OtroLingwa/Dr n. med. Maria Mituś-Kenig - opinie - Kraków, Ortodonta

OrtoLingwa to w skrócie cztery gabinety wyspecjalizowane w leczeniu ortodontycznym na terenie Krakowa. Każdy pacjent może liczyć tu na w pełni profesjonalne podejście i indywidualne metody leczenia. Cały zespół aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, kursach i licznych szkoleniach, a co więcej - wszyscy specjaliści są członkami m.in.: Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), European Orthodontic Society (EOS) oraz World Federation of Orthodontists (WFO).

Telefon kontaktowy: 

+48 509 585 595

Dane adresowe: 

Specjalistyczne Centrum Ortodoncji
Dr n. med. Maria Mituś-Kenig
Specjalista ortodonta

ul. Grzegórzecka 49/2
31-532 Kraków

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2016-08-18 11:56, Aktualizacja: 2016-08-18 12:06

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ortodonta Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o OtroLingwa/Dr n. med. Maria Mituś-Kenig

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam gabinet panii Marii

Polecam gabinet panii Marii Mitus Kening, gdyż jest to miejsce profesjonalnego leczenia. Pomimo, mam kilka uwag: podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej pani Maria nie wspomina, ze leczenie może odbywać się u jej współpracownicy. To mnie bardzo zaskoczyło, gdyż liczyłam na leczenie u samej panii Marii i dlatego zdecydowaam się na ten gabinet. Tymczasem Panii Maria konsultuje moje leczenie, a widziałam ją jeden raz w ciagu roku. Plusem jest brak forsowania wyrywania zebów na rzecz strippingu-pionowego szlifowania zębów. Omineło mnie wyrywanie zebów, ale w przypadku strippingu jestem tu bardzo sceptycznie nastawiona, gdyż jest to stała interwencja w strukture zęba. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami w sprawie strippingu? Jeśli ktokolwiek zdecyduje sie na leczenie, nalezy dokładnie wypytać o koszty leczenia, formę leczenia, co bedzie dokładnie robione, jak długo. Tutaj wychodza małe rozbieżności w czasie.

Oczywiście leczenie

Oczywiście leczenie przebiega bez zarzutu.

Mogę polecić dr M. Mituś

Mogę polecić dr M. Mituś jeśli ktoś szuka dobrego i stosunkowo taniego ortodonty w Krakowie, z naciskiem na aparaty lingwalne (czyli niewidoczne, mocowane po wewnętrznej stronie zębów). Pani doktor nie forsuje usuwania zdrowych zębów przed leczeniem (wielu ortodontów wymusza wyrywanie zdrowych zębów, a nie zawsze jest to przecież konieczne). Pani doktor oferuje tez zniżki dla studentów i uczniów.

Polecam gabinet dr Marii

Polecam gabinet dr Marii Mituś. Pani doktor jest bardzo uprzejmą osoba zarówno w stosunku do reszty personelu jak i pacjentów. Leczenie przebiega bez zarzutu, na plus również stały, dobry kontakt.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania