Marcin Olajossy - opinie - Lublin, Psychiatra

Gabinet
Olajossy Marcin, dr med.
Spec. psychiatra.

mail: olajossy@reset.net.pl

Telefon kontaktowy: 

0 81 525 01 37

Dane adresowe: 

20-616, Lublin, Gliniana 32

Dni i godziny przyjęć: 

piątek 10.00-12.00
środa 13.00-16.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-26 16:37, Aktualizacja: 2008-08-26 16:37

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychiatra Lublin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Marcin Olajossy

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Wiemy, że Pan doktor Marcin

Wiemy, że Pan doktor Marcin Olajossy nie żyje. Pamiętajmy o modlitwie za Jego duszę. My też zdrowi czy chorzy będziemy musieli stanąć kiedyś przed Stwórcą. Jeżeli ktoś czuł się przez doktora źle potraktowany powinien z serca wybaczyć, a jeżeli ktoś czuł się wspierany lub nawet wyleczony to tym bardziej powinien się pomodlić za duszę Pana doktora. Ja osobiście pamiętam Go jako człowieka ciepłego, pełnego zrozumienia, często był przytłoczony problemami swoich pacjentów, co zabierało mu uśmiech z twarzy, wiedzą o wielkich problemach ludzkich kosztowało Go bardzo wiele, zwłaszcza że sam był roztropny i opanowany. Niech dobry Bóg wybaczy mu jego potknięcia, które z ułomności ludzkiej popełnij, i niech napełni go spokojem i miłością za każde dobro, którego dokonał.

Nie ma co zarzucić panu

Nie ma co zarzucić panu doktorowi. Pomaga w trudnych sytuacjach. A przecież takowych nie brakuje. Nawet jak ktoś nie choruje czasami ma trudne momenty. Osoba doktora psychiatry więc jest czymś szczególnym.

Jestem zaszokowany

Jestem zaszokowany zjadliwymi i napastliwymi opiniami, nie potrafię tego skomentować i nie chcę. Pan Profesor Olajossy to wybitny specjalista, mądry, rozważny i z wielką klasą. Przyjazny i wyrozumiały, ogromnie pomógł mi wydobyć się z "otchłani" w jakiej się znalazłem /problemy rodzinne i horror w firmie/. Nie wiem co byłoby ze mną gdyby nie ON i do końca życia będę Mu wdzięczny za to że minęły lata i mogę żyć spokojnie i cieszyć się dorobkiem swojego pracowitego i trudnego życia. Wielki szacunek i wdzięczność Szanowny Panie Profesorze...

Olajossy zrujnował mi

Olajossy zrujnował mi życie złą diagnozą i doborem leków. Zadufany w sobie, psychopata.

Slyszalam ze nie zyje ,coz

Slyszalam ze nie zyje ,coz na kazdego przychodzi pora na tych podlych tez.Byl seksista nie szanowal kobiet, zadufanym w sobie gburem.Nie przyjal mnie na oddzial gdy bylam bliska samobojstwa. Nie wazne czym sie jest ale kim .

Nie polecam!!! Zle mnie

Nie polecam!!! Zle mnie zdiagnozował i naraził na pogorszenie stanu zdrowia. A za wizytę trzeba płacić. Nawet kiedy lekarz sie myli a do tego sie raczej nie przyzna.

Pomógł mi bardzo.

Pomógł mi bardzo. Trafiłam do doktora w okropnym stanie .psychicznym i fizycznym. Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc. Wdzięczna pacjentka.

Lekarz wyśmienity, polecam,

Lekarz wyśmienity, polecam, specjalista i człowiek rewelacyjny! polecam

Witam .Zdecydowanie NIE

Witam .Zdecydowanie NIE POLECAM ! >Ilośc prac naukowych nie świadczy o byciu dobrym lekarzem .Praktyka ....hmm raczej słaba ..bez problemu można się dostac z dna na dzień.Szowinista i heretyk religijny -bez wywiadu rodzinnego ,oraz bez pytań o przyjmowane leki, czy wcześniejsze leczenie (no bo gdzież by ktoś mógł dorównac panu doktorowi - zbył mnie )Zadufany w sobie i w swoich poglądach .Silnie kreujący własną postac- nie polecam

Otóż, Pan Doktor

Otóż, Pan Doktor Habilitowany Nauk Medycznych, Prezes Lubelskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, bla, bla, specjalista, bla, bla, w teologii pastoralnej, bla, bla, powiedział mi: "niech pan to odniesie, bo obaj leżymy", że o straszeniu ZUS-em, NFZ-em, i złymi pacjentami, którzy od niego odeszli nie wspomnę i o mówieniu jednego, a pisaniu w papierkach drugiego. "Lekarzu!!!..." znacie to powiedzenie. A Ty, biedny, chory człowieku, porozmawiaj z kumplem, pojedź na wakacje. Mnie to bardziej pomogło.

Wyśmienity doktor. Gdy

Wyśmienity doktor. Gdy wariowałem dał dobre leki które mnie uspokoiły, jest bardzo ostrożny w stosowaniu lekarstw, a gdy dobiera leki robi to z wielką gracją jak zegarmistrz. Czasu poświęca pacjentowi tyle ile trzeba (mnie od 3 minut do 20minut w zależności od problemu, i to starcza), bywało że spotykał się ze mną prywatnie w innym miejscu tylko po to aby zrobić zastrzyk, który ratował mnie przed szpitalem lub samobójstwem. Nie rozumiem oszczerstw i narzekań na naszego kochanego Profesorka, na schizofrenie choruję 8 lat, na depresję równie długo, poza tym nerwica natręctw z którą zmagam się ja, moja rodzina, i Pan Profesor Marcin Olajossy

A ile wizyta u Pana Dr.

A ile wizyta u Pana Dr. kosztuje?

Witam. Bardzo dobry lekarz.

Witam.
Bardzo dobry lekarz. Bardzo zapracowany. Ogromna praktyka. Sama ilość publikacji 169 poz. (patrz internetowa strona). Dzięki Niemu wyzdrowiałem, pracuję.

Poświęca pacjentowi tyle

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Często trzeba 2 minuty, ale czasem rozmawia 15 minut. Od razu czuć kto tu jest lekarzem. A efekty jak to w psychiatrii- w dużej mierze zależą od rodzaju choroby, a nie od leczącego. Olajossy is the best.

no cóż psychiatra zawsze

no cóż psychiatra zawsze będzie narażony na krytykę swoich pacjentów, ale do kogoś musiałem mieć zaufanie przecież

nie polecam, przepisał mi

nie polecam, przepisał mi złe leki przez co zafundował mi miesiąc wycięty z życiorysu. gdy podczas wizyty chcialem aby opowiedział mi cos wiecej o sposobie dzialania leków poprosil o zaplate za wizyte i powiedzial ze moj czas sie skonczyl (wizyta trwala 20min)

a co ty myślałeś że do

a co ty myślałeś że do wróżki przyszedłeś? lekarze też mają swój czas pracy i życie osobiste, a miesiąc wycięty z życiorysu to sobie fundują ci, którzy zwlekają z leczeniem, trzeba być czasem pacjentem a nie pajacem, ja to doskonale rozumiem bo już kilka razy się leżało w szpitalu

potwierdzam, bardzo dobry

potwierdzam, bardzo dobry

oczywiście, jest bardzo

oczywiście, jest bardzo dobry

jest bardzo dobry!

jest bardzo dobry!

jest bardzo dobry

jest bardzo dobry

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania