Bolesław Litewka, Małgorzata Litewka - opinie - Poznań, Chirurg szczękowy, Stomatolog

GABINET STOMATOLOGICZNY

lek. med. i stom. Bolesław Litewka
specjalista II° chirurgii szczękowo - twarzowej

lek. stom. Małgorzata Litewka
specjalista II° chirurgii stomatologicznej

Usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii stomatologicznej.
IMPLANTY ZĘBOWE firmy NOBEL BIOCARE

Telefon kontaktowy: 

0604 238 620, 0606 396 052

Dane adresowe: 

61-663 Poznań, ul. Winogrady 56

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałku - czwartku 15.00-19.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-22 11:49, Aktualizacja: 2008-07-22 11:49

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Bolesław Litewka, Małgorzata Litewka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam Pana doktora

Polecam Pana doktora Bolesława Litewkę. Bardzo dobry stomatolog oraz protetyk. Już nie raz ratował moje zęby z opresji w dodatku za bardzo rozsądną cenę. Pozdrawiam.

Polecam Pana Bolesława

Polecam Pana Bolesława Litewkę, bardzo dobry stomatolog. Usunął mi zęba i w ekspresowym tempie miałem wykonaną protezę. Dziękuję.

SPROSTOWANIE do opinii z

SPROSTOWANIE do opinii z dnia 22-11-2013 godz. 10:15.
Niniejszym oświadczam, że 21.11.2013 o godz 17:00 podczas zabiegu usuwania lewej, dolnej 6 dr B. Litewka omyłkowo usunął 7. Tego samego dnia o godz 19:00 usunięta 7 została przez tego samego lekarza umiejscowiona w w dziąśle na swoim pierwotnym miejscu. Podczas kolejnych wizyt zdjęcie rtg oraz opłata na moje życzenie zostały oddane. Jako zadośćuczynienie dr. B. Litewka zobowiązał się wstawić implant dolnej 6. Proces implantacji jest do dnia dzisiejszego kontynuwany.
Opinię z dnia 22/11/2013 z godz. 10:15 zamieściła osoba postronna.

Bardzo polecam p. dr

Bardzo polecam p. dr Małgorzatę Litewkę, super fachowiec

Bardzo dobry stomatolog i

Bardzo dobry stomatolog i chirurg szczękowy.Lekarz który leczy a nie kasuje.Gorąco polecam. Poszłem do gabinetu z tzw. ulicy ponieważ miałem akurat po drodze.Byłem zaszokowany oczywiście pozytywnie konkretnym podejściem i ceną za wyleczenie zęba.100 zł za wyełnienie gdzie miałem dziurę na pół zęba!!!Gorąco polecam!!!

Również polecam Pana

Również polecam Pana doktora Bolesława
Litewkę. Bardzo dobry i konkretny lekarz.

Bardzo dobry stomatolog i

Bardzo dobry stomatolog i chirurg szczękowy.Lekarz który leczy a nie kasuje.Gorąco polecam. Poszłem do gabinetu z tzw. ulicy ponieważ miałem akurat po drodze.Byłem zaszokowany oczywiście pozytywnie konkretnym podejściem i ceną za wyleczenie zęba.100 zł za wyełnienie gdzie miałem dziurę na pół zęba!!!Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry

Bardzo dobry lekarz.Polecam.Wielkie doświadczenie i profesjonalizm.

Zarówno podejście do

Zarówno podejście do pacjenta, jak i umiejętności medyczne to absolutna masakra!!!!! Moja operacja, którą przeprowadził pan Litewka zakończyła się poważnymi komplikacjami m.in. zapaleniem otrzewnej. Lekarz nie zainteresował się tym jak się czuję. W kontakcie z rodziną był arogancki. Ani przed ani po zabiegu ze mną nie porozmawiał o stanie zdrowia. Na moje pytanie co dalej, odpowiedział, że "przyjechałam taka zaniedbana. to będę miała drugą operację". I rzeczywiście. Miałam kolejne trzy, które były konsekwencjami jego błędu. To jest absolutnie niesamowite, że dyrekcja szpitala zatrudnia takie osoby. Moje leczenie trwało miesiącami. Nigdy jednak nie wrócę do pełnego zdrowia.

Dobre sobie zapalenie

Dobre sobie zapalenie otrzewnej od zęba,to nie wyrostek robaczkowy!!!.Jest też innny kawał,,Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie,
gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach?
Pacjent spokojnym głosem:
- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie
ból zadawali... Prawda, Panie Doktorze...?

Pan dr Litewka to stomatolog

Pan dr Litewka to stomatolog z prawdziwego zdarzenia!
Jest świetnym fachowcem, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam w 100 %!!!

A to on jeszcze żyje ??7

A to on jeszcze żyje ??7

dr B.Litewka to Stomatolog z

dr B.Litewka to Stomatolog z prawdziwego zdarzenia i niezrównany chirurg szczękowy, fantastyczny w swoim fachu. Rwał mojej Mamie (90 Lat ) 2 zęby a każdy miał po 3 korzenie, zawsze miała bardzo trudne i bolesne rwania, tu trwało to może 15 - 20 minut,bez bólu, bez nerwów !!! nie mogę też nie wspomnieć o jego super podejściu do starszych ludzi, sam jego wygląd budzi zaufanie, za to fachowość bije wszelkie rekordy, nie jest dziś łatwo znaleźć tak dobrego lekarza. Jaka szkoda że nie trafiłam do niego wcześniej ale teraz to jest już i moim stomatologiem.
Gorąco polecam !!!

Zgadzam się w 100%

Zgadzam się w 100% najlepszy chirurg szczękowy i stomatolog w dodatku za tak rozsądną cenę.Trafiłam do niego od innego stomatologa w celu usunięcia zęba,dr.B.LItewka odradził usunięcie i uratował zęba który według innego lekarza był nie do uratowania.Plecam.

Nie polecam dr Litewki

Nie polecam dr Litewki nikomu!!! Usunął pacjentce siódemkę zamiast szóstki i skasował jeszcze za to pieniądze!! Dodam, że miał zdjęcie rtg chorego zęba, którego nie oddał mimo, że osoba zrobiła je na własny koszt.

dr Bolesław Litewka - nie

dr Bolesław Litewka - nie polecam ...wręcz odradzam. Byłam usunąć 6 z powodu torbieli która się tam zrobiła. Nie poradził sobie z tym zębem za pierwszym razem, musiałam iść po tyg. kolejny raz żeby usunąć jeszcze jeden korzeń. I zgadnijcie co? ostatnio miałam dłutowanie ósemki więc musiałam zorbic zdjęcie całej szczęki i okazało się ze mi jednak ten korzeń zostawił!!!! Co oznacza, że mnie okłamał bo poszłam tam za drugim razem ze względu wlansie na ten korzeń a skoro ona tam nadal jest tzn. ze z pełna premedytacją mnie okłamał!!!! Najgorsze jest to ze znieczulenie nie działało..a tekst dr ze to ból w mojej głowie pozstawie bez komentarza. Nigdy w życiu nic tak nie mnie bolało. W tej chwili chodzę do chirurga który traktuje poważnie swoich pacjentów i wiem już, że nawet taki zabieg jak dłutowanie ósemki nie boli. Bo nie musze chyba mówić jak bardzo z powodu tej 6 byłam przerażona w momencie kiedy musiałam iść usunąć 8

Podejście do stanu pacjenta

Podejście do stanu pacjenta żenujące. Brak szybkiej, trafnej diagnozy. Bardzo beszczelne podejście do rodziny chorego, zamiast wsparcia i pomocy otrzymują wymijające informacje, które nie pokrywają się ze stanem faktycznym pacjenta. Zabieg rokujący szybki powrót do zdrowia, który zakończył się pozytywnie, a po kilku dniach wystąpił silny stan zapalny dzięki opieszałej decyzji specjalisty, a właściwie jej braku pacjent leży w dniu dzisiejszym na intensywnej terapii w stanie krytycznym z zakażonym całym organizmem, walcząc o życie. Gratuluję ponad 30-letniego doświadczenia i wielkiej wiedzy medycznej, która niestety nie potrafiła w tym przypadku stwierdzić podstawowych oznak zakażenia. Wielki wstyd !!!!!!!!! Nie polecam.

Polecem, warto, świetny

Polecem, warto, świetny lekarz!

wspania.ły rewelacyjny

wspania.ły rewelacyjny poprawia wszystkie popsute przez innych pseudo fachowców zeby ,naprawde leczy a nie kasuje!!! jest swietnym fachowcem , polecam wszystkim od małego po duzego - to lekarz z pelnym oddaniem i zaangazowaniem ,dziekuje Panie doktorze ze Pan jest!

Polecam.Swietny

Polecam.Swietny fachowiec,konkretny i bardzo obiektywny.

bardzo dobry stomatolog i

bardzo dobry stomatolog i implantolog,z duzym doswiadczeniem.

Świetny specjalista.

Świetny specjalista. Polecam.

Lekarz godny polecenia

Lekarz godny polecenia

Bardzo dobry stomatolog,

Bardzo dobry stomatolog, polecam

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania