Katarzyna Borysiuk - opinie - Warszawa, Stomatolog

Dane adresowe: 

ul. Bohdanowicza 13,

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-01-08 19:25, Aktualizacja: 2010-01-08 19:25

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Katarzyna Borysiuk

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Kiepski lekarz. Preferuje

Kiepski lekarz. Preferuje łatwe przypadki. Jak problem jest poważniejszy to się nie podejmuje z obawy, że sobie nie poradzi. Zaczęła ząb, rozwierciła i nie skończyła, bo nie umiała skończyć. Poza tym postępuje niezgodnie z zasadami etyki - krytykuje innych stomatologów w mało przyjemny sposób. ODRADZAM. Nigdy więcej ja ani nikt z mojej rodziny nie skorzysta z usług gabinetu, w którym przyjmuje dr Borysiuk.

DR.BORYSIUK TO MOTYLEK,TAK

DR.BORYSIUK TO MOTYLEK,TAK DELIKATNIE LECZY.POLECAMY WSZYSTKIM MARIA I LECH ZAWADA

Niestety tez odradzam

Niestety tez odradzam wizyte!! Za duże pieniądze mialam robione cztery korony i DWIE Z NICH PO MIESIACU WYPADŁY!!! Trzeba było je ratować u innego specjalisty, za dodatkowe pieniądze, który jak je zobacył stwierdził, że one po 10 latach nie powinny wypaść, co dopiero po miesiącu. Nie polecam i sama tam nie wracam!!

To jeden z najwspanialszych

To jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam.Nie tylko posiada ogromną wiedzę i umiejętności ale też jest zawsze życzliwa i uśmiechnięta.Każda wizyta jest spokojna bez pośpiechu i wszystkie czynności wykonywane są wyjątkowo starannie.Życzę wszystkim aby jak najczęściej trafiali pod opiekę takich wspaniałych lekarzy.Dziękuję i pozdrawiam.

Pani doktor Borysiuk Jest

Pani doktor Borysiuk Jest najlepszym stomatologiem z jakim miałam do czynienia.A byłam w wielu gabinetach.w wyniku błędów stomatologów musiałam przeprowadzić długotrwałe i kosztowne leczenie naprawcze.Kiedy trafiłam do pani doktor(z polecenia innego zadowolonego pacjenta)moja "gehenna" się skończyła.Nareszcie jestem pod opieką solidnego fachowca,które nie tylko ma wspaniałą wiedzę ale i ogromne zdolności manualne.Leczenie jest praktycznie bezbolesne a każda zmian wychwycona w takim stadium że nie ma szans na rozwój.Każdemu polecam tego wspaniałego lekarza.

Bardzo dobry

Bardzo dobry lekarz,posiadający wielkie serce do pracy połączone z życzliwością dla każdego pacjentów.
Dziwią mnie opinie desperatów wypisujących głupoty o Pani doktor tylko po to aby się dowartościować i wykrzyczeć swoje żale do siebie ukrywajac się przy tym jako anonimowi użytkownicy portalu... Żałosne!!!
Pozdrawiam i bardzo polecam tego stomatologa.
M.S.

Psuje opinię innym fachowym

Psuje opinię innym fachowym stomatologom. Jak się trafi na takiego takiego lekarza to trudno zaufać następnym. Proponuję zająć się Borysiuk tylko osobami bezzębnymi (protetyką), tam już niewiele można zaszkodzić.

POLECAM DENTYSTĘ. Jestem

POLECAM DENTYSTĘ. Jestem klientką Pani Doktor Borysiuk i uważam, że to doskonały fachowiec. Metody, które stosuje są nowoczesne i skuteczne! Miałam niesamowite bóle głowy, zębów i mimo wizyt w różnych gabinech dentystycznych nikt nie rozpoznał się co mi jest. Wysłano mnie do neurologa, brałam leki na zapalenie nerwów itp., które jedynie czasowo uśnieżały ból. Kiedy polecono mi Panią Doktor już po samym opisie jak i kiedy mnie boli nie miała wątpliwości jakie leczenie należy podjąć. Dodam, że skuteczność jest 100%. Polecam gorąco!!!

Wzruszająca historia.

Wzruszająca historia. Śmiem twierdzić, że udalo jej się zdiagnozować przez przypadek. Moje doświadczenie z p. Borysiuk pozwalają mi na osąd, że jest mierna w tym co robi. Ale mam nadzieję, że podniesie swoje kompetencje/kwalifikacje. Bo powinna.

Całkowicie popieram

Całkowicie popieram przedmówcę, bardzo mierny stomatolog.
A jeśli chodzi o elokwencję lekarza to radzę p. Borysiuk powściągnąć odrobinę swój język bo nie przystoi kobiecie i do tego lekarzowi takie słownictwo.

świetny fachowiec rzetelny

świetny fachowiec rzetelny dobry lekarz naprawde warto sie u Pani doktor sie leczyć

gorąco polecam ,bardzo

gorąco polecam ,bardzo dobry fachowiec posiadający bardzo dużą wiedze na temat nowoczesnych metod leczenia .widać że na bierząco sie kształci w kierunku stomatologii ,aż człowiekowi chce sie leczyć u Takiego lekarza , cechuje ją rzetelność , uczciwość i fachowość bardzo polecam

Lekarka postępująca

Lekarka postępująca nieetycznie, głównie dlatego, że sposób postępowania (leczenia) zmierza do bezzębienia pacjenta. Nie potrafi rzetelnie, w sposób uczciwy przedstawić możliwych, nowoczesnych metod leczenia. Widać, że się nie kształci. Kiepski stomatolog, odradzam. Dużo poprawek po jej"leczeniu".

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania