Anna Rajska - opinie - Warszawa, Weterynarz

Klinika Małych Zwierząt Bemowo- Chirurg

Telefon kontaktowy: 

226383914

Dane adresowe: 

powstańcow slaskich 101

Koszt wizyty: 
dużo.
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-01-16 23:15, Aktualizacja: 2013-05-13 13:33

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Weterynarz Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Anna Rajska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Doktor dwukrotnie

Pani Doktor dwukrotnie wykonała źle zabieg entropium mojego chow chowa. Świadoma byłam że rasa jest specyficzna, więc zabieg może okazać się niełatwy, ale sądziłam, że tak doświadczony lekarz wie o tym bardziej decydując się na jego wykonanie. Pierwszy raz okazał się nieudany, więc musiała zostać wykonana korekta. Teraz okazuje się, że korekta została zrobiona tak wadliwie, że lekarz oglądający psa uznał, że pomóc może teraz jedynie wybitny specjalista. odradzam korzystanie z usług p. Rajskiej, która podejmuje się wykonywania rzeczy, których najwyraźniej nie potrafi. Rozumiem, że pieniądze są ważne, ale lekarzy weterynarzy też powinna obejmować etyka i zasada, aby nie szkodzić i skazywać psów na niepotrzebne cierpienie i komplikacje.

A mojego psa samojeda leczy

A mojego psa samojeda leczy od dawna i mam dobrą opinię o jej kompetencji. Wnikliwa, empatyczna i profesjonalna. Raz poprawiała po innym lekarzu. Nigdy nie miałem odczucia, że płacę więcej niż dostałem, nawet jeśli zdarzyło się trochę więcej. Andrzej B

Pani Anna Rajska bierze

Pani Anna Rajska bierze ogromne pieniądze za leczenie które nie jest konieczne. Przychodziłam do niej ze wszystkimi moimi zwierzętami i zawsze mówila ze to zagrożenie życia i brała je pod skalpel. Nazw i wymyślność chorób pani Anny Rajskiej były niesamowite. Na pocżatku uważałam ją za wybawicielkę. Potem dowiedzialam isę ,że te operacje nie były konieczne. nie dam się nabrać już. Klinika jest jak najbardziej na plus. Ale pani Anna Rajska nie nadaje się na lekarza! należy jej unikać jak ognia!

Pieniążki nie są

Pieniążki nie są najważniejsze, niech dobra usługa kosztuje w końcu weterynarze poświęcają kawał zycia na naukę, ta wiedzą jest bezcenna jesli chodzi o zdrowie i zycie naszych zwierząt. Problemem jest to, że należy brac pod uwagę jakoś życia zwierzka nie mozna niepotrzebnie lekka reka narazać go na cierpienia. Nic nie powinno być wazniejsze niż komfrot zwierzęcia.

mi tez mowila o jakims

mi tez mowila o jakims dziwnym przypadku mojego psa. ze cos sie z plucami mu zrobilo i konieczna jest skomplikowana operacja. wziela za to dosc duzo.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania