Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności Plast-Med - opinie - Katowice, Ginekolog

dr nauk med. Spec. ginekolog Leszek Nowak

Telefon kontaktowy: 

el. / fax: 32 352-10-40

Dane adresowe: 

40-832, Katowice, Witosa 21
woj. śląskie

Dni i godziny przyjęć: 

rejestracja od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 20.00

Koszt wizyty: 
100,00
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-26 19:31, Aktualizacja: 2018-09-19 13:40

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności Plast-Med

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Z całą pewnością

Z całą pewnością polecam!!! Rzeczowy, konkretny i fachowy. Zna się na tym co robi i posiada ogromną wiedzę. Dr. Nowak prowadził moje dwie ciążę i był obecny przy porodzie, wcześniej mnie operowal i złego słowa nie mogę na jego temat powiedzieć. Gorąco polecam!!!

Świetny lekarz. Po 6 latach

Świetny lekarz. Po 6 latach latania od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do Niego. Pierwszą wizytę mieliśmy w październiku a inseminacje w styczniu pierwszą i udaną:-) ale szczęście nie trwało długo :-( dzięki niemu dowiedziałam się że moje pęcherzyki Graffa są puste i że trzeba je utuczyć. Każda z nas jest inna, na jedną zadziała kuracja hormonami na drugą nie i nie można za wszystko obwiniać zawsze lekarza .

NIE POLECAM ! Leczyłam się

NIE POLECAM ! Leczyłam się w klinice prawie 2 lata, bez efektu. Po tabletkach hormonalnych przepisanych przez pana doktora dostałam torbieli na jajniku i depresji. Początkowo myślałam, że depresja ma związek z problemami z zajściem w ciążę, ale inny lekarz, jak mu powiedziałam jakie dawki hormonów miałam zapisane zasugerował, że jest to wynik ich długotrwałego zażywania. Dziś mam 15 miesięcznego cudownego synka. Zaszłam w ciąże rok po przerwaniu leczenia i bez udziału żadnych lekarstw.

Nie! Jeszcze raz nie!

Nie! Jeszcze raz nie! Omijacie dr.Leska Nowaka. Powinnam mieć cesarkę a rodząc normalnie ledwie wyżyłam. Dr. Nowak nie umiał obliczyć własciwego terminu porodu i nie zauważył wady która nie pozwalałami na naturalny poród.

Dr Nowak-NIE

Dr Nowak-NIE POLECAM!!!!!!!!!! Bagatelizuje wszystko, robi niepotrzebne, nieistotne badania. Leczyłam się u Niego prywatnie 5 lat , nie zrobił histeroskopii , laparoskopii ani HSG przez tyle lat , a okazało się ,że mn. macica jest nieprawidłowa na dodatek z mięśniakiem . Nie dązy do efektu tylko przeciaga leczenie. Twierdził,że wszystko o.k. I zawsze On Lekarz pytał mnie i męża" Co robimy"...Mówi bez przerwy nie na temat , o wakacjach , podróżach , pacjentkach i oczywiście o wspaniałych reultatach, co do których się nie przekonałam. Bez komentarza...:-)Strata czasu , pieniedzy i godności. Lekarz ma "kompleks Boga" i bez przerwy używa zaimka "JA" ... Skupia się wyłącznie na reklamie siebie oraz obietnicach bez pokrycia . Jestem mamą rocznej Córeczki,ale dzięki dr Tomankowi , którego polecam wszystkim.

Ja w 100% nie polecam tej

Ja w 100% nie polecam tej Kliniki. PO roku leczenia tam zmieniliśmy lekarza. Przy pierwszej wizycie powiedział że nie widzial tak zaniedbanej pacjentki. NADZERKA< ENDOMETRIOZA! Pan Dr Nowak twierdził jednak że wszystko było ok. Czy dr Nowak to ginekolog czy np stomatolog bo na chorobach kobiecych sięzupełnie nie zna niestety! Po laparoskopii prowadzonej przez innego lekarza okazalo się że stwierdzoną: NIEPLODNOSC PIERWOTNĄ ORAZ CIĘŻKĄ ENDOMETRIOZĘ MAICIY. Wcześniej oczywiście musiałam sobei zamrozić nadżerkę! Pan Doktor Nowak oczywiście wcześniej jej nei zauważyl! Brak słów.

Czas zmienić tekst!!!!

Czas zmienić tekst!!!!

Wypadałoby zmienić parę

Wypadałoby zmienić parę słów w opinii zamiast przeklejać ją z jednego forum na drugie, bo człowiek, który je czyta nudzi się. Albo spędzić ten czas na poszukanie w Internecie kontaktu do dr House'a - on na pewno zaradzi wszelkim Pani problemom: nadżerce, endometriozie oraz widocznym jak na dłoni chorobom umysłowym.

Nie polecam, jest arogancki,

Nie polecam, jest arogancki, niedyskretny i zależy mu na pieniądzach a nie na pacjentach.

W takim razie ja trafiłam

W takim razie ja trafiłam zupełnie do kogoś innego... uprzejmy, miły i przede wszystkim rzeczowy, nie traci czasu na pierdoły heh, ja osobiście polecam, świetny fachowiec

"dzięki" temu lekarzowi

"dzięki" temu lekarzowi moja córeczka o mało nie urodziła sie martwa, zwlekał z cesarskim cięciem choc od 13 godzin nie bylo postepu w akcji porodowej, nie przekonały go zielone wody płodowe i sugestie innego lekarza i położnych!!! teraz moja córeczka ma miesiac i nadal walczy ze wszystkim przeszła koszmar wszystko dzięki Panu Nowakowi

super profesjonalista,

super profesjonalista, dobrze ze do Niego trafiłąm

świetny profesjonalista

świetny profesjonalista

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania