Rozrodczość i Andrologia Gabinet Ginekologiczny 'Ovum' - opinie - Lublin, Ginekolog, Seksuolog

Rozrodczość i Andrologia Gabinet Ginekologiczny 'Ovum'
USG, badania hormonalne, badania nasienia, cytologia, prowadzenie ciąży Lublin
http://www.ovum.lublin.pl

Telefon kontaktowy: 

081 534 48 32

Dane adresowe: 

ul. Staszica  14
20-081 Lublin

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-03 19:09, Aktualizacja: 2009-06-03 19:09

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Lublin Seksuolog Lublin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Rozrodczość i Andrologia Gabinet Ginekologiczny 'Ovum'

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie będziemy się długo

Nie będziemy się długo rozpisywać ,ale szczerze polecam dr. Mroczkowskiego parom które starają się o dziecko i mają z tym problem - nam pomógł bardzo szybko , podejście w pełni profesjonalne,doświadczenie duże, bardzo dobry kontakt z pacjentem, bez lania wody - konkretnie!

Najwspanialszy

Najwspanialszy człowiek,specjalista w swojej dziedzinie. Po kilkunastu latach leczenie przez wielu,wielu ginekologów powiedział prawdę -nie ma szans na naturlne zajście w ciążę.Prawda bardzo gorzka,ale cenię Pana doktora za to,że nie próbował na siłę "zbdobyc nowej pacjentki",zaoszczędził mi wiele stresów i oczywiście pieniędzy. Bardzo miły,aczkolwiek oszczędny w słowach ,delikatny a przede wszystkim najlepszy specjalista ginekolog.Bardzo dziekuje Panie doktorze .że jest Pan dla nas.

Jestem zadowolona z wizyt w

Jestem zadowolona z wizyt w dra Mroczkowskiego w Ovum ponieważ dzięki odpowiednio przeprowadzonej diagnostyce i odpowiednio dobranych lekach udało nam sie naturalnie zajść w ciążę. Warto wspomnieć, ze w inny ośrodku na dzień dobry zaproponowano nam in vitro, a okazało się nie potrzebne

Dr Mroczkowski to

Dr Mroczkowski to profesjonalny lekarz i dusza człowiek. Trafiliśmy do Niego po przeszło 2 latach leczenia. Już po pierwszej wizycie widziałam, że temu człowiekowi mogę zaufać, zaufał mu też mój mąż (a o to nie jest łatwo). Dr Mroczkowski dał nam "spokój", po raz pierwszy od miesięcy poczuliśmy się bezpiecznie. Rzetelnie przeanalizował historię naszej choroby, szczerze, bez ściemniania powiedział co o tym myśli, szczerze i co najważniejsze... konkretnie - do tej pory z konkretami ze strony innych lekarzy się nie spotkaliśmy. Gdy kończyliśmy program in vitro wiedziałam, że nawet jeśli zakończy się niepowodzeniem nie mogę nic zarzucić dr Mroczkowskiemu i jego zespołowi, że można go polecić każdej parze, która pragnie mieć dziecko, a nie może. W Ovum czuliśmy się, jakbyśmy byli jedynymi pacjentami kliniki. Dr Mroczkowski powiedział: będziesz w ciąży. I obietnicy dotrzymał. Powodzeniem zakończył się nasz pierwszy program ICSI. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Czekamy na przyjście na świat dwóch naszych maluszków. Panie Doktorze z całego serca dziękujemy: A. i P.

WITAM wszystkich. Z

WITAM wszystkich. Z pewnością mogę całkowicie polecić Pana dr Mroczkowskiego i całe Ovum. Jest to cudowny człowiek i lekarz. Bardzo dokładny ,rzetelny i delikatny podczas badań. Sprawdza wszystko bardzo skrupulatnie, z poczuciem humoru. Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza. Doprowadził mnie do ciąży po kilku latach leczenia w innych klinikach (Warszawa, Kraków). DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO PANIE DOKTORZE!!!
PS. Panie w recepcji zasługują na złoty medal za cierpliwość:-)

Witam Dzięki opiece dra

Witam
Dzięki opiece dra Mroczkowskiego jestem w ciąży - bardzo dobrze przygotowywał mnie do zabiegu, dzięki temu, że dobrze monitorował ovulację, trzymał się terminów i również dzięki bardzo sprawnie przeprowadzonemu zabiegowi.
Teraz prowadzi moją ciążę i jestem spokojna i czuję się bezpiecznie.
Dziękuję i polecam Ovum

Moją pierwszą ciążę

Moją pierwszą ciążę prowadził dr Mroczkowski w Ovum - jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem, z pyrzyjemnością chodziłam na wizyty. Mają dobry sprzęt do USG i na KTG też tam chodziłam,
Byliśmy z mężem też na spotkaniach z położną panią M. Madej - bardzo sympatyczna i kompetentna kobieta, potem przyjmowała naszą córeczkę.
Przychodnia jest mała, ale za to w centrum i nie musiałam jeździć na koniec miasta na wizytę a w ciąży to ważne, wierzcie mi.
Szkoda że dr Mroczkowski nie przyjmuje porodów w żadnym szpitalu w Lublinie, ale zapewnia opiekę innego lekarza, albo położnej.
Staramy się teraz o drugie dziecko i też będę chodziła w ciąży do OVUM

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania