Szukaj lekarzy, opinii, chorób...

Lek. Jarosław Lenartowicz specjalista psychiatra, seksuolog - opinie - Warszawa, Psychiatra, Seksuolog, Wizyty domowe

00001ek8.jpg images.jpg
 • Gabinet psychiatryczno - seksuologiczny
  Lek. med. Jarosław Lenartowicz specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, psychiatria, psychoterapia, seksuologia, orzecznictwo, wizyty domowe, konsultacje, terapia: psychoza, schizofrenia, choroba afektywna, paranoja, nerwica, depresja, lęk, bezsenność, zespół abstynencyjny, wytrysk, libido, erekcja, anorgazmia, orgazm, lubrykacja
  Porady, konsultacje, badania z zakresu psychiatrii i seksuologii, wizyty domowe, orzecznictwo ZUS ZLA, leki refundowane.

  Poradnia Psychosomatyczna. Poradnia Psychiatryczna
  Poradnia Seksuologii i Patologii Współżycia i Więzi Międzyludzkich
  tel. +48228455784, e-mail: ips@ips.pl
  www.ips.pl
  www.psychiatra-seksuolog.pl

  Telefon kontaktowy: 

  Tel. +48 22 646 11 76, +48 22 845 57 84, +48 22 646 29 18

  Dane adresowe: 

  Instytut Psychosomatyczny
  Poradnia Psychosomatyczna. Poradnia Psychiatryczna
  Poradnia Seksuologii i Patologii Współżycia i Więzi Międzyludzkich
  ul. Mokotowska 3 lok. 6 (Metro Politechnika)
  00-640 Warszawa-Śródmieście

  Dni i godziny przyjęć: 

  (poniedziałki i czwartki 09.00-20.00, środy 15.00-20.00, piątki 11.00-19.00)

  Koszt wizyty: 
  Prywatnie od 150 do 250 PLN
 • Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
  Gabinet utworzony: 2011-05-14 23:54, Aktualizacja: 2014-12-10 23:35
  Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij i promuj

  Opinie o Lek. Jarosław Lenartowicz specjalista psychiatra, seksuolog

  Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

  Najlepszy lekarz do jakiego

  Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, a byłam u sześciu. Lekarz kompetentny i rzeczowy. Potrafi słuchać pacjenta i postawić dobrą diagnozę . Traktuje pacjenta jak partnera z którym wspólnie omawia metody leczenia. Tez mówi, co by było w przypadku nie leczenia . U dra Lenartowicza chcę się leczyć .Potrafi słuchać. Bardzo empatyczny. Był mi polecony i nie zawiodłam się. Uwielbiam go.

  Moja żona leczyła się

  Moja żona leczyła się już psychiatrycznie od kilku lat, niestety bez większych efektów, stąd postanowiliśmy zmienić lekarza. Znajomy polecił nam pana doktora Lenartowicza. Jemu pomógł. Pan Doktor jest rzeczywiście profesjonalny, zna się na całości medycyny i fizjologii człowieka. Jako pierwszy z psychiatrów zlecił dodatkowe badania, zarówno takie z krwi, na wątrobę, na hormony, jak i psychologiczne, potem zmienił leczenie i po latach smutku, zniechęcenia i lęku żona w końcu poczuła się naprawdę lepiej. Zaczyna się uśmiechać, interesować dziećmi i pracą. Nie doszukuje się już problemów we wszystkim. Jedyne czego teraz żałujemy, to fakt, że tak długo trwaliśmy przy poprzednim lekarzu. Szkoda tych lat. Teraz żyjemy na nowo, z nadzieją na dalszą poprawę (i jeszcze na jedno dziecko :) Polecamy

  Mój przypadek był trudny i

  Mój przypadek był trudny i zawiły. Leczę się już parę lat i dopiero tu poczułem spokój specjalisty. Jego trafność w diagnozach i późniejsze zastosowanie terapii. To bardzo mnie uspokoiło. Zawsze jest konfidencjonalnie miło i przyjemnie. Teraz wiem, że z psychiatrą związałem się na długo i każdego co potrzebuje pomocy będę zachęcać do leczenia, bo wiem, że warto.

  Cierpliwy, życzliwy i zna

  Cierpliwy, życzliwy i zna się na rzeczy. Profesjonalny w każdym calu. Potrafi słuchać. Nie skraca konsultacji. Lubi i pamięta swoich pacjentów. Szczerze polecam. Bardzo mi pomógł. Leki dobiera skutecznie, a jak napisał opinie do ZUSu i powiedział co mam dołączyć, to urzędasy wymiękły: nie było żadnych pytań ani komisji. Przyznali mi to, co mi się należało! Dziękuję, doktorze. K. R.

  Jestem bardzo zadowolona z

  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Od początku wzbudził moją sympatię, chodzę do Niego regularnie, moje problemy są już mniejsze, po prostu mu ufam. To wspaniały lekarz. Jest bardzo życzliwy i serdeczny dla pacjentów. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On - byłoby dużo, dużo lepiej. Bardzo dobry Fachowiec, uprzejmy, ludzki, co zdaża sie rzadko w innych gabinetach. Traktuje mnie partnersko, zawsze dawał możliwość odczuć, ze też współuczestniczę w swoim leczeniu. Beata K.

  bardzo dobry specjalista

  bardzo dobry specjalista poświęca czas pacjentowi, jego diagnozy są trafne a leczenia skuteczne, polecam bardzo, jest to miły i kompetentny człowiek, któremu można powierzyć swoje zdrowie. Pomógł mi przejść przez problem, jakim była nerwica lękowa i uzależnienie. Dorota

  Bardzo rzetelny,

  Bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się. Widać że zależy mu na pacjencie. Poczułam się bardzo dobrze już po samej rozmowie z nim. Leki też pomogły. Z pewnym opóźnieniem, ale tak miało być. Po depresji ani śladu. Polecam każdemu. Jest dobrym fachowcem i człowiekiem. Zawsze doradzi, nie naciąga na mnóstwo wizyt i na drogie leki. Jest szczery i bardzo kompetentny w tym co robi.
  Kasia

  Polecam Pana

  Polecam Pana Doktora.Wielokrotnie już byłam na wizycie.Nigdy nie bagatelizuje problemów,odczucia. Mega profesjonalna znajomość działania leków.Trafia w 100% w dany problem. Czuję się znacznie lepiej.BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

  Bardzo w porządku lekarz.

  Bardzo w porządku lekarz. Wyrozumiały, rzeczowy i konkretny.

  to jest najlepszy lekarz na

  to jest najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, rzetelny, miły, sympatyczny i bardzo serdeczny, nie sądziłam ze są jeszcze tacy ludzie ale jednak bardzo dobrze zrobiłam, tym bardziej ze to była moja pierwsza wizyta z moimi "problemami", bałam się że się nie otworzę .. ale przy nim jakoś powiedziałam co mi jest i bardzo mi pomógł ... Bogu dziękuję, bo to lekarz z powołania.

  Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  CAPTCHA
  Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
  10 + 5 =
  Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.