Gabinet Neurologopedyczny - Władysław Pitak - opinie - Koszalin, Logopeda

Gabinet Neurologopedyczny - Władysław Pitak
Koszalin
http://www.logos.dt.pl

Telefon kontaktowy: 

094 340 60 06

Dane adresowe: 

ul. Pieczarek  4
75-900 Koszalin

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-10 01:27, Aktualizacja: 2009-06-10 01:27

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Logopeda Koszalin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Neurologopedyczny - Władysław Pitak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Teresa Pater Polecamy pana

Teresa Pater
Polecamy pana Władysława Pitaka. Byliśmy u niego z dzieckiem kilka razy w czasie naszego pobytu wakacyjnego pobytu w Polsce. Co możemy powiedzieć? Jest to starszy pan bardzo solidnie wykształcony logopeda, muzykoterapeuta, który leczy bardzo nowocześnie i z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Ale , co najważniejsze jest wymagający od rodziców wobec ich dzieci. To nam się podobało. A przy tym jest rzeczowy, spokojny i wyrozumiały. Bardzo dobry terapeuta. Polecamy.

Dziękuję Panu Pitakowi za

Dziękuję Panu Pitakowi za pomoc w leczeniu mojej nerwicy. Sama nie mogłam sobie z nią poradzić, ale dzięki Panu zrozumiałam, że można się jej pozbyć, ale trzeba trochę nad sobą popracować. ćwiczyłam relaks i poznawałam siebie i zobaczyłam że jest we mnie dużo dobrej energii. To jakby niewiele, ale na początku terapii to bardzo dużo. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i nadal trenuję zdrowie. Grażyna Z.

Władysław Pitak NIE JEST

Władysław Pitak NIE JEST LEKARZEM, za to chętnie ogłasza się w rubrykach dla lekarzy i zakłada konta na portalach dla lekarzy, co może jego klientów wprowadzać w błąd. Między lekarzem ze specjalizacją z logopedii, a logopedą po kursie dla pedagogów jest różnica jak między chirurgiem plastykiem,a kosmetyczką. Kosmetyczki też są bardzo potrzebne ale nie powinny podawać się za lekarzy.

Logopedzi ogłaszają się w

Logopedzi ogłaszają się w rubrykach dla lekarzy. Ten/ta co pisał/a ten komentarz nie ma pojęcia o potrzebnych studiach do wykonywania zawodu logopedy. Po kursach można zostać kosmetyczką, ale nie logopedą. Wystarczy zajrzeć do internetu żeby zobaczyć, że pan Pitak jest pedagogiem po studiach magisterskich w Słupsku i logopedą po studiach podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim. Trzeba być mieć w sobie dużo podłości i nienawiści, żeby nieuczciwie zwalczać konkurenta podważając jego wykształcenie. Niech konkurencja zabierze się do pracy nad sobą, to może stanie się pożyteczna dla ludzi chorych. Grażyna Z.

Dr Wladyslaw Pitak to

Dr Wladyslaw Pitak to najlepszy logopeda jakiego spotkalismy. Widzielismy jego dyplomy. Jest dyplomowanym logopeda po studiach podyplomowych na Uniwersytecie Gdanskim gdzie studiuja lekarze i specjalisci innych dziedzin pokrewnych z psychologia i medycyna. Czytalismy duzo dobrych opinii o nim na portalach specjalistycznych jako o autorze nowych metod leczenia jąkania i nerwic. Mieszkamy od kilku lat w UK i specjalnie do niego przyjechalismy bo slawa o nim dotarla az tutaj. Warto bylo i nasze dziecko teraz ma dobra opieke i mowi coraz lepiej po polsku i angielsku. Pozdrawiamy pana Pitaka i polecamy bo warto. Monika i Robert z UK.

Mi terapia pomogła bardzo.

Mi terapia pomogła bardzo. Kiedyś , jeszcze pół roku temu, bałam sie wychodzić z domu, miałam różne dziwne jazdy (ponoć zaburzenia lękowe z atakami paniki), zaczynałam sie bać zaraz po przebudzeniu, miałam straszne doły, było to związane z moją niską samooceną. właś nie zakończyła m psychoterapię i jestem naprawde w innym miejscu swojego życia, przede wszystkim czuję, że naprawdę zaczęłam żyć. Nie było łatwo przejść przez terapię,ale nie żałuję.
Ela

Jest świetnym ,kompetentnym

Jest świetnym ,kompetentnym o wysokiej kulturze osobistej logopedą, posiadającym rozległą wiedzę i doświadczenie . Po dwóch wizytach wiedziałam, że trafiłam do dobrego specjalisty. Teraz ćwiczę oddychanie , relaksację i trening autogenny i powoli przestaję się jąkać. Wdzięczna pacjentka Ola

Pan mgr Władysław Pitak

Pan mgr Władysław Pitak odwiedził nasze jaskinie solne w Kudowie, Polanicy, Dusznikach i Lądku Zdroju . Jest On słynnym logopedą i muzykoterapeutą, który reprezentuje Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy "LOGOS" w Koszalinie.
...
Na poczatku była rozgrzewka. Spacer po okręgu, po podłożu, wyłożonym solą z morza martwego. Można było dotykać i brać w ręce sól.
...
Następnie odbyło sie powitanie uczestników przez terapeutę. Pan Pitak mówil o tym , jak zwalczać własny lęk i niepokój, jak nauczyć się stanów wewnętrznego odprężania i spokoju.
...
Po kilku minutach słuchaliśmy nagranego przez Pana Władysława Treningu Jacobsona, który polegał na wykonywaniu określonych, celowych ruchów rękami, nogami, tułowiem i twarzą, po to, aby napinać i rozluźniać określone grupy mięśni organizmu.
...
Potem był przedstawiony Trening Schultza, który składa się z 6 elementów: uczucie ciężaru, uczucie ciepła, regulacja pracy serca, regulacja swobodnego oddychania, uczucie ciepła w całym organizmie, uczucie chłodu na czole. Wystarczy kilkanaście minut, aby odprężenie mięśniowe i naczyniowe dało pełne odprężenie psychiczne.
...
Wszystko zależy od umiejętności koncentracji. Dla dobrego opanowania treningu nieraz trzeba ćwiczyć 3-9 miesięcy. Ale warto spróbować, gdyż autogenia przeżywana jest jako stan błogości, a równocześnie jako stan bliski senności.
...
Po upływie 5-10 minut relaksu , należy sugestywnie wyprowadzić się z tego stanu, wstać powoli, odetchnąć kilka razy głęboko, wykonać kilka ruchów gimnastycznych i zacząć coś robić. Wszystko to trwało około 45 minut.

kuracjuszka z Wrocławia

Byłam z dzieckiem bo się

Byłam z dzieckiem bo się jaka i nie wymawia "r " i jestem pod dobrym wrażeniem. To dobry specjalista, spokojny i mądry.Nie wszystko zapamietałam ale dał mi ćwiczenia na papierze i na płycie i powiedził zebym systematycznie cwiczyła z dzieckiem. Podobało mi się że zauważył u mnie nerwicę i dał mi też cwiczenia. Wizyta trwała aż 70 minut. dziekuję panie doktorze Pitak i polecam PANA wszyStkim.

Władysław Pitak jest

Władysław Pitak jest specjalistą wysokiej klasy. Polecam. Mama Ewuni

Mówi się , że zdrowi nie

Mówi się , że zdrowi nie siedzą w poczekalni do lekarza. I to jest prawda, ale ja jestem zdrowy i bardzo mnie zainteresował ten portal . Postanowiłem sprawdzić, jakie opinie mają koszalińscy specjaliści. Znalazłem kilku, ale żaden z nich nie ma tak dobrych opini jak W.Pitak. Najfajniejsze jest to, że znam tego logopedę, bo kiedyś do niego chodziłem z trudnym do usunięcia seplenieniem. Chodziłem prawie 4 miesiące, co tydzień razem około 15 wizyt. Od kilku lat jest wziętym dziennikarzem i w radiu mówi się , że mam najlepszą dykcję. To zasługa przede wszystkim mojego niegdyś logopedy W.Pitaka. Stawiam najwyższą ocenę. Władysław Pitak to bardzo dobry logopeda.

Zgadzam się z opiniami o

Zgadzam się z opiniami o p.Pitaku. To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku tygodni chodzimy do niego z naszą córeczką u której stwierdzono opóźnienie mowy. Nie jest łatwo, ale tylko u niego dostaliśmy konkretne wskazówki i materiały logopedyczne do ćwiczeń w domu. Polecamy jak najbardziej.

Rodzice Marusi

Zgadzam się z opiniami o

Zgadzam się z opiniami o p.Pitaku. To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku tygodni chodzimy do niego z naszą córeczką u której stwierdzono opóźnienie mowy. Nie jest łatwo, ale tylko u niego dostaliśmy konkretne wskazówki i materiały logopedyczne do ćwiczeń w domu. Polecamy jak najbardziej.

Rodzice Marusi

Prowadzona przez niego

Prowadzona przez niego wieloletnia działalność na terenie uzdrowiska Kołobrzegu, Dźwirzyna i Mielna została uznana za bardzo pozytywny czynnik leczenia uzdrowiskowego. Uzyskane zaś efekty terapeutyczne są wysoce zadowalające. (...) Obserwując działalność mgr W. Pitaka oraz oceniając jego zaangażowanie naukowe na polu muzykoterapii, nie tylko popieram całkowicie tę działalność, ale uważam, że wyniki tej pracy skondensowane statystycznie nadają się w zupełności na dysertację doktorską. (...)
Naczelny Lekarz Uzdrowiska Kołobrzeg- Doc. dr hab. med. Bohdan Trzeciak

Nie wiem, po co to

Nie wiem, po co to rejestrowanie i logowanie na portalu, gdzie chce się napisać kilka słów o dobrym człowieku i fachowcu.

Wiem jedno, ten logopeda pomógł mi w walce z moim jąkaniem i dzisiaj umiem, a to jest najwazniejsze rozmawiac z ludzmi i nie bać sie tych rozmów. Stawiam temu logopedzie najwyższa oceną.

Panie doktorze dla mnie będzie pan zawsze najlepszym specjalistą, bo mi pomogł pan w najważniejsze sprawie.

Od kilku tygodni regularnie

Od kilku tygodni regularnie uczestniczę w indywidualnych zajęciach logopedycznych. Mam szczękościsk po długo noszonym aparacie, seplenienie i zmiękczanie spółgłosek. Dużo tych wad, ale idzie mi dobrze dzięki reguoarnym ćwiczeniuom pod fachowym okiem p. Pitaka z Koszalina. Polecam, jest ciężko, ale warto.

byłam wczoraj z moim 4

byłam wczoraj z moim 4 letnim synkiem Szymonem. Lekarze mówili,że ma niedosłuch a tymczasem z badania logopedycznego wyszło, że dziecko bardzo dobrze słyszy szept tylko nie odróżnia wyrazów z literami dźwiecznymi i bezdźwięcznymi. Dostałam atrakcyjne ćwiczenia na poprawe słuchu i rozróżnianie liter w mowie. Dziękuję i polecam wszystkiom mamusiom. Bardzo dobry logopeda.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania