Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów - opinie - Warszawa, Endokrynolog, Kardiolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Ortopeda, Psychiatra

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
badania laboratoryjne, EKG, punkt pobrań, USG, rezonans magnetyczny, echo serca, szczepienia, mammografia, RTG Warszawa

Telefon kontaktowy: 

022 621 23 49

Dane adresowe: 

ul. Watyńskiego  9
00-655 Warszawa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-10 01:55, Aktualizacja: 2009-06-10 01:55
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Zdecydowanie ODRADZAM!

Zdecydowanie ODRADZAM! Byłam wczoraj tam u internisty i niestety po raz kolejny kosmiczne rozczarowanie. Za wizytę zapłaciłam 114 zł. Trwała jakieś 3 minuty. Poszłam ze wskazania innego internisty, który był obecnie na urlopie i polecił mi, żebym poszła do kogoś innego, jeśli w wynikach badań krwi będzie coś co mnie zaniepokoi, to on mi wtedy dokładnie powie, co się dzieje. Tymczasem u tej pani usłyszałam "ja nie jest specjalistą, ja nie umiem pani powiedzieć co znaczą te wyniki, niech pani sobie idzie do swojego lekarza, ja nie znam historii pani choroby" (choć chwilę wcześniej mówiłam, że nie leczę się na nic i chodzi właśnie o diagnozę). W ogóle nie chciała mnie wysłuchać, co ja mam do powiedzenia na temat mojego problemu, a ponadto zachowywała się w stosunku do mnie w sposób agresywny, chamski i paternalistyczny. Wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nie było to moje pierwsze rozczarowanie tą kliniką, lekarze nie mają tam podstawowych narzędzi diagnostycznych, np. laryngolog nie ma sprzętu do badania nosa i gardła (pan dr świecił mi latarką!), zaś dermatolog nie dysponuje dermatoskopem, zaś sprzęt do drobnych zabiegów dermatologicznych to jakiś złom (musiałam powtarzać zabieg gdzie indziej). Ponadto zauważyłam, ze lekarze w tej klinice przepisują pacjentowi niepotrzebne badania, tylko po to, żeby wybulił kasę niepotrzebnie. Ogólnie podejście do pacjenta oceniam jako poniżej jakiejkolwiek krytyki i jakichkolwiek standardów europejskich. Oni chyba ciągle tkwią w czasach głębokiej komuny!

Nie polecam Spółdzielni

Nie polecam Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów na Waryńskiego. Korzystam z ich usług już długo, bo rzeczywiście oferują szeroki zakres usług i są dogodnie położeni ale nie spotkałam tam jeszcze nikogo uprzejmego. Placówka teoretycznie jest prywatna ale praktycznie przypomina raczej państwową gdzie wszyscy pacjentowi robią łaskę. Osobiście wolę zapłacić za badania gdzie indziej gdzie przy okazji będę traktowana lepiej.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania