Piotr Cyran-Jaksto - opinie - Gdańsk, Stomatolog

Eurodent Przymorze i Eurodent Morena

Dane adresowe: 

N/A

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-03-03 10:33, Aktualizacja: 2010-03-03 10:33

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Piotr Cyran-Jaksto

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Niestety nie mogę się z

Niestety nie mogę się z Pani opinią zgodzić. Jak panią bolał ząb to trzeba było wrócić i powiedzieć co się dzieje, na pewno doktor wiedziałby czym ból może być spowodowany,a teraz chodzi Pani do 10 innych dentystów i każdy wierci zęba
żeby sprawdzić co się dzieje...Powiem jedno dentysty, ani mechanika się nie zmienia. Ja mam do Pana Piotra wielki szacunek, uratował mi już bardzo dużo zębów i nic mnie do dzisiaj nie boli,ale nawet jakby bolało to wróciłbym,bo przecież Pan doktor nie ma rentgenu w oczach. Moja ocena fachowości i podejścia do klienta 10/10.

Polecam zdecydowanie Pana

Polecam zdecydowanie Pana doktora Piotra. To bardzo kompetenty, miły cżłowiek. Fachowość, profesjonalizm i zdecydowanie w działaniach to cechy, które go charakteryzują.

leczę sie u doktora piotra

leczę sie u doktora piotra jaksto od dawna.jest kompetentnym i bardzo miłym specjalistą.zaden z wielu wyleczonych zębów nie sprawił mi nigdy problemów.wspaniałe podejście do moich indywidualnych potrzeb.zdecydowanie polecam wszystkim!!!

Piotr Cyran-Jakšto (Piotr

Piotr Cyran-Jakšto (Piotr Jaksto)
Przyjmuje w Eurodent Przymorze oraz Eurodnet Morena w Gdańsku.

Chciałabym przestrzec wszystkich przed wizytą u tego dentysty. Niemal 2 miesiące temu miałam robioną u niego plombę między zębami (5-6) i do tej pory mnie boli. Nie mogę gryżć i mam dużą wrażliwość na zimno i ciepło. W międzyczasie byłam już u 4 dentystów, żeby uratowali moje zniszczone przez p. Piotra Jaksto zęby. Jestem strasznie rozgoryczona. Prawdopodobnie p. Piotr Jaksto wywiercił mi znacznie więcej niż tego wymagała rzekoma dziura. Pomimo tego, że dziura miała być tylko pomiędzy 5tką i 6tką, to miałam rozwierconą całą powierzchnię "trącą" 5tki. Całe wiercenie trwało 0,5h i było robione w pośpiechu. Oczywiście do p. Piotra Jaksto już nie miałam ochoty iść "na poprawkę", bo podejrzewam, że mógłby mi tylko więcej zniszczyć. Inny dentysta, do którego poszłam po pomoc stwierdził, że miałam jakiś "nawis" z plomby przy 6tce oraz nieszczelną plombę! Pomimo prób ratowania moich zębów, nadal nic nie pomaga, a zaznaczę, że przy okazji robienia innych dziur przez innych dentystów ból trwał może parę godzin, więc nie jest to moja indywidualna wrażliwość...

P. Piotr Jaksto jednym słowem zniszczył mi zęby, założył plomby, które były strasznie nierówne i do tego tak jak wcześniej pisałam nieszczelne! Miazga zęba została najwyraźniej mocno podrażniona. Na pewno nieadekwatnie do rzekomej "dziury". P. Piotrowi Jaksto brakuje kompetencji, a poza tym oszukał mnie, gdyż nie powiedział, że zamierza rozwiercić mi całą powierzchnię (trącą) zęba 5tki. Do tej pory sprawa nie jest zakończona, nadal mnie boli i wkrótce idę znów do dentysty, na kolejne rozwiercanie, antybiotyk itd.

ABSOLUTNIE NIE IDŹCIE DO DENTYSTY PIOTR JAKSTO CHYBA, ŻE CHCECIE STRACIĆ ZDROWIE I NERWY!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania