Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Bancerz - opinie - Kostrzyn nad Odrą, Endokrynolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Bancerz
USG, gastroskopia, kolonoskopia Kostrzyn nad Odrą
http://marekgastro@op.pl

Telefon kontaktowy: 

095 752 38 36

Dane adresowe: 

os. Nad Wartą  9
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-27 00:41, Aktualizacja: 2009-06-27 00:41

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Bancerz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Ignorant.nie słucha

Ignorant.nie słucha pacjenta.podważa wyniki badań. Ten człowiek nie powinien pracować w służbie zdrowia tylko na cmentarzu

Dokładnie!

Dokładnie!

Wspaniały lekarz uratował

Wspaniały lekarz uratował mi życie jak byłam dzieckiem teraz leczy córkę. Miły, konkretny, delikatny. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję że jest

Kurcze jestem w szoku po

Kurcze jestem w szoku po tych negatywnych opiniach. Jest to lekarz mojego małego synka.zawsze miły zawsze delikatny zawsze dokładnie bada małego, bez problemu wystawia skierowania daje trafione leki i nigdy nie wspomniał o prywatnej wizycie. Zawsze chodzę na nfz i zawsze jest bardzo miły jestem z niego bardzo zadowolona, naprawdę!! Mama z synkiem :)

Witam,bardzo dobry lekarz i

Witam,bardzo dobry lekarz i nie zgadzam się z opinią osób" anonim".byłam na wizyci która trwała 40minut i bardzo dokładnie i z przejęciem została zbadana ,trafiona diagnoza ,bo chyba to jest najważniejsze...POLECAM!!!

Sukinsyn, bydle, prosie,

Sukinsyn, bydle, prosie, ODRADZAM WSZYSTKIM ABY LECZYLI SWOJE DZIECI W TYM SZPITALU ZE WZGLEDU NA TEGO ,,lekarza". Ignorant, gdzies ma zdrowie i uczucia swoich pacjentow. Nawet zwierzeta maja w sobie wiecej empatii.

Również spotkałam się z

Również spotkałam się z tym lekarzem i muszę przyznać, że chyba swoją osobą reprezentuje typowe wypalenie zawodowe. Dosyć niesympatyczny i również dość dwuznacznie wspominał o swoim prywatnym gabinecie, delikatnie sugerując żeby z niego skorzystać...cóż może prywatnie jest w stanie wykrzesać z siebie więcej zainteresowania, ale wtedy w szpitalu trzeba zwolnić etat i dać szansę tym co jeszcze się chce leczyć ludz/dzieci

Witam serdecznie wszystkich

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Nie chcę tu oceniać gabinetu ale lekarza który jest jego właścicielem . Lekarz ten jest także pediatrą na oddziale dziecięcym w miejscowości Dębno.
Mój syn zachorował, z gorączką trafiliśmy do naszego lekarza rodzinnego, jednak leczenie okazało się nieskuteczne gorączka utrzymywała się nadal w sumie już 4 dni. Po pomoc udaliśmy się więc do szpitala dziecięcego w Dębnie ,no bo gdzie w takiej sytuacji szukać pomocy. I tu przeżyłem szok, pana doktora zupełnie nie interesowało co dzieje się z dzieckiem nawet na nie nie spojrzał, a jedyne co z siebie raczył wydusić to to że jeżeli nie mamy skierowania (myślałem ze zdrowie i życie jest ważniejsze, a szczególnie małego dziecka)to on zaprasza nas na prywatną wizytę wieczorem bo w szpitalu nikt mu za to nie płaci. Rozumiem że w tej sytuacji zdrowie dzieci jest warte tyle co prywatna wizyta. A gdzie jest w tym wszystkim sumienie, gdzie lekarskie obowiązki. WIELKI MINUS PANIE DOKTORZE BANCERZ.
Pan z dzieckiem.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania