Paweł Nawrot - opinie - Zawiercie, Optometria, Optometrysta, Optyk

2.jpg 3.jpg

Gabinet optometryczny znajduje się w Zakładzie Optycznym Leonard Nawrot w Zawierciu. W gabinecie pracuje optometrysta oraz optyk dyplomowany mgr Paweł Nawrot, absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (numer optometrysty NO08203).

Specjalista oferuje:
- diagnostykę wad refrakcji (komputerowe i podmiotowe badanie wady wzroku),
- aplikację soczewek kontaktowych (sferycznych, torycznych oraz progresywnych),
- diagnostykę zaburzeń akomodacji oraz widzenia obuocznego (zezy),
- dobór korekcji pryzmatycznej,
- trening wzrokowy (w kierunku leczenia niedowidzenia, dwojenia, dyskomfortu wzrokowego),
- dobór pomocy wzrokowych dla słabowidzących (lupy, okulary lornetkowe, lunety).

Telefon kontaktowy: 

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt mailowy: optometrysta@optyknawrot.pl

Dane adresowe: 

Zakład Optyczny Leonard Nawrot
Al. Gen. Sikorskiego 8
42-400 Zawiercie
tel. 32 670 77 71
kontakt@optyknawrot.pl
www.optyknawrot.pl

Dni i godziny przyjęć: 

Do indywidualnego ustalenia. Zapisy pod mailem optometrysta@optyknawrot.pl. Należy opisać swój problem wzrokowy, podać wiek oraz cel wizyty: dobór okularów, soczewek kontaktowych lub diagnostyka i terapia zaburzeń widzenia obuocznego.

Koszt wizyty: 
-
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-11-26 12:42, Aktualizacja: 2017-09-05 11:36

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Paweł Nawrot

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Serdecznie polecam wizytę u

Serdecznie polecam wizytę u Pana doktora Pawła Nawrota, jest on profesjonalistą w swoim fachu: sumienny i rzetelny. W jasny i konkretny sposób Pan doktor wszystko wyjaśnia, przeprowadza badanie wzroku i dobiera indywidualnie pod kątem pacjenta soczewki kontaktowe.
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług wykonywanych w tymże zakładzie optycznym.

Pan Paweł to doskonały

Pan Paweł to doskonały specjalista, potrafi poświęcić pacjentowi bardzo dużo czasu. Swój zawód wykonuje z pasją. Poza tym zależy mu na dobru pacjenta i jego wzroku a nie na robieniu kasy. Idąc do okulisty płaci się chorą kasę za 15min (w najlepszym wypadku) wizyty i wychodzi się z kwitkiem z badania komputerowego wzroku niejednokrotnie ze żle dobraną korekcją. Myślę że niejeden okulista nie posiada takiej wiedzy o optyce narządu wzroku jak Pan Paweł.
Poza tym cała obsługa zakładu jest niezwykle miła i kompetentna. Godne polecenia napewno nie będą państwo zawiedzeni
Wdzięczna pacjentka

.

.

Witam Byłem u doktora z

Witam
Byłem u doktora z małym dzieckiem. Świetne podejście, kontakt, komunikacja - nie łatwo rozmawiać obcemu z kilkulatkiem a co dopiero przekonać by odpowiadał na pytania - Pan Paweł nie miał z tym problemów.
Polecam wizytę. Profesjonalizm w najwyższym wydaniu.

Polecam wizytę w Zakładzie

Polecam wizytę w Zakładzie Optycznym. Profesjonalna obsługa i bardzo szczegółowe i kompleksowe badanie. Jasna informacja dotycząca stwierdzonej wady wzroku i jej korekcji.

Pełen profesjonalizm.

Pełen profesjonalizm. Badanie przeprowadza badzo dokładnie. Na pierwszym miejscu jest zawsze dobro pacjenta. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą poprawić sobie komfort widzenia. Miałam już wiele razy badany wzrok, ale dopiero Pan Paweł Nawrot uświadomił mi na czym polega mój problem z widzeniem i dobrał właściwą korekcję. Życzyłabym sobie i wszystkim żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

Optometrysta godny

Optometrysta godny polecenia! Pan Paweł Nawrot to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Badanie przeprowadza bardzo dokładnie, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania pacjenta. W gabinecie panuje serdeczna, życzliwa atmosfera. Gorąco polecam!

Szczerze polecam wizytę u

Szczerze polecam wizytę u Pana Pawła Nawrota. Lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta, pełen profesjonalizmu i zaangażowania. Wszystkie wykonywane badania są szczegółowo omawiane, Pan doktor bez pośpiechu analizuje wyniki, nie lekceważy słów pacjenta, na pierwszym miejscu stawiając jego zdrowie i komfort.

Nie pozostaje mi nic innego

Nie pozostaje mi nic innego niż życzyć sobie, żeby każdy specjalista lub lekarz, z którym będę mieć w przyszłości kontakt był tak profesjonalny i zaangażowany jak Pan Nawrot. Prowadzi kompleksowe badania, nie ignoruje nawet najmniejszych zastrzeżeń pacjenta, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Wszystko dokładnie przy tym tłumaczy. Polecam bez wahania!

Serdecznie polecam wizytę u

Serdecznie polecam wizytę u pana Nawrota. Fachowa pomoc, przyjemna atmosfera w trakcie badań, wszystko dokładnie wyjaśnione i omówione. Widać, że zależy mu na tym, aby pomóc osobom męczącym się z wadami wzroku.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania