Piotr Skomro - opinie - Drawsko Pomorskie, Ortodonta

Dane adresowe: 

Drawsko Pomorskie, gabinet dr Kopiś-Wiskiej

Dni i godziny przyjęć: 

1-2 soboty w miesiącu

Koszt wizyty: 
60 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-06-18 10:58, Aktualizacja: 2010-06-18 10:58

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ortodonta Drawsko Pomorskie
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Piotr Skomro

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Doktor Skomro leci sobie

Doktor Skomro leci sobie lekko w kulki, na początku fajnie mówi, potem wszystko się przedłuża. Zawsze jest tak samo, połowa zamków mi odpada tydzień , dwa tygodnie po wizycie. O higienie nie wspomnie, lekarz który grzebie w buzi bez rękawiczek, nie myje przy pacjencie rąk wcale, i najlepsze jest to że za 3 minuty bierze od 60 do 120 zł. Plusem jest to że umawia pacjenta , tak jak pasuje jemu i pacjentowi :). Noszę aparat teraz na dole bo górę już doktor zdjął, i codziennie na górze noszę niby świetne wkładki które mają nie krzywic zębów i co zęby się krzywią . Za aparat zapłaciłem 4 tysiące zł i każdą wpłatę od 60 do 120 zł zapisywałem przez 2,5 roku wyniosło mnie 11 tys z kawałkiem. !!! Z góry nie polecam.

Trzeba się trzymać z

Trzeba się trzymać z daleka od niego. Na początku wszystko wydawało się w porządku, ale szybko stracił w moich oczach po tym jak kilka razy musiałem przyklejać u niego jeden zamek, ponieważ był nieodpowiednio przyklejany ( potrafił się on odkleić nawet przy jedzeniu kromki chleba ...). Nie wspomnę już o higienie panującej w miejscu pracy - w większości zasyfione narzędzia - po wyjściu z gabinetu wręcz robiło mi się nie dobrze. Bywało także tak, że jednego zęba potrafił przez kilka mi miesięcy przekrzywiał mi na wszystkie strony, po czym i tak nie było efektu. Cieszę się strasznie z mojej decyzji ( niestety później ) o zmianie ortodonty. Powiem, że szczerze nie darzę sympatią ''doktora'' Skomro przez to że zmarnowałem przez niego czas, pieniądze oraz nerwy.

Niechlujstwo pracy,

Niechlujstwo pracy, obojętne podejście do pacjenta, brak kompetentnego planowania przebiegu leczenia. Co jeszcze mogę napisać? Brzydko tak pisać samemu sobie pozytywne opinie.

jestem wlasnie ku koncowi

jestem wlasnie ku koncowi mojego 3 letniego leczenia zabkow - bardzo krzywych. efekty sa rewelacyjne. moge powiedziec jedynie - polecam ! i dziekuje bardzo :)

Mam inne zdanie pan Piotr

Mam inne zdanie pan Piotr Skomro jest bardzo dobry w tym co robi a przy tym miły uważam,że robi to perfekcyjnie

pozdrawiam Pola

Pola napisz, w czym jest

Pola napisz, w czym jest taki dobry, że robi to perfekcyjnie? Podaj więcej szczegółów, bo chcę się zapisać na leczenie.

Witam Jestem bardzo

Witam Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana Doktora. Małam założone dwa aparaty stałe i mocna pokrzywione zęby. Po dwóch latach mam proste zeby i mogę się do wszystkich szeroko uśmiechać. Bardzo dziekuję.

Miałem dwa aparaty sałe.

Miałem dwa aparaty sałe. Jestem zadowolony z efektu jaki uzyskał doktor. Ja polecam i dziekuję

Napisze tak, nie polecam

Napisze tak, nie polecam tego lekarza, kultura osobista i podejście do pacjenta ok ale jesli chodzi o kompetencje w dziedzinie ortodoncji ta kwestia pozostawia naprawde wiele do życzenia.Niepolecam!!!

Ja założyłam właśnie

Ja założyłam właśnie aparat u Pana Doktora, mało tu opini na Jego temat, ciężko mi cokolwiek powiedzieć mam tylko nadzieję ,że będę zadowolona

Pan dr Skomro polecił mi

Pan dr Skomro polecił mi bezbarwne nakładki clear aligner. Rewelacja po 8 miesiącach mój zgryz jest prosty. Jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam nosić aparatu stałego. Bardzo dziękuje.

A mi niedawno doktor zdjął

A mi niedawno doktor zdjął już aparat i jestem mega zadowolona, ząbki są idealnie proste, dostałam jeszcze płytki retencyjne na utrwalenie tego stanu i nie mam żadnych problemów. Trochę mnie zastanawia czy osoby które pisały że im się zęby "rozłażą" nosiły też płytki i mimo to tak się stało?

ile kosztuje aparat

ile kosztuje aparat retencyjny i czy trzeba płacić za ściągnięcie tego stałego?

Dr Skomro ma bardzo dobre

Dr Skomro ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój 8 letni syn miał ogromnego stracha przed dentystą po przykrych doświadczeniach. Doktor potrafił tak porozmawiać z synem wszystko mu wytłumaczyć co będzie robił. Pobrał wyciski do aparatów ortodontycznych i sama byłam zaskoczona, że się wszystko udało za pierwszym razem. Syn wybrał sobie kolor w jakim chciał mieć aparaty. Do Pana doktora syn chętnie chodzi na wizyty. Pozdrawiam

Też otrzymałam nakładki

Też otrzymałam nakładki zamiast aparatu stałego. Już na początku leczenia widziałam jak może wygladać mój zgryz po leczeniu. Pan doktor pokazał mi model przygotowany w laboratorium. To fajne, że można coś takiego zobaczyć jeszcze na początki leczenia, no i podnosi motywację. Nakładki sama zakładam. Zęby trochę bolą, ale to chyba i tak nie to co przy aparacie stałym. Jestem niezmiernie zadowolona z takiej propozycji. Pozdrawiam doktora gorąco i polecam innym.

skoro nie widzisz efektow po

skoro nie widzisz efektow po 3 latach to czemu nie zrezygnujesz z uslug doktora skomro ?

Pan doktor zaproponował mi

Pan doktor zaproponował mi zamiast aparatu stałego nakładki korygujące. Jestem zachwycona, gdyż nie chciałam mieć metalu na zębach. Teraz noszę bezbarwne nakładki, które korygują moje zęby. Mój zgryz jest już taki jaki chciałam mieć. Bardzo dziękuję.

dr Skomro to niekompetentny

dr Skomro to niekompetentny facet. moje leczenie trwa już ponad 3 lata, w efektów tak naprawdę nie widać. dolne zęby są jeszcze bardziej wykrzywione niż przed założeniem aparatu, a górne wciąż się rozsuwają i powstają diastemy. końca wizyt u niego nie widać, dlatego twierdzę, że tak naprawdę chodzi tylko o pieniądze. jestem rozgoryczona i rozżalona, nie wiem, do dalej robić.

nikomu nie polecam.

nikomu nie polecam dr.

nikomu nie polecam dr. Skomro. facet niekompetentny, aparat noszę już ponad 3 lata, dolne zęby są wykrzywione bardziej niż przed założeniem aparatu, górne wiecznie się rozchodzą i schodzą. wydaje mi się, że w ciągu trzech lat leczenie powinno dać widoczne efekty, a tak naprawdę nie ma żadnych. jestem bardzo rozżalona i rozgoryczona, nie wiem, co dalej robić.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania