnie usunięcie dysku L4,L5,pozostawił kawałki dysku które spowodowały uciski na rdzeń i nerwy , niedowład kończyn dolnych,po drugiej operacji wdało się zakażenie które nazwał (zakażeniem śród-operacyjnym),do chwili obecnej cierpię na nieustające bardzo silne nieustające bóle stóp oraz pośladków.Swoim działaniem pozbawił mnie nie tylko możliwości wykonywania pracy zarobkowej ale pozbawił radości życia.Gdy zgłosiłem się do niego z nadzieją że da się jeszcze coś zrobić aby choć trochę ulżyć moim cierpieniom, potraktował mnie jak natręta.zachował się jak człowiek bez godności i honoru,który nie potrafi nawet powiedzieć prostego słowa ,przepraszam.

Byłam ostatnio na wizycie

Byłam ostatnio na wizycie na oddziale Prof.Polisa w CZMP w Łodzi.
Widzieliście ścianę przed gabinetem profesora? obwieszona plakietkami z podziękowaniami od pacjentów i firm. " Dobry
fachowiec nie potrzebuje takiej reklamy".A nie lepiej byłoby wywiesić zestawienie:
ile zabiegów było udanych a ile nie, oraz ile było zakażeń na kierowanym przez prof.Polisa oddziele. Pacjent wtedy sam zdecydowałby czy chce się tam leczyć czy nie.
Nie ufam tak reklamowanej firmie!!!
Monika Kosecka

Przed zgłoszeniem się do

Przed zgłoszeniem się do prof.Polisa przeczytajcie artykuły z gazet z ostatnich lat.
W expresie wyczytałam że zoperował młodemu chłopcu nie tę stronę głowy i chłopiec zmarł.
w wywiadzie twierdził że " takie rzeczy się zdarzają " a moim zdaniem jest tak już pewny siebie
i zadufany w sobie że się do tej operacji nawet poprawnie nie przygotował i nie przejżał zdjęć,
bo by takiej pomyłki nie popełnił.

Odradzam wpisywanie się na

Odradzam wpisywanie się na stronę "znany lekarz.pl"
Prawdopodobnie jest to strona lekarzy, stworzona po to by mogli się tam sami reklamować.
Wasze opinie negatywne nie będą wpisywane.Jeżeli się ukarze to tyko (na rybkę)
Wystarczy że lekarz zgłosi ze to nie prawda , bo stchórzy i się nie przyzna,
i już wasz wpis będzie zlikwidowany.Wpisujcie się na ogólne fora dyskusyjne,
tam jest prawda.I tam poszukujcie prawdziwych i odpowiedzialnych fachowców.

a ja nie polecam szpitali

a ja nie polecam szpitali prywatnych np."NOWY SZPITAL''w OLKUSZU,NIEKTORZY LEKARZE MOZE BY I LECZYLI ale dyrektorka ktora byla pielegniarkom, zniszczyla to co nazywac sie powinno lecznicom dla ludzi.[powinna liczyc ale waciki a nie dyrektorowac i preszkadzac lekarzom leczyc,a na deser zatrudnia lekarzy ktorych ze wzgledu na nie fachowosc pozbyly sie inne szpitale].

Próbowałam kilkakrotnie

Próbowałam kilkakrotnie napisać swoją opinię o chirurgu plastyku Knakiewiczu z Wrocławia w serwisie " Znany Lekarz" i niestety bez efektu.
Opinia pisana była rzeczowo i kulturalnie. Zostałam oszpecona przez tego lekarza, więc była to krytyka. Na własnym doświadczeniu uważam, że jest pseudo fachowcem.
Nigdy moja opinia nie pokazała się. Jest to niewiarygodny serwis.

Ja również mam wiele do

Ja również mam wiele do zarzucenia p. Knakiewiczowi, chciałam ostrzec przed nim innych potencjalnych pacjentów i tak samo nie mogłam zamieścić negatywnej opinii w Znanym Lekarzu. Nie zrażałam się jadnak i stał się cud. Być może ktoś przeczytał nasze opinie i udało się. Ta ostatnia krytyka jest moja- od bardzo długiego były tam same pozytywne opinie. Na odległość czuło się lepką autoreklamę.
Wstyd. Czy nie lepiej podnieść jakość świadczonych usług i traktować pacjenta z szacunkiem?

Nie polecam przychodni

Nie polecam przychodni MEDICINA ul.Barska 12 w Krakowie i wizyty u doktora Romana Drążek.Byłam umówiona na prywatną wizytę na godz 9:45 w cenie 150 zł wizyta .Zamieniłam się z koleżanką w pracy na zamianę - zmiany ,aby skorzystać z wizyty . W przychodni okazało się ,ze jest godzina 9:50 a pan doktor dopiero przyjechał i wejdą pacjenci dopiero z godz 8:30 zgodnie z kolejnością godzin.Złożyłam skargę u pani kierownik rejestracji .Pani pożyczyła mi miłego dnia i skomentowała,ze doktor też człowiek i może się spóźnić .

ale jazda w tych opiniach

ale jazda w tych opiniach

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania