'Atria' Centrum Stomatologii s.c. - opinie - Chorzów, Chirurg szczękowy, Ortodonta, Stomatolog

'Atria' Centrum Stomatologii s.c.
endodoncja, wybielanie piaskowanie, RTG, implanty, periodontologia Chorzów
http://www.atria.com.pl

Telefon kontaktowy: 

032 241 22 73, 032 771 07 77

Dane adresowe: 

ul. Hajducka  15
41-500 Chorzów

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-25 12:28, Aktualizacja: 2009-06-25 12:28

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o 'Atria' Centrum Stomatologii s.c.

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Atria Mysłowice usługi

Atria Mysłowice usługi protetyczne! Śmiech na sali młoda konowałka Kinga Baranowska na konsultacji protetycznej przyniosła modele protez i kazała mi sobie wybrać nie informując z czego w ogóle wykonane. Nie zajrzała mi wigole do ust. Słownie opisałam jakie mam ubytki i gdzie po czym zapytałam o ceny. Cała konsultacja koszt 50zl baranowska zaakceptowała mój wybór i zapisałam się na zrobienie wycisków. Weszłam do gabinetu a ona wraz z bigienistka podśmiechiwały się do siebie idiotycznie cały czas po czym baran owska powiedziała ze po konsultacji z jej protetykiem nie podejmie się wykonania mikroprotezy. Zaznaczam o a nawet nie wie jak moje żeby wyglądają bo przeglądu jamy ustnej nie zrobiła. Powiedziała konowałka ze jedyne co wykona to implanty hahaha z ceny 1000zl za mikro protezę zamieniła sobie moje potrzeby na dwa implanty. Baranowska nazwisko adekwatne do poziomu usług i kompetencji. Omijać ona po płatnej konsultacji odmawia realizacji usługi i sprzedawać chce implanty. Młoda i bardzo kompetentna:)

Chciala mi wyrwać zęba

Chciala mi wyrwać zęba przedniego bez zrobienia zdjęcia. Ząb boli a ona jedyne co potrafi zrobić to wyrwać. Tam trzeba myśleć za dentystów bo oni podejmują szkodliwe decyzje.

W dniu dzisiejszym byłam na

W dniu dzisiejszym byłam na umówionej wcześniej wizycie w przychodni stomatologicznej ATRIA w Katowicach. Sama usługa wykonana bez zastrzeżeń (niewielki ubytek w górnej jedynce). Niestety mam zastrzeżenia odnośnie obsługi w rejestracji przychodni. Na moje pytanie ile płacę pani obsługująca pacjentów odpowiedziała, że 170 zł., ja przedstawiłam kartę upoważniającą mnie do 20 procentowej zniżki, karta wystawiona przez przychodnię ATRIA ważna do końca 2020 roku. Na tą informację pani z rejestracji udała się do pani doktor z pytaniem " Pani doktor to jest cena po rabacie", pani doktor odpowiedziała "TAK", po czym pani z rejestracji zwróciła się do mnie z informacją, że płacę 170 zł. ponieważ to jest cena po rabacie. Na tą niedorzeczną informację odpowiedziałam, że to niemożliwe ponieważ nie poinformowałam pani doktor, że posiadam kartę rabatową. Pani z rejestracji udała się ponownie do pani doktor i po dłuższej chwili narady na osobności, bez słowa wyjaśnienia napisała mi na kartce cenę 140 zł. Nawiasem mówiąc 170 zł. minus 20 procent to nijak nie jest 140 zł., ale to już szczegół. Nie skomentowałam, zapłaciłam i już nie wrócę. Personel jest NIEUCZCIWY.

Najgorsze centrum

Najgorsze centrum stomatologiczne, trafiłam z bólem dziąseł lekarz stomatolog, stwierdził że mam mechaniczne uszkodzenie.Ból nie ustąpił poszłam do innego dentysty ten stwierdził bakteryjne zapalenie dziąseł, przepisał antybiotyk.Nie polecam nikomu wizyty w Atri, lekarze tam pracujący mają zerową wiedzę, straciłam tylko pieniądze a pomcy nie otrzymałam.

Potwierdzam. Takiego

Potwierdzam. Takiego niedouczonego i prostackiego personelu medycznego jak w Atria w Mysłowicach ze świeczkà szukać. Ceny wysokie jakość niska.

Wczoraj tj.9 kwietnia 2018 w

Wczoraj tj.9 kwietnia 2018 w Katowicach w Atrii moja synowa miała usuwany ząb ósemkę p.doktor zrobił to bardzo szybko i zalecił że po 20 min. może wypluć tampon,niestety wystąpiło krwawienie i to dosyć mocne.Po godzinie zdecydowała się pojechać do pogotowia dentystycznego załozono szewki i krwawienie ustało.Sumując wyrwanie zęba 250pln założenie szwów 150pln . Zadaję pytanie czy ten pseudo chirurg dent.ponosi jakąś odpowiedzialność,czy kasując za wyrwanie,przecież on widzi jak rozwalił dziąsło i powinien sam te szwy założyć, ale miał to w dupie czy mloda kobieta mająca dwójkę małych dzieci się wykrwawi.Nazywam się Wanda Makarska Mieszkam W ŚWIĘTOCHŁOWICACH mój nr tel.737 924 328

W Polsce to

W Polsce to współczuje...bo rzeżżżnia, na Białorusi nie raz lepiej

Nie wiem skąd te negatywne

Nie wiem skąd te negatywne opinie, chyba konkurencja im to pisze, ja od lat chodzę do Atrii (kiedyś miałam u nich zakładany aparat ortodontyczny bo chciałam przed ślubem zrobić sobie proste zęby) i nigdy nie miałam powodów do narzekań. Zabiegi zawsze były wykonywane dobrze a personel - to wiadomo zależy na kogo się trafi - raczej taki jak wszędzie, za to ceny mają lepsze bo gdzie indziej za to samo trzeba więcej zapłacić.

Omijam szerokim

Omijam szerokim łukiem!
Trafiliśmy tam z mężem na kontrolę.
Mój mąż jest tym szczęśliwcem że zawsze miał wszystkie zęby zdrowe.
Na wizycie dowiedział się że ma 17 zębów z ubytkami i należy je borować.
Na szczęście nie zaufał im i wtedy nie dał sobie nic zrobić, udaliśmy się do mojego zaufanego dentysty aby sprawdzić co się dzieje i ew. potwierdzić. Okazało się że wszystkie zęby ma zdrowe! Lekarz sprawdzał kilkukrotnie.
Tak więc ja omijam to centrum od tej pory szerokim łukiem. Naciągacze którzy są gotowi rozwiercać zdrowe zęby po to aby tylko zarobić pare groszy. Nie wiem jak tak można.
WSTYD!

Niestety trafiłam do

Niestety trafiłam do przychodni z bólem zęba (ósemki) Po zrobieniu RTG okazało się że ząb jest do wyrwania. Moje odczucia od samego początku były mieszane, poczynając od wyglądu gabinetu do podejścia stomatologa do mnie. Przejdźmy do znieczulenia...na gabinecie widnieje duży napis "podanie znieczulenia u nas nic nie boli" po czym słyszę, że jednak będzie bolało. Wiem, że są maści które uśmierzają ból, więc o nią poprosiłam, bez sensu, tym bardziej, że powiedziałam na wstępie, że obawiam się bólu. Poprosiłam, to dostałam z niechęcią i Pani doktor zaaplikowała taką dawkę. Wyrwanie trwało chwilkę. Bez problemów. Nie wiem tylko dlaczego zapłaciłam tak dużo 175 zł co z cennika wcale nie wynika. Następnego dnia zadzwoniłam zapytać, dlaczego tak dużo zapłaciłam, to Pani w rejestracji poinformowała mnie, że cennik zmienił się na początku roku. Sumując:
Drogo i warunki jak u dentysty za czasów szkolnych.

Jedna z najgorszych

Jedna z najgorszych przychodni dentystycznych do których trafiłem. Niekompetentny lekarz, który podczas rejestracji zapewniał o swoich umiejętnościach nawet w najtrudniejszych przypadkach, podczas wizyty stwierdził, ze "jednak sobie nie poradzi", a nawet nie posiada odpowiednich narzędzi, kazał szukać innego gabinetu, nie omieszkając skasować za pożal sie Boże 5 min. "konsultacje" pieniędzy, marnując jednocześnie tylko mój czas.
Szczerze odradzam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania