Andrzej Szwarczyński - opinie - Poznań, Chirurg szczękowy, Stomatolog

Gabinet stomatologiczny
Dr nauk med. stomatolog. Spec. chirurg szczękowy Andrzej Szwarczyński
Chirurgia szczękowa i stomatologia
Implanty * Protetyka

Telefon kontaktowy: 

tel. 61 661 88 99
tel. 666 111 890

Dane adresowe: 

ASKODENT
ul.Sieradzka 8B
(róg Grunwaldzkiej)
60-163 Poznań
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-20 17:14, Aktualizacja: 2015-01-17 14:41

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Andrzej Szwarczyński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Długo zwlekałem z

Długo zwlekałem z napisaniem tej opinii, ale w dniu dzisiejszym po usunięciu korzeni trzech zębów i przygotowywaniu się do kolejnych implantów uznałem, że - ku przestrodze innych - powinienem opisać swoją " przygodę ' z dr'em Szwarczyńskim i jego kolegą po fachu z Nowego Tomśla.
Byłem dla pana dra Szwarczyńskiego tzw. pacjentem z prowincji, wyprawa do kliniki dra w Poznaiu zajmowała mi cały dzień, w jedną stronę 160 km. Ponieważ do dra dostałem się z polecenia Jego kolegi spoza Poznania a tworzyli oni swoistą spółkę, polecający zakwalifikował część moich zębów do usunięcia a te które pozostawił miał spreparować pod koronki. Dr Szwarczyński natomiast miał mi założyć 6 implantów. Do Kliniki jeździłem w sumie 8 czy 9 razy. Dr Szwarczyński zapewniał mnie , że będą to góra cztery wizyty. Finał tego leczenia był taki, że od ostatniej wizyty Poznań mijam szerokim łukiem, chociaż w ramach gwarancji powinienem tam być przynajmniej 6 razy z uwagi na odpadające koranki. Uznałem, że nie ma najmniejszego sensu dalsze korzystanie z usług dra Szwarczyńskiego. Z uwagi na to że kolega dra źle spreparował zęby pod jedna z koronek, finał jest taki, że obecnie muszę zakładać dwa kolejne implanty, gdyż spreparowane zęby się wyłamały, jeden już w trakcie pobytów w Poznaniu i dr Szwarczyński w korzeń tego zęba włożył trzpień. W sumie na implanty i koronki wydałem ponad 30 tys. zł z tym, że dr Szwarczyński skasował ode mnie tylko część tej kwoty - za implanty. Obecnie czekają mnie kolejne wydatki i a przede wszystkim dyskomfort z powodu braku części uzębienia.
Jestem wściekły na siebie, że uwierzyłem we wcześniejsze zapewnienia dra Szwarczyńskiego, a przede wszystkim jego kolegi - wspólnika, który jest łasy na pieniądze i wstawia totalny bajer aby złapać pacjenta. Pamiętam, że podczas jednej z ostatnich wizyt byłem wściekły, gdyż podczas wcześniejszej wizyty wskazany przez dra Szwarczyńskiego lekarz przyklejał mi jeden z segmentów koronki, robił to pierwszy raz w życiu. Finał tej czynności był taki, że zanim dotarłem na Dworzec PKP w Pozaniu tę koronkę niosłem już w kieszeni. Podczas następnej wizyty wspomniałem na wstępie o tym drowi Szwarczyńskiemu. Zamiast mnie przeprosić powiedział abym go nie denerwował, gdyż z rana miał scysje z żoną i nie ma dziś humoru.
Generalnie ZDECYDOWANIE NIE POLECAM dra Szwarczyńskiego, no chyba że ktoś lubi posłuchać przy okazji opowieści o zagranicznych wojażach, konferencjach i podbojach. a przede wszystkim ma dużo pieniędzy, czasu i lubi podróżować / osoby spoza Poznania .

Rewelacyjny lekarz od lat

Rewelacyjny lekarz od lat się u niego leczę

A czy usuwa ósemki?

A czy usuwa ósemki?

Swietny lekarz, polecilam

Swietny lekarz, polecilam rodzinie i wszystkim znajomym!

LEKARZ Z POWOŁANIA. W

LEKARZ Z POWOŁANIA. W ciągu 20 lat nie spotkałam lepszego stomatologa. Zna się ten kto miał poważne problemy stomatologiczne i trafiał do różnych lekarzy tracąc niepotrzebnie wiele zębów i pieniędzy. Kto wystawił negatywną opinie chyba nigdy nie miał faktycznych problemów stomatologicznych. Ten lekarz obala mit strachu przed dentystą !!!

Pisałeś to chyba na

Pisałeś to chyba na zamówienie Szwarczńskiego

Super lekarz!! Wszystkim

Super lekarz!! Wszystkim polecam!!

Genialny lekarz!! Wszystko

Genialny lekarz!!
Wszystko załatwia bezproblemowo!!
Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami!!!!
JEST TO KŁAMSTWO(ludzie którzy się nie znają na tym wystawiają takie bzdury!!)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania