Maria Finogenow, psycholog, psychoterapeuta - opinie - Łódź, Psychoterapeuta

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, doktor nauk humanistycznych. Prowadzi psychoterapię zaburzeń depresyjnych i lękowych. Pomaga osobom doświadczającym różnych trudności w odzyskaniu równowagi, uporządkowaniu swojej rzeczywistości, odnalezieniu radości i poczucia sensu. Pracuje z osobami dorosłymi.
W pracy terapeutycznej zajmuje się głównie:
- zaburzeniami lękowymi (zaburzenie stresu pourazowego, lęk paniczny, fobie, lęk uogólniony, nerwica natręctw, zaburzenia adaptacyjne)
- zaburzeniami depresyjnymi
- zaburzeniami osobowości
- trudnościami związanymi z kryzysami życiowymi.

Telefon kontaktowy: 

792-771-705

Dane adresowe: 

ul. Kamińskiego 18
Łódź

Dni i godziny przyjęć: 

Uzgadniane telefonicznie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2017-02-26 21:38, Aktualizacja: 2018-02-16 22:13

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Łódź
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Maria Finogenow, psycholog, psychoterapeuta

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Maja jest naprawdę

Pani Maja jest naprawdę niezwykła. Chodziłam na spotkania dość długo, ale było warto. Problem był we mnie, w sposobie, w jaki nauczyłam się kiedyś myśleć i czuć. Pani Maja zawsze była wyrozumiała i ciepła, mimo, że czasem też nazywała rzeczy po imieniu. A to mi było bardzo potrzebne. Czasami miałam opór przed niektórymi ćwiczeniami, ale klimat w jakim Pani Maja to robiła zawsze powodował, że opór mijał. I okazywało się, że z tego "dziwnego" ćwiczenia, wychodzi coś dobrego. Dzięki Pani Mai zmieniłam się. To wymagało też mojego wysiłku, ale było warto.
Jestem Pani bardzo wdzięczna za pomoc!
Małgosia

Pani doktor jest wspaniałym

Pani doktor jest wspaniałym terapeutą i niezwykłą osobą. Zgłosiłam się na terapię w bardzo trudnym dla mnie okresie. Miałam poczucie, że sama już sobie nie poradzę. Tak naprawdę zgłosiłam się za namową koleżanki, która twierdziła, że warto spróbować. Na pierwszym spotkaniu miałam już poczucie, że ktoś wreszcie mnie rozumie. Pani doktor nie krytykowała, nie osądzała moich wyborów. Dzięki wizytom u pani doktor zmieniłam nastawienie do wielu rzeczy w moim życiu. Podjęłam też kilka ważnych decyzji, których do tej pory się bałam. Dzięki nim wiele zmieniło się na lepsze. Zaczęłam cieszyć się życiem. Nauczyłam się dbać o siebie.
Gorąco polecam.
Anna_71

Pani Maria jest bardzo

Pani Maria jest bardzo dobrym psychoterapeutą. Poszłam do niej z polecenia i się nie zawiodłam. Początkowo na sesjach było trudno, bo nie lubię mówić o sobie. I właściwie nie wiem, jak to się stało, że rozmawiałyśmy o tak ważnych i trudnych rzeczach. Dzięki temu wiele się w moim życiu zmieniło. Pani Mario bardzo Pani dziękuję.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania