Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Bodnarczuk - opinie - Szczecin, Internista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Bodnarczuk
Szczecin

INTERNISTA, GASTROENTEROLOG

WIZYTY DOMOWE
BADANIE KIEROWCÓW!

Telefon: 515 091 732

Telefon kontaktowy: 

515 091 732
+48 783 999 982 (Artimed)

Dane adresowe: 

ul. Sadowskiego  1 / 6
71-213 Szczecin

Gabinety ARTIMED:
ul. Ściegiennego 27
70-354 Szczecin

Dni i godziny przyjęć: 

Artimed - wtorek 16.00-18.00

Rejestracja:
pon, śr 13:00 - 19:00
wt 9:00 - 14:00
czw 9:00 - 16:00
pt 9:00 - 13:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-20 06:06, Aktualizacja: 2015-10-30 09:38

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Internista Szczecin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Bodnarczuk

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Wspanialy, kompetentny,

Wspanialy, kompetentny, empatyczny lekarz i mądry, cieply, zyczliwy czlowiek!
Doktor Bodnarczuk to rzadko spotykany przyklad czlowieka, ktory łaczy imponującą wiedze, (ktora sięga daleko poza oficjalnie okresloną specjalność) z cierpliwoscia i ogromną kulturą osobistą.
Sama będąc lekarzem powierzam doktorowi swoje zdrowie ze 100% zaufaniem, oraz polecam wszystkim z całym przekonaniem! To prawdziwy lekarz z powołania!
Z wyrazami szacunku - lek.med.Krystyna Granberg.

Na początku myślałem że

Na początku myślałem że to kolejny lekarz, który mi nie pomoże. Ale myliłem się. Doktor pomimo że młody ma naprawdę dużą wiedzę. Leki które mi zapisał od razu pomogły. I do tego jeszcze tanio leczy.
Jacek-Choszczno.

Jaki powinien być

Jaki powinien być prawdziwy lekarz z powołania?
- dobry diagnosta,
- analizujący wnikliwie wyniki badań
- ciągle poszerzający wiedzę i szukający nowoczesnych rozwiązań
- zaangażowany w wyjaśnienie problemu,
- słuchający i obserwujący pacjenta
- cierpliwy i pomocny,
- potrafiący w sposób prosty i jasny dla laika wytłumaczyć istotę badanego problemu
- szukający dla pacjenta najlepszych rozwiązań
- nieskładający obietnic a działający nawet poza obszarem swojej specjalizacji,
Takim właśnie "niepopsutym" i odpowiedzialnym lekarzem jest Tomasz Bodnarczuk. Leczy całą naszą rodzinę i nazywamy Go dr. House
Pod jego opieką czujemy się wszyscy bezpieczni.

Dziękuję serdecznie za

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię.
Tomasz Bodnarczuk

Leczyłem sie przez ponad 10

Leczyłem sie przez ponad 10 lat u róznych lekarzy bez skutku i w końcu trafilem na rewelacyjnego lekarza jakim jest dr. Bodnarczuk. Bardzo sympatyczny z duża kultura osobistą ,wielką kompetencją i przede wszystkim umiejący słuchac. Rozmawiając z doktorem Tomaszem czuje sie duża troske o pacjenta i chęć pomocy co rzadko sie zdarza w dzisiejszej sluzbie zdrowia . Z pełna odpowiedzialnoscią bardzo wszystkim polecam dr. Bodnarczuka

Lekarz med. Tomasz

Lekarz med. Tomasz Bodnarczuk– specjalista chorób wewnętrznych, jest profesjonalistą o ogromnej i wszechstronnej wiedzy medycznej, o autentycznej etyce Hipokratesa – w rozumieniu profesji medycznej, roli i zadań lekarza i relacji lekarz - pacjent. Wymienionego lekarza znam i podziwiam. Panu Doktorowi zawdzięczam rozpoznanie mojej ciężkiej choroby, uratowanie zagrożonego życia i troskliwą opiekę. Pan Doktor Tomasz jest prawdziwym ANIOŁEM, zawsze kompetentny, sympatyczny, uśmiechnięty i gotowy do wszelakiej pomocy, aby nieść ulgę pacjentowi. Wszystkim cierpiącym życzyłabym możliwości bycia pod opieką tak BARDZO GODNEGO naśladowania lekarza, jakim jest Doktor Tomasz Bodnarczuk.

Pan Tomasz Bodnarczuk poza

Pan Tomasz Bodnarczuk poza fantastycznym podejściem do człowieka ma naprawdę ogromną wiedzę (którą z tego co mi wiadomo stale poszerza). Do każdego pacjenta podchodzi bardzo rzetelnie, przeprowadza szczegółowy wywiad, nie ma oporów przed zlecaniem niezbędnych badań. Zawsze trafnie stawia diagnozy i dobiera odpowiednie leczenie - jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam. Leczy całą moją najbliższą rodzinę i nie boimy się powierzać mu naszego zdrowia. Nie mam żadnych zastrzeżeń, szczerze polecam!

Moją opinię na temat Pana

Moją opinię na temat Pana Doktora Bodnarczuka wyrażam na tym forum z wewnętrznej potrzeby. Pana Doktora cechuje niezwykła życzliwość, wręcz ciepło, którym promieniuje na pacjenta. Zawsze ma czas na rzeczową i serdeczną rozmowę. Stawia zawsze prawidłową diagnozę, gdyż dysponuje rozległą wiedzą, którą potrafi przekazać w dostępny sposób pacjentowi.Z całego serca polecam Pana Doktora Tomasza!

Jeśli szukasz lekarza z

Jeśli szukasz lekarza z prawdziwego zdarzenia i z powołania, to właśnie taki jest Pan Doktor Tomasz Bodnarczuk. Człowiek o wielkim sercu. Diagnozy stawiane przez Pana Doktora sprawdzają się w 100%. POLECAM GORĄCO!

Świetny lekarz i człowiek

Świetny lekarz i człowiek z wysoką kulturą osobistą. Trafnie stawia diagnozę i przepisuje skuteczne leki. Jest bardzo dokładny, rzetelny i dobrze zorganizowany. Umie doradzić w sprawach nie związanych z interną. Dziękuje Panie Doktorze i życzę wszystkiego najlepszego.

Lekarz z powołania, a to

Lekarz z powołania, a to rzadkość. Dociekliwy, profesjonalny, kontaktowy. Zawsze przprowadza bardzo dokładny wywiad zanim postawi diagnozę. Nie spieszy się. Naprawdę polecam Pana doktora Tomasza Bodnarczuka.

Bardzo dobry specjalista i

Bardzo dobry specjalista i dodatkowo miły w obyciu. Dociekliwie przeprowadza wywiad. Udziela porad o bardzo szerokim zakresie, posługując się językiem zrozumiałym dla pacjenta i chętnie odpowiadając na pytania oraz cierpliwie tłumacząc pacjentowi diagnozę i aspekty leczenia. Nie tylko leczy. ale i podtrzymuje na duchu, co również jest istotne i nie często spotykane u innych lekarzy.

Cudowny lekarz :) Trafiłem

Cudowny lekarz :) Trafiłem na Pana Doktora dzięki temu portalowi i tak pozytywnym opiniom. Od razu widać, że Pan Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny specjalista. Bardzo dba o swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu, moja pierwsza wizyta trwała niemal godzinę. Co więcej to chyba najsympatyczniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Leczę się z powodu wrzodów żołądka i uporczywych zaparć. Wizyta u Pana Doktora to czysta przyjemność - zawsze wchodzę załamany, a wychodzę z uśmiechem na twarzy. Polecam z całego serca tego lekarza!

To fantastyczny lekarz.

To fantastyczny lekarz. Poświęca pacjentowi wiele uwagi, udziela wyczerpujących wyjaśnień i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Poza wszystkim naprawdę przemiły człowiek. Warto zaufać, gorąco polecam!

Duże szczęście trafić na

Duże szczęście trafić na takiego lekarza !!!Nie zostawia naszej rodziny(a leczymy się u doktora z mężem i kuzynką)samym sobie z jakąkolwiek dolegliwością. Diagnozy są zawsze trafione, dokładnie bada pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, nie boi się wysyłać na dodatkowe badania i do specjalistów.Jest lekarzem z powołania, a jego wiedza jest ogromna.To taki lekarz do którego ma się pełne zaufanie i z całą pewnością można Go polecić każdemu.Jest bardzo miły i kulturalny.My też więc polecamy!!!

Bardzo się cieszę że mam

Bardzo się cieszę że mam możliwość podzielenia się swoją opinią na temat Pana Tomasza Bodnarczuka. Panu doktorowi z całą pewnością należy się najwyższe uznanie zarówno za Jego wysokie kompetencje, fachowość, rzetelność, jak również za życzliwe, indywidualne i empatyczne podejście do pacjenta. Wykonuje swój zawód z pełnym zaangażowaniem i cierpliwością. Jest prawdziwym lekarzem z powołania, dającym wysokie poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Pan doktor z sukcesem udzielał mi pomocy nie tylko podczas moich licznych problemów zdrowotnych ale również poprzez zaledwie jedną wizytę zakończył moją wieloletnią nieudolną walkę z nałogiem nikotynowym. Pan Tomasz to lekarz godny polecenia! Z wyrazami szacunku - Justyna W.

JESTEM OSOBĄ STARSZĄ I

JESTEM OSOBĄ STARSZĄ I SCHOROWANĄ.KORZYSTAŁAM Z WIELU RÓŻNYCH WIZYT LEKARZY ,LECZ MOJE SPOTKANIE JAKO PACJENTKI Z DR. BODNARCZUKIEM BYŁO MIŁYM ZASKOCZENIEM.PAN DOKTOR JEST BARDZO SYMPATYCZNY ,KOMPETENTNY ,OTWARTY.POŚWIĘCIŁ MI TYLE UWAGI ILE POTRZEBA ,WYTŁUMACZYŁ BARDZO SZCZEGÓŁOWO MÓJ PROBLEM ZDROWOTNY .POTRAKTOWAŁ MNIE Z SZACUNKIEM I UWAGĄ.TRAFNIE POSTAWIŁ DIAGNOZĘ.MOGĘ Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POWIEDZIEĆ ŻE JEST TO DOKTOR GODNY POLECENIA,POSIADA BARDZO SZEROKĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ . WDZIĘCZNA PACJENTKA

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania