Praktyka Lekarska dr n. med. Paweł Chomicki - opinie - Warszawa, Chirurg szczękowy, Ortodonta

Praktyka Lekarska dr n. med. Paweł Chomicki
RTG Warszawa

Telefon kontaktowy: 

022 617 16 57

Dane adresowe: 

ul. Międzynarodowa  53 / 38
03-922 Warszawa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-04 01:54, Aktualizacja: 2009-06-04 01:54

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Praktyka Lekarska dr n. med. Paweł Chomicki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

wlasnie uwazajcie pacjenci

wlasnie uwazajcie pacjenci na te falska opinie ....od razu wyczuk ktore sa prwdziwe......

pierwsze słyszę, żeby po

pierwsze słyszę, żeby po chirurgicznym usunięciu 8 był szczękościsk. Spuchnięcie tak, ale żeby nie móc otworzyć szczęki, zaskakujące. I poprzedniczka jeszcze się z tego cieszy. Antybiotyk to podstawa w tych zabiegach. Ale "dobry" lekarz. Śmiać mi się.

to, że "pierwszy raz

to, że "pierwszy raz słyszysz" nie oznacza ze go nie ma:) Wystarczy zapytać dowolnego chirurga szczękowego żeby przekonać się ze szczękościsk występuje. Mnie akurat spotkało to kilkakrotnie. Jak widać zdarzają się gorsze rzeczy po takim zabiegu niż brak zwolnienia lekarskiego i antybiotyku... PS. Poza tym czy ja się cieszę ze go miałam? Nic takiego nie napisałam;/ Wystarczy czytać ze zrozumieniem...

specjalistą może zostac

specjalistą może zostac każdy, tylko nie każdy będzie dobrym specjalistą. A i do dobrego ciężko się jest dostac. Miałem usuwane wszystkie 8ki chirurgicznie i nigdy nie było żadnych problemów, jakiś tam szczękościsków. Rozmawiałem z wieloma chirurgami i mówili że będzie tylko spuchnięte i bolało, a jak się inne rzeczy zdarzają, to znaczy, że lekarz nie ma doświadczenia. Trzeba chodzic do dobrych fachowców co wiedzą jak się usuwa ósemki a nie do takich, co tylko się chwalą ze wszystko umieją. A pózniej wychodzi co innego. Na to wygląda, że ten doktor jest niechlujny, tacy też są. A co do tej pani, która napisała post, to jeśli jej odpowiadają powikłania i pozwala sobie na coś takiego, to niech się leczy u tego doktora. Nikt jej tego nie zabrania ;)

U dr Chomickiego miałam

U dr Chomickiego miałam usuwane 4 ósemki. Owszem, Pan dr zwolnień lekarskich nie daje, antybiotyku być może nie przepisuje, ale jeśli ktoś zamierza usunąć ósemkę to na litość boską niech się nie dziwi, że boli i puchnie. W końcu to nie jest zwykłe usunięcia zęba. Szwy są samo rozpuszczalne, jeśli po pewnym czasie nadal są w miejscu zszycia należy się pojawić u dr w celu ich usunięcia. Lód - jak najbardziej (działa kojąco). Nie wiem co tak dziwi moją poprzedniczkę... Dodam jeszcze, że po każdym usunięciu miałam szczękościsk (zdarza się:) Mimo wszystko dr Chomickiego polecam z całego serca.

Miałam do wyrwania górną

Miałam do wyrwania górną ósemkę, gdyż regularnie bolało mnie od niej oko, tak mocny był ucisk. Słyszałam bardzo dobre opinie o tym lekarzu dlatego się do niego zgłosiłam. I wielce rozczarowałam, może i pan doktor fachowcem jest dobrym ale zapomniał, że pacjent nie jest kawałkiem mięsa do zszycia... najpierw pan doktor nie zauważył ósemki i próbował mi wmówić, że te bóle oka może od zatok (wcześniej miałam konsultacje u okulisty, była diagnoza), po czym jak już odkrył po zdjęciu- ósemka była widoczna gołym okiem- wystarczyło inaczej ułożyć narzędzie zaczął się zabieg. Doktor nic nie wyjaśnił o przebiegu ani o skutkach np tego że zamierza zszyć dziąsło nierozpuszczalnymi nićmi... po zabiegu usłyszałam, że trochę lodu powinnam przyłożyć i po krzyku. Mimo że tłumaczyłam, że ósemka ta wywoływała stany zapalne wcześniej (zapalenie ucha, oko) a poprzednie wyrywanie ósemek kończyło się fatalnie- trudne gojenie i angina- i poprosiłam o receptę na antybiotyk, usłyszałam że nie ma takiej potrzeby. O zwolnieniu lekarskim- 2 dni nawet nie pytałam, choć wykonuję taką pracę która wymaga mówienia i prezentowania i kontaktów z klientami. Pan doktor zapewne też na to nie wpadł- mimo moich informacji. Na końcu usłyszałam od doktora, że nalezy przykładać lodem, i mogę wpaść za dwa tygodnie bo jak szwy same nie wyjdą to mam się pokazać- zdębiałam. Obecnie siedzę z anginą. Na drugi dzień z gigantyczną opuchlizną musiałam udać się do mojego lekarza, nie dość że przepisał antybiotyk to i leki przeciwbólowe i na opuchliznę, panem Doktorem Ch. jestem rozczarowana. Więcej bym się na niego nie zdecydowała....

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania