Lek.med. Małgorzata Suszka - opinie - Poznań, Internista

medicover malta

Dane adresowe: 

ul. Abpa. A. Baraniaka 88
61-131 Poznań

Dni i godziny przyjęć: 

pn - pt

Koszt wizyty: 
110 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-06-23 14:00, Aktualizacja: 2012-06-23 14:00

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Internista Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Lek.med. Małgorzata Suszka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jak widać nie byłam

Jak widać nie byłam pierwszą pacjentką odrzuconą chamskim zachowaniem tej pani. Byłam u niej co prawdą z dość błahą sprawą, ale i tak w dokumencie opisującym badanie znalazłam informacje, o które w ogóle nie zapytano w trakcie wywiadu lekarskiego. Przede wszystkim jednak chamskie, protekcjonalne zachowanie polegające, m.in., na odbieraniu prywatnych telefonów w trakcie trwania wizyty, a następnie zwracanie w impertynencki sposób uwagi pacjentowi, który ośmielił się wyciągnąć telefon komórkowy w obecności jaśnie pani. Do tej pani chyba nie dotarło, że to nie jest jej prywatny folwark, a ona jest tam po to, żeby, choćby i ze sztucznym uśmiechem, usługiwać pacjentom, bo taką ma robotę i za to jej płaci prywatna klinka, w której jest zaledwie pracownikiem najemnym.

A ja cenie lekarzy ktorzy

A ja cenie lekarzy ktorzy nie przepisuja na dzien dobry antybiotykow

Oczywiście, kazdy może

Oczywiście, kazdy może miec prawo do własnej opinii. Ja chcę tylko powiedzieć, że zawsze gdy jestem u Pani Doktor - jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dla mnie super! Oby więcej takich lekarzy!

Pani Doktor jest totalnie

Pani Doktor jest totalnie odpychająca , niesympatyczna, nie patrząca pacjentowi w oczy . Byłem drugi raz i więcej nie pójdę,ponieważ potwierdziło się że to osoba która nie powinna pracować lecząc ludzi.
Uważam że moja sytuacja jest bardzo podobna jak poprzedni wpis. Pani Małgosia raczej wiedzy nie ma zapisując na stan wskazujący zapalenie płuc : uwaga pyralginę, acodin i inne banały. Czuję się fatalnie wręcz umieram ,ale muszę czekać na wizytę u pumonologa za kilka dni. Uważam że to porażka dla Medicovera utrzymywanie takiego lekarza.
i nie będę anonimowy bo jestem uczciwy - Paweł Wiertelak

zgadzam się z przedmówcą

zgadzam się z przedmówcą - też miałem bardzo negatywne wrażenia po wizycie u tej pani

BRAK WIEDZY I AROGANCKIE

BRAK WIEDZY I AROGANCKIE ZACHOWANIE, NACIĄGANIE NA KOLEJNĄ WIZYTE! totalny brak profesjonalizmu - ostrzegam wszystkich chorych!

Byłem u tej pani w 3. dniu ostrego zapalenia gardła z lekką gorączką. Dowiedziałem się, że "gardło, faktycznie jakieś opuchnięte, ale pewnie zawsze pani tak ma", a gorączka? "do 38 spokojnie może pan chodzić do pracy", "pracuje pan na dworze?" nie, "no właśnie" HEHEHEHEH! cudem uzyskałem zwolnienie na 1 dzień - dzień mojej wizyty, w którym i tak nie poszedłem ze względu na fatalny stan do pracy. pani zaleciła mi pyralginę i spray na gardło.

Wszystko okraszone zostało miłą zachętą do kolejnej wizyty, czyli WYŁUDZANIEM PIENIĘDZY OD PACJENTÓW - "jak tylko stan się pogorszy, proszę przyjść ponownie, np. jutro, a pomyślimy EWENTUALNIE o zwolnieniu" hehheheheheh!

Na szczęście mój lekarz rodzinny, choć musiałem jechać dalej, przyjął mnie na samym końcu swojego dnia i... powiedział że gardło ropne, fatalne, migdały do wycięcia najlepiej, a na teraz... ANTYBIOTYK, L4 na TYDZIEŃ i leżenie w łóżku.

GRATULUJĘ LEKARCE CHAMSKIEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA I ŻYCZĘ, ABY TEŻ WYSYŁANO JĄ DO PRACY Z GORĄCZKĄ, POTAMI I STRASZNIE BOLĄCYM GARDŁEM.

pozdrawiam i zdrowia wszystkim życzę!!!

Nieuczciwe jest pisanie

Nieuczciwe jest pisanie opinii przez pacjenta, próbującego wyłudzić zwolnienie bez uzasadnienia. Wiadomym jest ,śę choroby mają charakter dynamiczny i po dniu , kilkunastu gidzinach , a nawet kilku godzinach stan pacjenta może sie zmienić ( gorączka, ból gardła kaszel mogą pojwić sie z godziny na godzinę) . Jeżeli pacjent próbuje ( bez żenady, jakiegokolwiek skrępowania) wyłudzić zwolnienie to jeżeli wynik badania ( nie ma gorączki - bo zmierzono w gabinecie, nie jest spocony , a jedyna nieprawidłowością jest lekko zaczerwienione gardło) nie spełnia kryteriów będących podstawą wystawienia zwolnienia nic dziwnego ,że jest niezadowolony z postęopowania lekarza. Lekarz ma leczyć , uczciwie orzekać ( zwolnienie jest zaświadczeniem ,że jest tak poważnie chory , że nie może wypełnić obowiązków zawodowych ) , a nie spełniać życzenia pacjenta. Wyłudzeniem pieniędzy od nas wszystkich jest zwolnienie bez uzasadnienia. Lekarze w sieciówkach nie mają najmniejszego interesu w przyjmowaniu wiekszej ilości pacjenta. Nie mają płacaone za pacjenta lecz za godzinę ( im mniej przyjmą tym lepiej, bo się w tej godzinie mniej naparacują) . poproszenie pacjenta o ewn zgłoszenie się do kontroli w razie pogorszenia niejest chamstwem lecz postepowaniem zgodnym z zasadami uczciwego leczenia. Życzę lekarzom możliwie mało takich pacjentów j.w.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania