Krzysztof Kamiński - opinie - Lublin, Ginekolog, Położnictwo

Kamiński Krzysztof, dr nauk med.
Spec. ginekolog położnik

Telefon kontaktowy: 

0 601 27 61 47

Dane adresowe: 

Lublin, Fabryczna 5c

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 11.00-15:30

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-26 20:27, Aktualizacja: 2008-08-26 20:27

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Lublin Położnictwo Lublin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Krzysztof Kamiński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Leczyłam się u doktora 9

Leczyłam się u doktora 9 lat i było dobrze jeśli chodziło o przepisywanie globulek dopochwowych, usg i cytologię czyli podstawy. Doktor założył wkładkę domaciczna a gdy po 4 latach trzeba było ją wyjąc to w gabinecie nie dał rady. Skierowanie do PSK4, tam przed przyjęciem na oddział kolejna próba wyjęcia nie powiodło się. Przyjęcie na oddział i doktor robi zabieg histeroskopii POD NARKOZĄ, z nieskuteczną próba wyjęcia wkładki. Został mi tylko ból pleców i krwawienie. Inny lekarz informuje mnie że wkładki nie wyjęli, gdyż doktor nie miał czasu na krótką rozmowę - pojechał przyjmować prywatnie pacjentki.
Telefon do doktora który twierdzi że wkładki nie ma, pewnie ja wydaliłam, jednak mam wynik usg które zostało wykonane przez innego lekarza po zabiegu i wkładka jest.
Następnego dnia doktor rano przychodzi i mówi że muszę być wypisana do domu i umówi mnie na kolejny termin na zabieg POD NARKOZĄ na oddziale chirurgii ginekologicznej.
Na szczęście ordynator oddziału podejmuje inną decyzję mam mieć zrobiony zabieg minihisteroskopia, co będzie robił dr n. med Grzegorz Pietras. Zabieg odbył się bez narkozy bez znieczulenia i bezboleśnie, wkładkę wyjęto.
Dziękuję za to Panu dr n. med Grzegorz Pietras.

Okazało się, że wkładka nie była hormonalna a ja cały czas myślałam że taka jest. Doktor Kamiński sam zakupił wkładkę w hurtowni rzekomo miało być taniej.

W żadnym wypadku go nie

W żadnym wypadku go nie polecam jeśli płaci się za wizytę to oczywiście miły doradzi a już jak w szpitalu w lUBLINIE TO NIE SZANUJĘ SWOJEJ PACJENTKI TYLKO TRAKTUJE JĄ JAK KRÓLIKA DOŚWIADCZALNEGO I NIE INTERESUJE GO CZY PRZEŻYJE CZY NIE. TYLKO KASA SIĘ LICZY

rewelacyjny lekarz i

rewelacyjny lekarz i człowiek, życzliwy o wyokiej wiedzy i kulturze, proszę o wiecej takich lekarzy w |Enel-Medzie.

Dzięki temu lekarzowi mamy

Dzięki temu lekarzowi mamy dzisiaj z mężem wspaniałego synka który ma 16 lat. Doktor ten przyjmował kiedyś w Ostrowcu Świętokrzyskim gdzie mieszkam. wspaniały lekarz,życzliwy poświęcający się swojej pracy. Pozdrawiam.Wdzięczna pacjentka Ania

Aniu, czy mogłabyś mi

Aniu, czy mogłabyś mi bliżej powiedziec o przebiegu leczenia u dr w Ostrowcu, ja też do niego chodziłam, ale niestety bez efektu, w razie Twojej chęci rozmowy podam e-maila.pozdrawiam

Rewelacyjny lekarz,

Rewelacyjny lekarz, uratował mnie kiedy miałam krwotok w czasie cięcia cesarskiego. Tylko jego umiejętnościom mogę zawdzięczać Zycie moje i mojego dziecka. Dziękuję.

Mój syn Filip ma już

Mój syn Filip ma już prawie 11 lat, dziękuje panu dr za wszystko co zrobił dla mnie, rodziłam w klinice w Lublinie na Jaczewskiego gdzie dr Kamiński pracował, bardzo dobrze wspominam, opieka wspaniała nie tylko lekarska ale i pielęgniarska, pozdrawiam Pana doktora którego bardzo lubię i cenię.

Panie Doktorze Sercem

Panie Doktorze Sercem dziekujemy za naszego Synka! Ma juz trzy latka i piec miesiecy. Dziekujemy i bardzo zyczymy Panu Doktorowi Powodzenia w Nowym Roku 2009 zawsze bedziemy Pana pamietac i szanowac jako wspanialego lekarza i czlowieka. Z uklonami Allan

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania