Ryszard Zwierzyński - opinie - Olsztyn, Chirurg

lek. med. Ryszard Zwierzyński chirurg ogólny w Olsztynie

Telefon kontaktowy: 

089 535 72 80

Dane adresowe: 

al. Wojska Polskiego 39
10- 900 Olsztyn

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-03-17 10:03, Aktualizacja: 2009-03-17 10:03

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Ryszard Zwierzyński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Ten pan dawno powinien być

Ten pan dawno powinien być na emeryturze i nie być dopuszczony do zawodu!!!Moja córka złamała palec u ręki a "lekarz "powiedział że jest wybity. Po kilku miesiącach wróciliśmy do niego i oznajmił że tak bywa a palec boli i jest krzywy.Odesłał nas do ortopedy .
Lekarz ortopeda rozłożył ręce i powiedział że tak już musi być.porażka...

Ten lekarz to pomyłka

Ten lekarz to pomyłka ewolucji. A może boczna gałąź. Chamski. A "pracuje" za nasze pieniądze. Wywalić z zawodu.

Pomyłka???

Pomyłka???

To jest pomyłka zawodu. Nie

To jest pomyłka zawodu. Nie interesuje go co pacjent ma do powiedzenia, nie interesują go dolegliwości. Zbada i odchodzi. Na pytanie o diagnozę odpowiada z łaską i bardzo niegrzecznie. Mam wrażenie, że temu lekarzowi przeszkadzają pacjenci w pracy. Byłem u tego lekarza kilka razy i jest coraz gorzej z zachowaniem. Dosyć już wizyt u tego Pana.

Lekarz, który na pewno nie

Lekarz, który na pewno nie powinien byc lekarzem. Pacjentów urazowych, ze skierowaniami z SOR mimo braku innych pacjentów nie przyjął "nie ,bo nie".
Bardzo chamska, nieprzyjemna osoba. Powinien iść na emeryturę, jesli nie chce mu sie pracować w panstwowej poradni. Prywatnie przy takim podejściu do pacjentów na sól nie zarobi
Nie polecam!

Dzisiaj byłam wraz z mają

Dzisiaj byłam wraz z mają mamą (88 lat) u Pana doktora w przychodni na Dworcowej. Samo wejście do gabinetu już nie było miłe. Na nasze dzień dobry nie odpowiedział tylko zajmował się telefonem. Później było jeszcze gorzej. Bardzo nie miły, wręcz agresywny i po prostu chamski. Nie polecam. Z dala od tego lekarza. Szkoda mi było mojej mamy. Z uwagi na jej wiek mógł się pohamować. Bardzo 2przeżyła tę wizytę.

Cham jakich mało,ćwok i

Cham jakich mało,ćwok i tępa łycha,żądał pieniędzy za zwolnienie lekarskie po zabiegu usunięcia z pleców guza wielkości cytryny.

Pan Zwierzyński zrywał mi

Pan Zwierzyński zrywał mi wrastający paznokieć , stwierdził iż mogę w następnym dniu pracować nie dając zwolnienia , paluch cały zakrwawiony obolały , a pracuję bynajmniej nie przy biurku , stwierdził że na zabieg taki powinienem wziąć urlop.Dopiero u lekarza rodzinnego dostałem zwolnienie , na długo zapamiętam tego pana i nigdy więcej jego leczenia ....dziwny człowiek

Dr R.Zwierzyński chirurg z

Dr R.Zwierzyński chirurg z Olsztyna jest lekarzem dzięki któremu moja mama dostała nowe życie i trwa ono już ponad 20 lat. Te lekarz też mnie operował. I uratował mi przysłowiowe 4 litery. Ja nie wiem skąd te wszystkie negatywy , ale do lekarza z tego co wiem nie idzie się po miłą rozmowę, dobre słowo itd. Dr Zwierzyński ....pomimo tych negatywów jest dobrym lekarzem jak i człowiekiem. Pozdrawiam dr Zwierzyńskiego!

CHAMSKI I AROGANCKI OSCHLY

CHAMSKI I AROGANCKI OSCHLY NADETY BUFON.BRAK ZROZUMIENIA PACJENTA.

Lekarz Ryszard Zwierzyński,

Lekarz Ryszard Zwierzyński, to wybitnie chamski i ordynarny w zachowaniu lekarz, który nie pozwala wypowiedzieć się pacjentom, potworny nerwus, oszołom, psychopata, ordynarnie łamiący prawa lekarza i pacjenta. Szkoda słów!!!
Sprawa dla prokuratora!!!

Nie wiem kim Ty jesteś ale

Nie wiem kim Ty jesteś ale gów....wiesz w du....byłeś! Lekarz ma być rzeczowy i leczyć a nie prowadzić konwersacji z pacjentem. Może Ty nie oglądaj więcej seriali o lekarzach to zejdziesz na ziemię....

Bardzo nie miły lekarz. Juz

Bardzo nie miły lekarz. Juz nie wspomnę o tym ze nie wystawił mi zwolnienia twierdząc że wiedział pan na co się pisze. Jednym słowem dramat.

Dzisiaj miałam zdjęcie

Dzisiaj miałam zdjęcie szwów z dosyć głębokiej rany na dłoni z przeciętymi nerwami skórnymi, która goiła się tylko tydzień. Od początku do końca zajmowała się mną pielęgniarka. Pan chirurg spóźnił się godzinę i na mnie nawet nie spojrzał. Powiedział, ze nie wystawi zwolnienia i dodał ze trzeba było nie skaleczyć ręki. Odrazu poszłam do rodzinnego i lekarz wystawił mi zwolnienie na 2 tyg i dał skierowanie do innego chirurga bo powiedziałam ze więcej do niego już nie pójdę, okropny człowiek.

Okropny, jeszcze nigdy się

Okropny, jeszcze nigdy się nie spotkałam z takim lekarzem.

Bardzo niesympatyczny

Bardzo niesympatyczny człowiek!

MASAKRA ,chyba pomylił

MASAKRA ,chyba pomylił zawody, mojej mamie chciał amputować obie nogi, ale na szczęscie zmieniliśmy lekarza i mama chodzi o własnych nogach i jest zdrowa-PRZESTRZEGAM przed tym lekarzem!!!!!!!!!!!

Brak profesjonalizmu,oschły

Brak profesjonalizmu,oschły wręcz cham.Traktuje ludzi przedmiotowo i nie udzielił mi pomocy ze skierowaniem pilne.Nie polecam

Lekarz masakra. Nie dość,

Lekarz masakra. Nie dość, że bardzo niemiły to postawił mi złą diagnozę.. Na szczęście pojechałem do Warszawy i uzyskałem fachową pomoc.

Nie polecam. Osoba, która

Nie polecam. Osoba, która nie wie po co została lekarzem. Traktuje ludzi jak numerki. Bardzo oschły człowiek, na którego niestety nie można liczyć.

Może ktoś wie ile wizyt

Może ktoś wie ile wizyt wymaga likwidacja problemu z hemoroidami zaawansowanymi i jakie to są koszty?

super lekarz polecam

super lekarz polecam konkretny

Świetny lekarz. Wspaniały

Świetny lekarz. Wspaniały Człowiek.Polecam.

Bardzo dobry Lekarz (przez

Bardzo dobry Lekarz (przez duże L).
Rzeczowy, konkretny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.
Przy tym inteligentny i dowcipny.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania