Szukaj lekarzy, opinii, chorób...

JAROSŁAW LENARTOWICZ lekarz specjalista psychiatra i seksuolog - opinie - Warszawa, Piaseczno, Psychiatra, Seksuolog, Wizyty domowe

w_d472619f.jpg

Lek. med. Jarosław Lenartowicz specjalista psychiatra, biegły sądowy, specjalista seksuolog, psychiatria, psychoterapia, seksuologia, orzecznictwo, wizyty domowe, konsultacje, terapia: psychoza, schizofrenia, choroba afektywna, paranoja, nerwica, depresja, lęk, bezsenność, zespół abstynencyjny, wytrysk, libido, erekcja, anorgazmia, orgazm, lubrykacja
Porady, konsultacje, badania z zakresu psychiatrii i seksuologii, wizyty domowe, orzecznictwo ZUS ZLA, leki refundowane
Gabinet psychiatryczno - seksuologiczny

Telefon kontaktowy: 

Tel. +48 22 646 11 76, +48 22 845 57 84, +48 22 646 29 18
(poniedziałki i czwartki 09.00-20.00, środy 15.00-20.00, piątki 11.00-19.00)

Dane adresowe: 

Instytut Psychosomatyczny Sp. z o. o.
NZOZ „Centrum Medyczne IPS”
Poradnia Psychosomatyczna
Poradnia Seksuologii i Patologii Współżycia i Więzi Międzyludzkich
ul. Mokotowska 3 lok. 6 (Metro Politechnika)
00-640 Warszawa

Dni i godziny przyjęć: 

(poniedziałki i czwartki 09.00-20.00, środy 15.00-20.00, piątki 11.00-19.00)

www.psychiatra-seksuolog.pl

Koszt wizyty: 
150 - 200 PLN
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-04-08 01:41, Aktualizacja: 2015-01-12 14:27
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij i promuj

Opinie o JAROSŁAW LENARTOWICZ lekarz specjalista psychiatra i seksuolog

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dory lekarz w każdym calu.

Dory lekarz w każdym calu. Diagnozuje problem, zlec badania, jest dostępny i pozytywny.Informuje o lekach i długości leczenia. Potrafi wysłuchać. Cierpliwy, profesjonalny, życzliwy - zna się na medycynie i terapii. Lubi swoich pacjentów. Szczerze polecam. A. W.

Doktor Lenartowicz jest

Doktor Lenartowicz jest super lekarzem od roku pomaga mi i dzięki niemu stanąłem na nogi. Trafione leki, a przede wszystkim trafna diagnoza już po pierwszej wizycie. Całościowe podejście do pacjenta. Wykluczenie innych możliwych chorób. Gorąco polecam.

Super lekarz! Bardzo

Super lekarz! Bardzo sympatyczny, pozytywny, a przy tym kompetentny. Potrafi dobrać leki, interesuje się pacjentem, jego rodziną, pracą, obawami; nigdy nie odmówi pomocy. Pamięta swoich pacjentów, co jest bardzo miłe. Mam do niego pełne zaufanie. Poleciłem również swoim dwóm kumplom. Jeden ma podobny problem, a drugi-depresję po rozwodzie z żoną. Po miesiącu terapii czuję się już prawie dobrze. Pozlecał mi badania, których nawet internista nie zlecił, choć powinien był. Jestem bardzo zadowolony. Mariusz.

Wspaniały Człowiek i

Wspaniały Człowiek i wysokiej klasy Specjalista. Polecam całym sercem i z czystym sumieniem. :)

Bardzo życzliwy człowiek i

Bardzo życzliwy człowiek i świetny diagnosta. Jeśli chodzi o mój "beznadziejny" przypadek, to bardzo mi pomógł, jestem mu wdzięczny.

witam, z czystym sumieniem

witam, z czystym sumieniem polecam pana doktora,kultura osobista na najwyższym poziomie,kompetencja ogromna, wiedza o działaniu leków, indywidualne podejście do pacjenta a przy tym wyczerpujące odpowiedzi na pytania już wiem ze to lekarz którego szukałam od paru lat polecam. Anna

Uważam osobiście, ze jest

Uważam osobiście, ze jest to jeden z lepszych lekarzy w Warszawie, a miałam przyjemność być już u czterech. Doktor potrafi bardzo dobrze wychwycić co dolega pacjentowi i dodatkowo podnieść go na duchu. Niewątpliwą zaletą jest też fakt, że podchodzi całościowo- zlecił badania laboratoryjne, wypytywał o choroby internistyczne, o pobierane przeze mnie leki, by nie było niekorzystnych połączeń z antydepresantami, które zresztą trafnie dobrał już za pierwszym razem. Wiem, ze zawsze mogę na niego liczyć.
Katarzyna D.

bardzo dobry specjalista

bardzo dobry specjalista poświęca czas pacjentowi, jego diagnozy są trafne a leczenia skuteczne, polecam bardzo, jest to miły i kompetentny człowiek, któremu można powierzyć swoje zdrowie. Pomógł mi przejść przez problem, jakim była nerwica lękowa i uzależnienie. Dorota

Bardzo rzetelny,

Bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się. Widać że zależy mu na pacjencie. Poczułam się bardzo dobrze już po samej rozmowie z nim. Leki też pomogły. Z pewnym opóźnieniem, ale tak miało być. Po depresji ani śladu. Polecam każdemu. Jest dobrym fachowcem i człowiekiem. Zawsze doradzi, nie naciąga na mnóstwo wizyt i na drogie leki. Jest szczery i bardzo kompetentny w tym co robi.
Kasia

polecam, bardzo spokojnie

polecam, bardzo spokojnie wyjaśnia i słucha pacjenta. przede wszystkich pamięta to, co do niego mówiłam na poprzednich spotkaniach, a to cecha deficytowa u lekarzy :)

Niezbyt często sie zdarza,

Niezbyt często sie zdarza, by można było polecić lekarza. W tym przypadku moge to zrobić z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością.

Tego psychiatrę poleciła

Tego psychiatrę poleciła mi moja znajoma, która też się u niego leczyła. Jestem zadowolona. Byłam u niego już na czwartej wizycie i czuję się o wiele lepiej. Jest to człowiek, do którego chce się przychodzić. Nie nalezę do osób otwartych i rozmownych, wielu rzeczy się wstydzę, ale jemu bez problemu się otworzyłam i powiedziałam o wszystkim. Spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Dziękuję, Panie Doktorze.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
4 + 9 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.