Paweł Kroll - opinie - Poznań, Chirurg, Urolog

dr nauk med. Paweł Kroll, Spec. urolog i chirurg dziecięcy (Katedra i Klinika Chirurgii, Traumatologii i Urologii Dziecięcej U.M. w Poznaniu)
e-mail: pawelkroll.poczta@gmail.com

Telefon kontaktowy: 

501069396

Dane adresowe: 

61-512, Poznań, Pamiątkowa 2/42
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-22 17:30, Aktualizacja: 2013-08-26 13:00

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Poznań Urolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Paweł Kroll

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Absolutnie nie polecam

Absolutnie nie polecam wręcz odradzam!!!Moje dziecko było wieloletnim pacjentem pana doktora- trafiliśmy do pana doktora w wieku 6/7 lat, przestaliśmy w wieku prawie 13, pod koniec już szukaliśmy pomocy u innych lekarzy, ponieważ mimo, iż pan doktor dużo/ bardzo dużo mówi, to leczenie, a właściwie leczenia nic w naszym przypadku nie wnosiły. Lata mijały, wizyty regularne w Green Point. Właściwie z takim problemem jakim się borykaliśmy - bo potem dotyczy to już całej rodziny - rodzic zrobiłby wszystko. W wieku 13 lat trafiliśmy przez przypadek do dr Paruszkiewicza we Warszawie i od razu po zwykłej cystometrii powiedział, że moje dziecko zbyt dużo wysiłku wkłada w opróżnienie pęcherza i mu się to trochę nie podoba... - pierwsza wizyta! i dalsza diagnostyka, która była druzgocąca dla nas (bo straciliśmy ten czas bezpowrotnie) i niestety dr Krolla. Potem ubłaganie o skierowanie do szpitala dziecięcego we Warszawie innego lekarza z Warszawy i w szpitalu dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko ma zastawki w pęcherzu,, które wystarczyło wiele lat temu wyciąć, ale przez to wszystko cały układ moczowy źle działał i organizm dostosowując się nabrał złych nawyków... Konsekwencją nieleczenia jest np.uszkodzenie moczowodów, nierzadko nerek...Panie doktorze proszę mniej opowiadać, a leczyć i kierować dzieci na badania do innych lekarzy jeżeli Pana to przerasta, a nie "szczędzić " skierowań, konsultacji i "trzymać pacjentów przy sobie". Gdyby dr Kroll kazał mi jechac do USA sprzedałabym dom i pojechała. Czy mam żal? Ogromny i nie chodzi o ten czas i pieniądze - nie nie , chodzi o zdrowie psychiczne i poczucie wartości mojego dziecka, o nerwicę i wiele innych rzeczy. I panie doktorze lekarze we Warszawie powiedzieli, że Aminotriptinę stosowano lata temu, że ma tyle skutków ubocznych, że to wyjątkowo odważne, że pan ją zapisuje.I to powiedziała mi inna lekarka z Warszawy - nefrolog i pediatra. Dzieci należy kierować na pełne badanie urodynamiczne - bo te które Pan robi w gabinecie dowiedziaam się we Warszawie nim nie są bo nie ma pan sprzętu. Wbrew pozorom, mam nadzieję, że pomogę innym pana pacjentom. Moje dziecko do końca życia będzie w jakiś sposób niepełnosprawne, mama nadzieję, że innym ta opinia pomoże. Niestety próbowałam umieścić opinię na znanym lekarzu, ale jeżeli lekarz ma swój profil;) to nie można.

po przeczytaniu Pani opinii

po przeczytaniu Pani opinii proszę o podanie imienia Pana dr Paruszkiewicza ponieważ jest tak wielu lek.o tym nazwisku w Warszawie że nie wiem do którego mam jechać z moim dzieckiem.Właśnie szukam Urologa i po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii byłam zdecydowana jechać do Poznania,ale trafiłam na Pani opinię i zrezygnowałam.Dziękuję

Ostatnio byłam z moim

Ostatnio byłam z moim trzynastoletnim synem u lekarki rodzinnej i zapytała mnie co z tym problemem urologicznym a ja w pierwszej chwili nie zrozumiałam o co jej chodzi bo po prostu już zupełnie zapomnieliśmy o koszmarze z moczeniem nocnym.Leczenie trwało kilka miesięcy;tabletki,wizyty ale opłacało się-Michaś już od ponad roku nie musi martwić się zasypiając bo albo budzi się ,albo wytrzymuje całą noc bez sikania. Żałuję tylko że wcześniej nie udaliśmy się z tym do lekarza. A wizyty u pana doktora ?Syn w ogóle nie czół skrępowania ,świetne podejście do pacjenta i do tego skuteczne leczenie. Godny polecenia.

Witam! Jaka.jest cena wizytu

Witam!
Jaka.jest cena wizytu u Pana Doktora?

200 zł

200 zł

Wspaniały lekarz, z

Wspaniały lekarz, z ogromną wiedzą, super podejściem do dziecka jak i rodzica. Jak byłam z córką to wszystko wytłumaczył, cierpliwie odpowiadał na pytania, no i wizyta z takim luzem, że ma się wrażenie że znamy się kilka dobrych lat. Operacje u córki przeprowadził bardzo dokładnie, pomimo ryzyka nawrotu choroby, od 6 lat mamy spokój. Naprawdę rzadko dzisiaj można spotkać tak wspaniałego lekarza, człowieka.

Bardzo kompetentny

Bardzo kompetentny fachowiec. Na pewno posiada olbrzymią wiedzę na temat urologii ale też i chirurgii. Dokładnie zdiagnozował chorobę. Dobrze wykonał operacje. Jestesmy bardzo zadowoleni tym bardziej że na wizytach wszystko dokładnie wyjasnial. Polecamy.

Niestety bardzo słaby

Niestety bardzo słaby lekarz. Nie słucha, nie pyta o nic tylko kasuje 150 zł za nic. NIE POLECAM. Szkoda zdrowia i pieniędzy.

Nam bardzo pomógł.Słucha

Nam bardzo pomógł.Słucha co mamy do powiedzenia i rzeczowo opowiada o metodach leczenia.Córka z racji choroby leczy się u doktora kilkanaście lat i nigdy nie było problemów jakie Pan opisał

dr nauk med. Paweł Kroll,

dr nauk med. Paweł Kroll, Spec. urolog i chirurg dziecięcy (Katedra i Klinika Chirurgii, Traumatologii i Urologii Dziecięcej U.M. w Poznaniu) wspaniały człowiek. Dzięki niemu synek uniknął bardzo bolesnego zabiegu odrywania sklejki. Pierwszy raz w życiu trafiliśmy takiego lekarza z którym się rozmawiało jak z dobrym znajomym. To jest człowiek który został lekarzem z powołania Gorąco polecam

Miły człowiek, bardzo

Miły człowiek, bardzo dobry lekarz, polecam !

Wspanieły lekarz. Duża

Wspanieły lekarz. Duża wiedza, Przemiły. Polecam

Dwójka dzieci z mojej

Dwójka dzieci z mojej rodziny jest pod opieką tego Pana Doktora. Bardzo miły w obejściu, tylko na jednej wizycie wyglądał na zmęczonego i mniej się uśmiechał. Potrafił wyleczyć 6ciolatka z moczenia łóżeczka, trwało to kilka miesięcy ale wytłumaczył wszystko i teraz już tylko pozostaje w kontroli. A córkę szwagierki wyleczył systoskopią z refluksu i zakażeń pęcherza. Polecamy doktora Kroll.

Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojego synka przez Dr. Krolla. W ciągu krótkiego czasu przeprowadził wszystkie potrzebne badania. Po renoscynytygrafii zapadła decyzja o operacji. Po operacji wszystko przebiegało bez problemów. Serdecznie dziękujemy!!!

Nasz synek miał bardzo

Nasz synek miał bardzo deprymująca przypadłość: moczenie w nocy. Kiedyś inny lekarz zapisywał dla niego lekarstwa, które nie dość że drogie, to nie poprawiły nic a nic. Pan Kroll zdiagnozował u Adasia nieprawidłowo działający pęcherz i zalecił ćwiczenia na wyregulowanie pęcherza, przepisał też lekarstwa po których Adaś zaczął lepiej siusiać. Na koniec kilkumiesięcznego leczenia doradził stosowanie urządzenia alarmującego. Efekty są wspaniałe, od kilku miesięcy mamy suche łóżeczko i szczęśliwe dziecko. Tego lekarza Krolla polecamy!

ON MNIE

ON MNIE WYLECZYŁ!!!!
Pragnę mu podziękować za chęć opieki na de mną i za to jaki jest wspaniały . Ma bardzo uprzejmy stosunek do dzieci i ich rodziców. Przed jego gabinetami stoją tłumy . Ja leczyłam(ę) się u niego od ponad 8 lat. doktor każdego z pacjentów trzyma w gabinecie nie na czas tylko żeby zbadać i w końcu wyleczyć z pacjentami rozmawia jak z przyjaciółmi . zasługuje on na miano najlepszego specjalisty na najwyższe miejsca i oceny w każdym rankingu na najlepszego specjalistę. DZIĘKUJĘ DOKTORZE KROLL!!!

Lekarz z rewelacyjnym

Lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci ! Profesjonalista. Syn miał stulejkę- stopień zaawansowany. Po 2 zabiegach wszystko wróciło do normy. Bardzo dziękujemy Panu :-) Szkoda, że takich lekarzy spotyka się rzadko. Rodzice GORĄCO POLECAM tego lekarza.

bylismy wczoraj z synkiem

bylismy wczoraj z synkiem Igorkiem ktory ma problemy z kamieniami kalowymi po przez co zatrzymuje mu sie mocz pierwszy raz ktos nam tak dobrze wytlumaczyl i poradzil co robic super dziekujemy panie doktorze

Doktor Kroll operował

Doktor Kroll operował naszego syna. Przepuklina pachwinowa + stulejka. Rzadko spotyka się lekarzy, którzy są tak zainteresowani pacjentem! Rzeczowo i baaarrrddzzzooo cierpliwie tłumaczy spanikowanym rodzicom o wszystkim co będzie się działo z ich dzieckiem w czasie i po zabiegu ! SZycie samej rany w mistrzowskim wykonaniu ! Nic nie widać ! Dziękuję za wszystko! Agnieszka L.

Polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza. Rewelacyjny urolog. Mówiąc krótko: pomógł osobie mi bliskiej która ma nietrzymanie moczu w ten sposób że przeprowadził operacje zrobienia nowego pęcherza z jelit. Dla mnie to kosmos, że facet potrafi robić takie operacje. Nowy pęcherz moczowy uszyty z jelit!!!!!!!! Operacja spowodowała, że pacjent nie ma już nietrzymania moczu. Genialna sprawa. Poza tym jest niesamowicie kontaktowny. Byłam na wizycie i z nim rozmawiałem. Facet rozmawia z pacjentem jak z człowiekiem, nie wywyższa się ani nie mondruje, słucha, to ważne : słuch pacjenta! Wspaniały lekarz.

Trafiliśmy do tego lekarza

Trafiliśmy do tego lekarza prywatnie do gabinetu. Wizyta 100PLN. Poświęcił nam jakieś 20minut. Ale w tym czasie wszystko wyjaśnił. Bardzo rzeczowo. Potem zlecił badania. Badania wykonaliśmy z jegoskierowania na "kase chorych". Okazało się że na razie nie trzeba operacji u naszego dziecka. Co miesiąc robimy badania moczu, a na kontrole nie musimy za często jężdżać do doktora. Bardzo dobrze nam leczy dziecko, za co jesteśmy wdzięczni. K.L. Włodarski

Po pierwsze to ten lekarz ma

Po pierwsze to ten lekarz ma wspaniałe kwalifikacje: ma doktorat z medycyny, potem ma aż dwie specjalizacje: urologia oraz chirurgia dziecięca. Wcześniej nasza córka była w poradni u lekarza który mówił o sobie że jest urologiem, ale na pieczątce miał napisane że to tylko chirurg (!!!!!) To był zwykły oszust !!!! Dr Kroll zalecił specjalistyczne badania izotopów nerek które pokazały, że nasze dzieko nie wymaga żadnej operacji!!! To niesamowite bo poprzedni lekarz mówił że należy operować poszerzony moczowód. A okazało się że nie trzeba operować. Dzięki doktorowi Kroll i jego wiedzy. Gorąco polecamy.

Witam a ja chcialam zapytac

Witam a ja chcialam zapytac gdzie panstwo,wykonali cyntygrafie nerek.pozdrawiam

Wspaniały człowiek ..Super

Wspaniały człowiek ..Super podejście do pacjenta ... Od jakiegoś czasu jeździmy do pana doktora z naszą roczną córeczką ..Zosia nigdy nie płacze podczas badania .. Wszystko doskonale wytłumaczy ... Lekarz godny polecenia... Wielki << szacun>> dla pana doktora..

Trafilismy do doktora Krolla

Trafilismy do doktora Krolla po tym jak inny bardzo niemily niedostepny do dzieci lekarz skierował nasze dwuletnie dziecko na zabieg SKLEJKI.Doktor Kroll po badaniu powiedzial ze nie widzi zadnej potrzeby aby wykonac zabieg.U doktora Krolla dziecko nie zaplakaalo,wyszlo z gabinetu usmiechniete,bardzo mily lekarz ,ogromne podejscie do dzieci,zawsze usmiechniety.wszystko dokladnie nam wytłumaczył.Bardzo goraco polecam wszystkim,naprawde bardzo dobry czlowiek i specjalista.DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZE UCHRONIŁ PAN MOJE DZIECKO OD BOLU ZWIAZANEGO Z ZABIEGIEM.

Wspaniały lekarz, dobry

Wspaniały lekarz, dobry fachowiec, a nade wszystko wspaniały człowiek!!!
Opieka nad pacjentami- rewelacja,
kontakt z dziećmi i młodzieżą- rewelacja,
uśmiech na twarzy- zawsze,
troska o biednych, niepełnosprawnych- zawsze,
ambitny, wyrozumiały i wspaniały diagnostyk a swoje podejrzenia podpiera nie tylko bogatym doświadczeniem ale i badaniami.
Po trudnym zabiegu czy operacji, po całym dniu pracy "wpada" na oddział sprawdzić stan pacjenta.
A znam Go już 16 lat.
GORĄCO POLECAM a jeśli miałabym oceniać to tylko na 6- tkę :)

Spotkaliśmy się z tym

Spotkaliśmy się z tym lekarzem tylko kilka razy, gdyż bardzo szybko wyleczył nasze dziecko z refluksu i z zakażeń moczowych. Znakomity fachman. Można Go polecać innym pacjentom.

Polecam gorąco. Znakomity

Polecam gorąco. Znakomity fachowiec. Wspaniale zoperował trudny zabieg. A do tego ma bardzo życzliwy stosunek do pacjenta. Bardzo zaangażowany.

Bardzo dobry fachowiec. Od

Bardzo dobry fachowiec. Od jesieni ma oprócz chirurgii dziecięcej też drugą specjalizacje: z urologii dziecięcej. Gratulacje! Znakomicie diagnozuje i operuje zarówno pacjentów z wadami ale też leczy dzieci z nieprawidłową czynnością pęcherza, zwłaszcza z pęcherzem neurogennym. Gorąco polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania