Szpital Powiatowy Wielospecjalistyczny w Nysie - opinie - Nysa, Anestezjolog, Chirurg, Ginekolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Neurolog, Okulista, Ortopeda, Pediatra, Reumatolog, RTG

Szpital Powiatowy Wielospecjalistyczny w Nysie
rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, EKG, USG, RTG, spirometria, badania laboratoryjne, stacja dializ Nysa

Telefon kontaktowy: 

77 408 7800

Dane adresowe: 

ul. Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-09 22:50, Aktualizacja: 2012-02-16 10:39
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Szpital Powiatowy Wielospecjalistyczny w Nysie

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

CDN: Weeckendy to katastrofa

CDN: Weeckendy to katastrofa dla pacjentów . Królewny są niezadowolone i prawie obrażone jak pacjent potrzebuje od nich pomocy. Przewagę czasu spędzają na kawce , pociskanieu pierdół oraz hihihi hahaha przez minimum 7 godz. z 12 godzin dyżuru. Paranoja. Proponuję Dyrektorowi Szpitala Miejskiego w Nysie Panu Norbertowi Krajczemu aby zareagował na komentarze pacjentów. Ja bym im płaciła za faktycznie wykonywaną pracę lub bym wymieniła cały personal pielęgniarski na "Udarówce ". To jest bardzo smutne ale prawdziwe. Na kardiologii jest podobnie ale na ten temat w następnym komentarzu dotyczącym oddziału internistyczno-kardiologicznym.T R A G E D I A!!!!!!!!!!!!!!!

Leżałam w Szpitalu

Leżałam w Szpitalu Miejskim w Nysie na oddziale neurologii -udarowym w grudniu 2015 roku. Doznałam szoku jeśli chodzi o opiekę pielęgniarską. Jaśnie panie pielęgniarki na dzień dobry wszystkich cewnikują , i już mają z głowy podawanie basenów . Do obowiązków jaśnie hrabin należy zacewnikować ! pacjenta, opróżnić worek z moczem, podłączyć kroplówkę, podać leki i tylko rano umyć pacjenta. Zmiana od 7.00 do 19.00 jest dość pracowita ponieważ rano trzeba umyć pacjentów, podać leki, podłączyć kroplówki ewentualnie podać zastrzyki, wizyta lekarzy z ordynatorem na czele i wtedy pielęgniarki robią to co do nich należy i tak jest na oddziale póki jest ordynator . I tak od godziny ok. 15.00 zaczyna się laba.Reszta czasu pozostaje na kawkę , pociskanie pierdół oraz hihihi hihiha przez 4 godz. z 12 godzin dyżuru. Nie przychodzi im do głowy aby zmierzyć ciśnienie pacjentowi z udarem mózgu. Po co ? może szybciej wykorkuje , zawsze to mniej roboty. Druga zmiana jest dużo lepsza bo od 19.00 po przyjęci u raportu do 20.00 można zobaczyć pielęgniarkę. Koło 21.00-22.00 chyba coś robią ale co to ? trudno stwierdzić. Ok. 24.00 panie pielęgniarki idą lulu. Najlepszy jest weeckend , wtedy nie ma ordynatora i wówczas praca to wielka laba. Kota nie ma myszy grasują.Chyba z nudów można coś zrobić ( umyć pacjentów,podać leki, podłączyć kroplówki) . Gratuluję ordynatorowi Panu. A. Pyziakowi personelu pielęgniarskiego. Przewaga zgonów pacjentów to wina personelu pielęgniarskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katastrofa na kardiologi

katastrofa na kardiologi szczegolnie Pani Doktor nie ma czym sie chwalic zenada

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania