Anna Matuszewska - opinie - Olsztyn, Pediatra

specjalista chorób dzieci

Telefon kontaktowy: 

089 535 10 50, 0607 859 620

Dane adresowe: 

ul.Kościuszki 32
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

codziennie po rejestracji telefonicznej

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-02-03 15:57, Aktualizacja: 2008-02-03 15:57

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Pediatra Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Anna Matuszewska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie Polecam !!! Pani doktor

Nie Polecam !!!
Pani doktor była moim lekarzem od 25 lat.Wszystko było jak najlepiej ale zmieniłam zdanie od kiedy zaczęły się u mnie niepokojące objawy, którym trzeba by było się głębiej przyjrzeć, czyli podstawa - badania krwi, skierowania do specjalisty, ale to już
był wielki problem !!! Często byłam zbywana a jestem w grupie ryzyka, zagrożona genetycznie! Zalecenia lekarza specjalisty, też mało ważne dla pani doktor, to nie ona zlecała. Jednak najbardziej niepokojące jest to, że pani doktor zaczęła się dość często mylić wypisując ważne leki, recepty. Zrobiła mi ogromne problemy wystawiając zlecenie na badanie Covid !!! Wysłała karetkę nie pod ten adres, nr tel.podała córki.Sprawiło mi to wiele problemów a najgorsze jest to, że pani doktor nie widzi tu żadnego problemu.Mocno poirytowana zwróciłam pani doktor uwagę mówiąc, że to za często się jej zdarza,żeby uważała bo leczy małe dzieci! Od tej pory jest jeszcze gorzej. Brak było z Jej strony jakiegokolwiek zainteresowania moim stanem zdrowia.Przeszłam Covid bardzo ciężko, wachałam się czy nie pojechać do szpitala, było mi b.przykro wiedząc, że moi bliscy mieli wsparcie psychiczne od swoich lekarzy rodzinnych a ja nie. Podczas ostatniej wizyty u pana doktora (po covidzie) czułam się jak intruz-czarna owca, sama dopytywałam się o mój stan zdrowia, prosiłam sama od siebie o dodatkowe badania tj. prześwietlenie kl.piersiowej , a skierowania do kardiologa oczywiście nie dostałam pomimo niepokojących, powtarzających się objawów . Pan doktor sam się przyznał, że jest zmęczony, że pracuje już 8 godz.Wyszłam gorzej chora i zdenerwowana.W dokumentacji mojej jest bałagan, mam zmieniony adres zamieszkania.Ostatnie spotkanie z panią z rejestracji do tej pory miłej i uprzejmej było irytujące. Gabinet pana doktora zawsze omijałam szerokim łukiem. Odwiedzałam jednak jak nie miałam innego wyjścia. Uważam, że więcej można się dowiedzieć z internetu, o chorobie i zaleceniach niż od moich byłych lekarzy rodzinnych-pierwszego kontaktu !!!!!!!!! Nie mają czasu , wizyta trwa od 5 do 10 min.
Zalecam byłym moim lekarzom odpoczynek, zatrudnienie dodatkowych, młodych lekarzy ,którzy mają więcej empatii do swoich pacjentów i którzy patrzą na ich dobro a nie swoje !
ZMIENIŁAM LEKARZA BO PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE !!!!!!!!!!!!!!!

Czytam te opinie i się z

Czytam te opinie i się z nimi nie zgadzam pani Ania jest bardzo miła i uprzejma pomogła wiele razy mojemu dziecku i mnie dziwi mnie to co piszecie bo wcale to jest nieprawdą. Chodzę to pani Ani i jest lepsza niż lekarz którego miałam na Dajtkach masakra że można kogoś tak oczerniać skoro jest to nieprawdą to obsmarowywanie i rozszerzanie fałszywej opinii o pani dr. Gdyby była taka zła to byłoby łatwo się do niej dostać a ma sporo pacjentów i dostać się do pani doktor to już trzeba mieć powód a nie przychodzić z byle pierdołą.

Z roku na rok pani doktor

Z roku na rok pani doktor Matuszewska coraz bardziej nieprzyjemna. Cały personel gabinetu przesympatyczny, pielęgniarki pomocne i życzliwe. Szkoda, ze nie mozna powiedziec tego o pani doktor. Robi wielką łaskę, że przyjmuje pacjentów. Zawsze w gabinecie odczuwam dyskomfort i wstyd żebrząc o skierowanie na badania (chociażby krwi) podczas (!!!) corocznej wizyty (bo tak „często” jestem w stanie psychicznie znieść wizytę w przychodni). Pani doktor niechętnie daje skierowania na badania, jak i do specjalistów. Wiele razy odmówiła mi skierowań mimo objawów, o których opowiadałam. Pozostawało mi wykonywać badania i konsultacje specjalistycznie prywatnie. Pani doktor bagatelizuje objawy, ktore wedlug innych lekarzy sa naprawde niepokojące i w dalszej diagnostyce świadczyły nieraz o poważnej chorobie. Do przychodni należałam już jako małe dziecko, pamietam panią doktor jako osobę sympatyczną, jednak od około 7 lat zmiana jest drastyczna. Wiele razy wychodziłam od pani doktor z płaczem. W związku z tym naprawde rzadko, w totalnej ostateczności decyduję się na odwiedzenie gabinetu. Nigdy nie jest to miła wizyta. Za każdym razem czuję sie upokorzona. Szczerze i objektywnie nie polecam. Czas najwyższy przenieść sie do innej przychodni, poki, za zasługa pani Matuszewskiej, nie straciłam jeszcze wiary w polskich lekarzy. Moze znajdę jeszcze kogoś z powołania, nie za karę.

Zgadzam się z tą opinią.

Zgadzam się z tą opinią. Mam takie same negatywne odczucia po każdej wizycie u Pani dr Matuszewskiej. Na wizytę umawiam się w ostateczności.

Najgorsi lekarze

Najgorsi lekarze rodzinni!!!! Koleżanki nigdy nie mają problemów z badaniami i skierowaniami, a ta zawsze robi problem ze wszystkim. Jak poszłam z bólem stawu kolanowego w wieku 39 lat, to skwitowała że już stara jestem i ma prawo boleć. Ciekawe czy jak coś jej dolega to zwala to tez na swoją starość? Do pacjentów zwraca się bezosobowa, aż szkoda że pacjenci kulturalni i nie zniżają się do ich poziomu. Szczerze nie polecam, omijajcie szerokim łukiem. Aż mnie dziwi, że NFZ jeszcze podpisuje z nimi te kontrakty. Dziwne że nie weryfikują jakości świadczonych usług na podstawie opinii pacjentów?

Panią Annę Matuszewską

Panią Annę Matuszewską cechuje delikatnie mówiąc brak kultury osobistej. Zwraca się do osób trzecich (pielęgniarek) o osobie siedzącej na przeciw niej per "ona". Obraża się gdy popełnia oczywiste błędy. Na samą myśl o spotkaniu z tą Panią zbiera mnie się na wymioty. Mam nadzieję, że uzmysłowi to Pani jak bardzo jest Pani niemiłym człowiekiem i skłoni do zmiany w Pani postępowaniu. Z pozdrowieniami.

Nie polecam omijać,

Nie polecam omijać, chciałem skierowanie na badanie krwi konkretnie stan żelaza bo w stacji krwiodactwa zawiesili mnie przez to.
Nie dał bo nie potrzebne tłumaczenie nie kompetetnosci lekarza
Poszedłem prywatnie anemia

A ja ostatnio byłem u tej

A ja ostatnio byłem u tej lekarki i to jest koniec. Każdy kto chce się leczyć poowinien szerokim lukiem omijać ten ich medic. To jest pomylka. Wszystkie negatywne opinie na temat tej przychodni są prawdą. Według mnie NFZ powinien jak najszybciej skontrolować te przychodnie bo wystarczy poiczytac trochę ustawę aby zobaczyć ze np. Odmowa skierowania dla pacjenta jest łamaniem ustawy o jego prawach. Najsmieszniejsze jest to ze na jej drzwiach wisi to do czego pacjent ma prawo ale jak się drzwi zamkna i wejdzie człowiek do gabinetu okazuje się ze pacjent nie ma żadnych praw (ostatnie słowa padły z ust tej pseudolekarki). A teraz juz grzeczniej LUDZIE uciekajcie z tej przychodni bo macie do tego pełne prawo.

do przychodni dołączył

do przychodni dołączył SYN Panstwa M.
byłam z bólem brzucha i podwyzszona temperatura...oczywiście nie obejrzał brzucha...jak się pogorszy to na SOR, dizkeuję tyle tez wiem....

Beznadziejny lekarz, nie

Beznadziejny lekarz, nie potrafi postawić diagnozy dziecku, jak jej czegos nie podpowiem to wszystko leczy witamina c i lezeniem w łóżku, lekceważy wszystkie nietypowe dolegliwości, które nie mieszczą się w jej malutkiej wiedzy. Nie potrafi zdiagnozować wysypki bostońskiej u dziecka wysłała nas do szpitala, a tam śmiech na sali...Wstyd, że jest lekarzem i to jeszcze pediatra! NIEEE POLECAM!!!!

Najgorszy lekarz u jakiego

Najgorszy lekarz u jakiego bylam, takiego traktowania nie spodziewalabym sie od zwyklego czlowieka, a co dopiero od lekarza! Poszlam do niej z pytaniem i dolegliwoscia a ona nie patrzac na mnie powiedziala ze z takimi rzeczami to do chirurga, a jak poprosilam ja o skierowanie to odpyskowala ze jak.chce sie przebadac to mam isc i placic. masakra, co za traktowanie! przepisuje sie do innego lekarza.

Coś mi się wydaje że po

Coś mi się wydaje że po każdej złej opini nagle pojawia się opinia która zachwala "Panią Anię" w kilku słowach a czasem tak poprzednia ocena zaboli Panią Anię że musi odreagować i po kimś pojechać. Widzę że musi "Pani doktor" z uwagą śledzić ten portal :)

Dzisiaj zdecydowałam,że

Dzisiaj zdecydowałam,że wynoszę się z tej przychodni,bo za każdym razem gdy wychodzę od Pani Matuszewskiej mam łzy w oczach.Ta Pani zachowuje się tak jakby miała pretensje,że coś mi dolega i zajmuje jej cenny czas.Zdecydowanie nie polecam.Miałam podobną sytuację z leczeniem prywatnie i na NFZ jak tu opisywana- w zeszłym roku dostałam od Pani doktor skierowanie na USG jamy brzusznej i do gastrologa(od kilku miesięcy czuję ból w nadbrzuszu, z prawej strony)USG zrobiłam na NFZ ale po znajomości,czyli szybciej, nie musiałam czekać 3 tyg na badanie, z gastrologiem było gorzej, do końca roku nie było szans na wizytę, a na przyszły rok miałam dzwonić po świętach albo po Nowym Roku, wiec do gastrologa wybrałam się prywatnie,zapłaciłam 100 zł.Lekarz zrobił całkiem dobre wrażenie, ale nie umiał powiedzieć co mi jest, z zaleceniem zrobienia dodatkowych badan krwi trafiłam z powrotem do Pani Matuszewskiej, która potraktowała mnie jak osobę niedorozwiniętą i powiedziała, że jak byłam prywatnie to po co ja do niej przychodzę i jak mam pretensje to mam iść do Funduszu.Na badania, które zalecił mi gastrolog po części się zgodziła "w prezencie na Mikołajki", a żelazo, które 2 m-ce wcześniej miałam prawie dwukrotnie podwyższone "przecież już robiłyśmy".Powiedziałam Pani doktor,że skoro jest moim lekarzem rodzinnym, a poprzedni wynik był zły, to uważam, że powinna powtórzyć badanie. Po tych słowach łaskawie zaznaczyła na karcie żelazo... To tak w skrócie na temat Pani doktor.

To jakiś dramat. Wszystko w

To jakiś dramat. Wszystko w 5 minut. Wszystko leczyć domowymi sposobami. Już szkam nowego lekarza. Zdecydowanie NIE POLECAM !

polecam , stara się zająć

polecam , stara się zająć wszystkimi , zawsze jest ,,pod ręką,, od poniedziałku do piątku na stanowisku , diagnozy-do tej pory a leczymy się całą rodziną od ok 8 lat -nie zawiodla

Jasne!!! akurat, chyba,że

Jasne!!! akurat, chyba,że rodzina!!!!!!!!!!!!

Nie polecam absolutnie dr

Nie polecam absolutnie dr Matuszewskiej! Do pani Matuszewskiej udalam sie wraz z 7 letnim dzieckiem 2 tyg. temu. Dziecko mialo temperature 39.2 i wymiotowalo. Ja rowniez odczuwalam od pewnego czasu dolegliwosc bolu gardla, silnego, mokrego kaszlu. Pani dr przebadala nas, po czym stwierdzila, ze to "jakas wirusowka". Nie sprecyzowala, co dokladnie nam dolega (zreszta NIGDY nie mowi co czlowiekowi dolega, a powinna nazywac kazda dolegliwosc). Przepisala mi bactrim-forte (lek, ktory nigdy nie pomoga i nie szkodzi), natomiast dziecku nic. Kazala podawac tylko plyny. Jednak nie bylo poprawy. Nastepnego dnia udalam sie z dzieckim prywatnie do lekarza. Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy uslyszalam diagnoze: ROPNE ZAPALENIE GARDLA u mnie i u dziecka. Bez antybiotyku sie nie obylo, ale zaznacze, ze lekarz to logicznie uzasadnil. Mam dosc tej niekompetentnej lekarki i szczerze wszystkim odradzam korzystania z jej uslug. jedyny plus tej przychodni to Recepcja. Nigdy nie ma kolejek a Panie sa przemile. Byc moze brak kolejek spowodowany jest tym, ze pacjenci odchodza do innych specjalistow. Nie dziwie sie, bo Pani dr medycyne konczyla w latach 50!!! PANI MATUSZEWSKA - CZAS NA EMERYTURE!!!

jak mogł kończyć w latch

jak mogł kończyć w latch 50tych skoro się urodziła w 1955 ( widziałm PESEL )

NIE POLECAM od tyg bolala

NIE POLECAM od tyg bolala mnie kostka wiec poszłam po skierowanie na prześwietlenie nie dostałam ponieważ pani doktor? powiedziała że jest TYLKO zbita okazało sie ze skręcona 3 tyg w szynie !!! mojej przyjaciółki mama przekwita i matuszewska powiedziałą by poszła do ginekologa (oczywiście bez skierowania) termin z NFZ był za 3 tyg wiec zapisała sie prywatnie i ginekolog zleciła badania (żeby zrobic te badania trzeba skierowanie od lekarza rodzinnego którego pani doktor nie wypisała bo "nie zleca takich badań, są niepotrzebne" i "jak sie pani zbadała prywatnie to i badania niech sobie pani zrobi prywatnie"!!! kobieta zmieniła przychodnie i skierowanie dostała (czeka na wyniki zobaczymy czy nie potrzebne)ja też sie zastanawiam nad zmianą przychodni

zacna , rozpoznania stawia

zacna , rozpoznania stawia dobrze
zdecydowanie godna polecenia

rowniez nie polecam nigdy

rowniez nie polecam nigdy nie ma czasu ciagle przepisuje to samo i wielce obuzona jak zaczesto sie przychodz z dzieckiem chodziasz dziecko chore twierdzi ze jes ok chociaz okropny kaszel i tem.39 nigdy nie tlumaczy co przepisuje a jak przepisze recepte to bardzo droga nie polecam

- od kilku lat Pani Ania

- od kilku lat Pani Ania mocno szaleje,
- zadaje nonsensowne pytania, typu "od jak dawna jestem w jej przychodni", "dlaczego studiuję a nie pracuję",
- przepisuje te same leki na różne choroby (głównie antybiotyki), chwali się tym, że zna Skandynawię na wylot (wycieczki sponsorowane koncernów farmaceutycznych?),
- jest chamska, potrafi wyzwać pacjenta,
- lubi dzieci i dla nich jest miła, ale nie leczcie ich u niej, bo leczy WSZYSTKO antybiotykami - nawet przeziębienie - 5 lat i wątroba wysiada,
- niekompetentny lekarz, rzadko kieruje na badania, bo jak sama mówi "to strata pieniędzy", nie lubi gdy się przychodzi z konkretnym problemem (sama musi go znaleźć, wtedy widać w jej oczach dziką satysfakcję),
- jak już skieruje na badania to udaje, że nie ma problemu, poszedłem do innego lekarza z tymi badaniami i okazało się, że mam poważną infekcję dróg moczowych - wg Pani Matuszewskiej - wymyślam.

Ogólnie - dobry pediatra, chamski człowiek. To już bardziej polecam jej męża, choć w miarę możliwości - lepiej zmienić przychodnię. Szkoda tylko Pań recepcjonistek, bo są bardzo miłe.

Pozdrawiam.

A ja jestem w tej Przychodni

A ja jestem w tej Przychodni od kiedy mieszkam w Olsztynie i Dr.Matuszewską bardzo polecam- uważam ,że jest dużo lepsza niż Lekarze z ,którymi wcześniej miałem styczność.
ps. pisząc "Pani Ania" - bo myśle ,że Dr.Matuszewska nie jest twoją znajomą sam sobie wystawiasz opinie...

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania