Ogólnopolskie Centrum Medyczne - opinie - Warszawa, Geriatria

LOGO_OCM_v_bez_lukasza_kolor.jpg

Misją naszej firmy jest sprostanie potrzebom wynikającym ze zmian demograficznych i stale rosnącym wymaganiom w zakresie opieki medycznej dla osób starszych. W tej chwili na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm i przychodni oferujących abonamenty medyczne, jednak najważniejszymi elementami wyróżniającymi nas wśród nich są ceny dostosowane do portfeli seniorów oraz obsługa Pacjentów na najwyższym poziomie.

W ramach oferowanych przez nas abonamentów seniorzy mają możliwość konsultacji z geriatrą. To specjalista, do którego każdy Pacjent, który ukończył 60 roku życia powinien udać się w pierwszej kolejności, ponieważ schorzenia, na które cierpią osoby w tym wieku wymagają koordynacji, a taką właśnie rolę pełni w Centrum lekarz geriatra.

W naszej ofercie znajduje się kilka propozycji abonamentowych dostosowanych do wymogów potencjalnych Pacjentów. Proponujemy abonament dla osób, które potrzebują tylko podstawowej opieki medycznej oraz specjalistyczny pakiet rehabilitacyjny. A dla najbardziej wymagających Pacjentów stworzyliśmy abonament Zdrowy Senior Premium, który obejmuje kompleksową opiekę medyczną i wszystkie elementy bardzo dobrego abonamentu medycznego (m.in. konsultacje profesorskie, rehabilitację i tomografię).

Priorytetem Centrum jest zadowolenie Pacjentów, którzy nieraz rekomendują nasze abonamenty rodzinie, znajomym i sąsiadom. Stawiamy na jakość, co w branży medycznej jest gwarancją pomyślnej przyszłości.

Telefon kontaktowy: 

(22) 100 61 60

Dane adresowe: 

OCM Sp. z o.o.
Warszawa 03-812 Kamionkowska 51, p -1

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-10-27 13:30, Aktualizacja: 2015-10-27 13:30

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Geriatria Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Muszę przemyśleć sobie

Muszę przemyśleć sobie zakup takiego abonamentu, byłem na spotkaniu z przedstawicielem, ale nie chciałbym niczego żałować. Zapewnił mnie, że będę miał szeroki dostęp do specjalistów, ale trzeba podpisać umowę na rok. Szkoda, że osobiście nie znam nikogo kto korzysta z usług Ogólnopolskiego Centrum Medycznego.

Byłam na pierwszej wizycie

Byłam na pierwszej wizycie u lekarza ogólnego, dowiedziałam się też że w tej samej placówce przyjmuje geriatra. Obsługa rzeczywiście przyjazna Pacjentom, placówka zadbana. Czułam się całkowicie inaczej niż w zwykłej przychodni. Zamierzam wykupić taki pakiet na rok, bo koszty będą niższe, a ja muszę regularnie odbywać wizyty. Liczę, że w Ogólnopolskim Centrum Medycznym uzyskam fachową pomoc w zakresie leczenia cukrzycy.

Jestem mile zaskoczony

Jestem mile zaskoczony cenami abonamentów medycznych. Jak na prywatną opiekę zdrowotną są naprawdę niskie. Wykupiłem niedawno pakiet "Zdrowy Senior" , opłacało się, bo mam łatwy dostęp do lekarzy-specjalistów, nareszcie nie muszę miesiącami czekać w kolejce aby dostać się na wizytę. Za to Ogólnopolskie Centrum Medyczne ma u mnie duży plus.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania