MEDIKAR Przychodnia Rehabilitacyjna - opinie - Warszawa, Rehabiltacja

logo Medikar.png

MEDIKAR zapewnia kompleksową, specjalistyczną rehabilitację narządu ruchu i układu nerwowego.
W Centrum Terapeutycznym MEDIKAR oferowane są również usługi psychologów oraz psychoterapeutów. Swoją opieką obejmujemy osoby z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobą zwyrodnieniową i przeciążeniową stawów, z wadami postawy, chorobami reumatoidalnymi, po urazach miednicy i patologii stawu biodrowego, pacjentów po urazach i operacjach ortopedycznych oraz osoby z przewlekłymi zaburzeniami neurologicznymi po udarach i urazach mózgu, a także cierpiących na stwardnienie rozsiane.
Nową usługą jest psychoterapia obejmująca osoby doświadczające kłopotów w relacjach, borykające się ze stanami lękowymi, mające długotrwale obniżony nastrój, cierpiące z powodu zaburzeń tożsamości płci, lub innych emocjonalnych przyczyn.

Swoją opieką obejmujemy osoby z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobą zwyrodnieniową i przeciążeniową stawów, z wadami postawy, chorobami reumatoidalnymi, po urazach miednicy i patologii stawu biodrowego, pacjentów po urazach i operacjach ortopedycznych oraz osoby z przewlekłymi zaburzeniami neurologicznymi po udarach i urazach mózgu, a także cierpiących na stwardnienie rozsiane. Nową usługą jest obejmująca osoby doświadczające kłopotów w relacjach, borykające się ze stanami lękowymi, mające długotrwale obniżony nastrój, cierpiące z powodu zaburzeń tożsamości płci, lub innych emocjonalnych przyczyn.

Placówka zapewnia profesjonalną opiekę zarówno osobom dorosłym, jak i dysponuje odpowiednią bazą do rehabilitacji dzieci i noworodków. W tym celu zatrudniliśmy lekarzy specjalistów dziecięcych. Dzieci objęte opieką rehabilitacyjną korzystają z szerokiej gamy ćwiczeń i zabiegów, po uprzedniej konsultacji u lekarza specjalisty. Opracowuje on indywidualny i kompleksowy program rehabilitacji, dostosowany do wieku i możliwości dziecka.

Przychodnia działa pod patronatem znanej i funkcjonującej od wielu lat na polskim rynku placówki medycznej: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie. Renoma tej placówki gwarantuje wysoki poziom wiedzy merytorycznej, a także stosowanie najnowocześniejszych metod terapii. Kompleksowa rehabilitacja narządu ruchu spełnia najwyższe światowe standardy, dzięki doświadczonemu zespołowi lekarzy i fizjoterapeutów. Nasz personel medyczny zobowiązany jest do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego - z pasją śledzi postęp wiedzy medycznej. Połączenie bogatego doświadczenia lekarzy rehabilitacji medycznej, ortopedów i reumatologów z profesjonalizmem naszych fizjoterapeutów sprawi, że Państwa powrót do zdrowia i pełni sił będzie błyskawiczny!

Telefon kontaktowy: 

22 880 91 37

Dane adresowe: 

MEDIKAR Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Sielecka 22
00 - 738 Warszawa

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek - piątek
Godziny 7:00-21:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-02-19 16:32, Aktualizacja: 2016-08-23 15:52

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Rehabiltacja Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o MEDIKAR Przychodnia Rehabilitacyjna

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Glebokie uklony dla

Glebokie uklony dla fizjoterapeuty Pana Macieja za tak powazne potraktowanie mojej dolegliwosci .
Sama przyjemnosc przebywac w takim miejscu.
Dziekuje.

Fizjoterapeuci oszukuja

Fizjoterapeuci oszukuja podczas krioterapii. Nie wykonuja poprawnie zabiegu, tylko wieja ledwo chlodnym powietrzem zamiast mrozic kregoslup. Czy to jest wyludzanie pieniedzy z NFZ czy mi sie tylko wydaje?

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania